Hanedan Düğün Davet Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hanedan Düğün Davet Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Hanedan Düğün Davet Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Hanedan Düğün Davet Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Hanedan Düğün Davet Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Hanedan Düğün Davet Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Hanedan Düğün Davet Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Hanedan Düğün Davet Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Hanedan Düğün Davet Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hanedan Düğün Davet Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hanedan Düğün Davet Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hanedan Düğün Davet Salonu düğün dışında kına, sünnet düğünü, nişan, davet ve resepsiyon, parti ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Hanedan Düğün Davet Salonu Hakkında

Yeni bir sayfa, yeni bir yolculuktur evlilik! İyi bir başlangıç ise düğün gününüzde olması gereken en önemli detay. Bu yüzden Hanedan Düğün Davet Salonu Maltepe’de sizi bekliyor.

Tam da hayallerinizdeki gibi bir gece için detaylı bir çalışma yapıyoruz. Organizasyon sorumlumuzun da katıldığı görüşmelerde isteklerinizi sizin ağzınızdan dinliyoruz. Bu sayede neleri istediğinizi net bir şekilde görebiliyoruz. Davetlerinizin eksiksiz olmasına özen gösteriyor ve organizasyon yönetimi görevini de üstleniyoruz.

Hayallerinizdeki gibi bir davet için düğün salonumuzun girişinden itibaren rengarenk tüller ile süslemelere başlıyoruz. Gelin yolunuzu, davetlilerinizin masalarını ve nikah masanızı da aynı özenle dekore ediyoruz. Şık bir atmosfer yaratmak ve uyumlu bir görünüm elde etmek için her detayı düşünüyoruz.

Maltepe düğün salonları arasında tercihiniz olan Hanedan Düğün Davet Salonu hizmetleri ve süslemeleri hakkında detaylı bilgi de vermek isteriz!

Davet alanımızda yuvarlak masalar kullanıyoruz. Beyaz örtüler ve beyaz napolyon sandalyeler ile her 10 kişilik masamızı şık bir şekilde dekore ediliyor. Gümüş rengi detaylar ile süslemeler yapılıyor, rengarenk masa çiçekleri ile narin bir tasarım yapılıyor. Aksesuar olarak gümüş rengi şamdanlar, mumlar, suplalar tercih ediyoruz. Bu sayede masalarınızı ziyafetleriniz için hazır hale getiriyoruz. Benzer masa çiçekleri ve aksesuarlar ile nikah masanızı da stilize ediyor salonumuzda dans pisti etrafında da dekorlar kullanabiliyoruz…

Gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti vaat ediyor, dostlarınız ile özel gününüzün tadını çıkarmanızı sağlıyoruz. Ziyafete dönüştürdüğümüz yemekli davetlerinizde eşsiz tatlar için özel sunumlar da yapmayı ihmal etmiyoruz. Düğün pastanız ile de gecenizi tatlandırıyoruz. Mutlu başlangıcınızda davetinizi tatlı ile tamamlamış oluyoruz!

Siz de Hanedan Düğün Salonu fiyatlarını merak ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Cad. Beşevler Sok. Bucak Pasaji No: 3 Maltepe/ İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hanedan Düğün Davet Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.