Has Bahçe Organizasyon

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Has Bahçe Organizasyon
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Has Bahçe Organizasyon Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Has Bahçe Organizasyon Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Çim alan
Manzara
Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Has Bahçe Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Has Bahçe Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Has Bahçe Organizasyon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Has Bahçe Organizasyon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Has Bahçe Organizasyon kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Has Bahçe Organizasyon 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Has Bahçe Organizasyon düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Has Bahçe Organizasyon düğün dışında parti, davet ve resepsiyon, açılışlar, kına, sünnet düğünü, baby shower, nişan, bayi toplantısı, doğum günü, mezuniyet törenleri ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Has Bahçe Organizasyon Hakkında

Yıllardır hayalini kurduğunuz teklife “evet” dediniz ve artık hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirme zamanı. Ama bir bakıyorsunuz ki düğün deyip geçtiğimiz şey aslında bin bir ayrıntıdan oluşan bir süreç ve hepsiyle tek tek ilgilenmek gerekiyor. Bunun için vaktiniz olmayabilir ya da her şeyin kusursuz olması için profesyonel ve tecrübeli bir ekibe ihtiyacınız olabilir. Bir düşünün. Aklınızda “şu da olsun şu da olsun” dediğiniz bir sürü detay var ama bunları nereden edineceğinizi nasıl uygulamanız gerektiğini bilmiyorsunuz. İşte de tam da bu yüzden buradayız. Siz düğününüzde, nişanınızda hatta kınanızda olmasını istediklerinizi tek tek anlatıyorsunuz, biz uyguluyoruz. Size de arkanıza yaslanıp günün tadını çıkarmak kalıyor.

Biraz önce tecrübeden bahsetmiştik. Tabi ki tecrübe yapılan işte 1 adım önde olmayı sağlar ancak söz konusu organizasyon ise bu sizi 10 adım öne taşır. Daha yeni kurulmuş ya da tecrübesi az olan bir organizasyon şirketi size istediklerinizi vermeyebilir. Zaten siz de bu konuda tecrübesizsiniz ve neden acemi bir ekiple en özel günlerinizi organize ermek isteyesiniz ki. Bu sizin en önemli gününüz ve en iyisine, en profesyoneline layıksınız.

Biz Has Bahçe Organizasyon ekibi olarak 15 yıldır bu işin içindeyiz ve her geçen gün tecrübemizi, kalitemizi artırmak için çalışıyoruz. Yenilikleri takip edebilmek için fuarlara katılıyoruz. Takip ettiğimiz yeniliklerden faydalanarak şimdiye kadar çeşitli konseptlerde organizasyonlar yaptık. Daha çok modern tarzı benimseyerek siz çiftlerimizi memnun edebilmek için kişiye özel temalar geliştirdik. Eğer İstanbul’da konsept organizasyonlar yapan bir firmaya ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz.
Akdeniz Bölgesi’nden getirttiğimiz canlı çiçeklerimizle, dilediğiniz renkte, dilediğiniz kokuda çiçeklerle isterseniz yürüyüş yolunuzu, masaları, giriş kapısını hatta gelin buketi ve damat yaka çiçeğini temanıza uygun bir şekilde birlikte belirleyebiliriz.

Tüm bunlara görmeden evet demeyeceksinizdir elbette. Bu yüzden size özel hazırladığımız demo masalarla fikirlerinizi netleştirebilirsiniz. Haydi şimdi teklif formunu doldurun ve sizin demo masanızı hazırlamaya başlayalım.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Esenkent Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi İstanbul- Esenyurt - Esenkent

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Has Bahçe Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.