Işık Düğün Salonu*

Işık Düğün Salonu
Yemekli-Yemeksiz Düğün,Nişan gibi hizmetlerimiz de 750 oturma kapasiteli salonomuz hizmetinizdedir.Salonumuz Klimalı olmakla beraber kış ayları içinde ısıtma sistemimiz bulunmaktadır.1 dakikada devreye giren jeneratörümüz ile elektrik kesintilerinden etkilenmemekteyiz...Projeksiyonla dev ekrana yansıttığımız video çekimimizin yanı sıra gelin damadı konfeti Volcan ve lazer gösterisiyle çıkarmamızda ayrı bir seyir zevki göstermektedir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
UG ugur Düğün Tarihi: 16/08/2015

Normal şartlarda mekan fiyatları oldukça yuksekken ben oldukça iyi bir meblağ karşılığında mekanla anlaştım yani hizmet ve fiyat performansını kıyasladığımda oldukça güzel bir hizmet aldığğımı düşünüyorum. çekilen video ve fotoğraf hizmetleride kendine aitti. kapalı mekanda sahne genişti 10 uzerinden 10 verebilirim mekana. güzel bir deneyim yaşattılar bize. kokteyl tarzı olan düğünümüzde ikramların tadı sunumu görselliği gayet güzeldi. yetkili ve calışanlardanda çok memnun kaldık istediğimiz herşey oldu sağolsunlar

ZE Zeynep Düğün Tarihi: 02/08/2015

mekanın kapasitesi 700 kişilik ve iki katlı biz mekanda 300 kişiydik sadece alt katı kullandık.ikramların sunumu,lezzeti ,garsonların hızmet hızında herhangi bir sorun yoktu.mekanın fotografcısı ve orkestrası mevut. havalandırması iyiydi.mekan konum olarak merkezi bir yerde ve cadde üstünde.mekanı tanıdıkların tavsiyesi üzerine tuttuk.

BA Barış Düğün Tarihi: 28/09/2014

Düğün salonu dendiğinde akla böyle havasız, sıkışık bir yer gelir, en azından ben o şekilde düşündüm. Ancak . gayet havadar geniş bir mekandı, pisti genişti. Masa düzeni çok güzeldi. Konuklar rahat bir şekilde oturdular. Zaten kokteyl tarzı bir düğün oldu her şeyden memnun kaldık.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Işık Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Işık Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap