Hot Salon Davet

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hot Salon Davet
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Hot Salon Davet Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Hot Salon Davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Hot Salon Davet Sıkça Sorulan Sorular

Hot Salon Davet düğün fiyatları ne kadar?

Hot Salon Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Hot Salon Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Hot Salon Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hot Salon Davet 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hot Salon Davet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hot Salon Davet düğün dışında nişan, açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kına, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, parti ve baby shower hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Hot Salon Davet Hakkında

1998’den beri Hot Düğün Salonu Bayrampaşa’da en özel ve en mutlu günlerinize şahitlik etmek için hizmet veriyor. İhtiyaçlarınızı, esnek yapımız ve yaratıcı çözümlerimizle karşıladığımız bir anlayışla çalışıyoruz. Hizmetimizi farklı kılan ürünler tasarlayıp sunuyoruz. Düğün törenlerinizde misafirlerinize verilecek ikramların hizmet kalitesini her geçen gün artırıyoruz. Gerekli teknolojik yatırımları yaparak, değerler üreten ve paylaşan bir salon olma vizyonuyla ilerliyoruz.

Profesyonel müzik, ses ve ışık sistemimiz ile bölgemizin sevilen piyanistlerini ve isteğe bağlı müzik sanatçılarını karnaval havasında bir düğün geçirebilmeniz için davet ediyoruz. Profesyonel sınırsız fotoğraf çekimi ve kamera kaydı hizmetimiz ile bu karnavalın her anında kayda alınıyorsunuz. Dekorumuzdan atmosferimize kadar dizayn yaparken ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi düşündük.

-Açık-kapalı otoparkımız sayesinde park yeri sorunu yaşamıyorsunuz.
-Sıcak-soğuk merkezi bir klima sistemimiz bulunması sebebiyle de mevsim etkisini salonumuzda hissetmiyorsunuz.
-Minik misafirlerimize özel çocuk sinema salonumuz mevcut. Düğününüz esnasında çocuklarıyla ilgilenmek anı yaşayamayan misafirlerinize verdiğimiz bir hizmet. Bu sayede diğer düğünlerden farklı olarak tadını çıkarabilecekleri bir organizasyon yaşıyorlar.
-Lazer ışık gösterisi sebebiyle görsel bir şovun içinde buluyorsunuz kendinizi.
-Kafeterya ve büfe sayesinde de yemeksiz bir düğün organizasyonu düşünüyorsanız ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir yere sahip oluyorsunuz.

Her şeyi anlattınız. Peki ya “Hot Düğün Salonu kapasitesi kaç kişilik?” diye soruyorsanız, cevabımız: 1500. Bu sayıya kadar misafirinizi salonumuzda ağırlayabiliyorsunuz. Kışın sıcak, yazın ferah bir organizasyon yaşamak ve geniş salonumuzun keyfine varmak istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu eksiksiz doldurmak. Üstelik bunu ücretsiz olarak gerçekleştiriyorsunuz. Elit bir ortamda ömür boyu mutluluğunuz için atılacak imzalara şahit olmak istiyoruz. Yemekli, yemeksiz, kuru pastalı, pastalı tüm düğün organizasyonlarınız için formlarınızı bekliyoruz. Güzel bir günde buluşmak dileğiyle…

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kocatepe Mah. Yel Sok. No:25 Bayrampaşa/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hot Salon Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.