Düğün Salonları İstanbul

Güzel Düğün Salonu

Firma kapanmıştır
Güzel Düğün Salonu

Güzel Düğün Salonu Hakkında

Sultanlara yakışır bir düğün törenine ne dersiniz?

Gelin size Güzel Düğün Sarayı Bayrampaşa olarak hayallerinizdeki düğün organizasyonunu gerçekleştirelim. Yıllarca aklınızda çıkmayacak bir düğün gerçekleştirmek için buradayız. Üstelik yalnızca düğün de değil; kına, nişan, nikah töreni gibi bize ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Çok sayıda konuğun katılacağı organizasyonlar için geniş mekânımızla harikulade bir alternatifiz. Salonumuzun şık dekorunu kaliteli hizmet anlayışımızla bir araya getirdik. Çiftlerimizin isteklerini ön planda tutarak organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Özel günlerinize ev sahipliği yaptığımız salonumuzun tasarımından bahsedecek olursak: salonumuzda beyaz ve altın tonlarını ağırlıklı olarak kullandık. Dikdörtgen masalarımız geniş aileler için harikulade olacaktır. Sırt destekli sandalyelerimizle güler yüzlü hizmetimiz bir araya gelince kendinizi evinizde gibi rahat hissetmeniz kaçınılmaz. Salon tasarımında özen gösterdiğimiz detaylardan biri de aydınlatmalarımız oldu. Hem ortamın aydınlık görünmesini istiyorduk hem de eğlenceli atmosferler yaratılabilmesi için aydınlatmaların ne denli önemli olduğunun farkındaydık. Aydınlık görüntü oluşturabilmek adına beyaz led ışıklandırmalar kullandık. Eğlenceli bir atmosfer yaratabilmek adına da spot ışıklardan destek aldık. Rengarenk spot ışıklarımızla eğlencenin kalitesini arttırdık. Bunu ses ekipmanlarımız ve orkestramızla destekliyoruz. Gece boyu kesintisiz eğlence garantisi veriyoruz çiftlerimize. Temin ettiğimiz her şeyi gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızı yürütürken temel prensibimiz dürüstlük ve doğruluk. Organizasyon öncesi konuştuğumuz her şeyi gerçekleştiriyoruz. Böylelikle düğün sonu mutlulukla vedalaşıyoruz çiftlerimizle.

Salonumuzda sunduğumuz hizmetler ise oldukça çeşitlilik gösteriyor. Hizmetlerimizi bir araya getirerek oluşturmuş olduğumuz bir düğün organizasyon paketimiz mevcut. Paketin içeriğinde neler mi var? Mekân süsleme, volkan gösterisi, orkestra, sanatçı, fotoğrafçı ve kameraman paketimizin içerisinde yer alıyor. Ekstra hizmet talep ettiğiniz takdirde onun da teminini sağlıyoruz.

Gelin hayallerinizdeki düğünü Güzel Düğün Salonu kalitesinde gerçekleştirelim. Formumuzu ücretsiz olarak doldurarak, ekibimizle iletişime geçebilirsiniz...

Güzel Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Güzel Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Güzel Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Güzel Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 60.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Güzel Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Güzel Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Güzel Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Güzel Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Güzel Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, doğum günü, baby shower, kına, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü ve parti hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Ayşegül & Hakan

Düğün Tarihi: 07.12.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

öncelikle çok çok teşekkür ediyorum çalışan personel bizimle ve misafirlerimizle çok güzel ilgi ve alakadar oldular heyacanlı günümüzde yanımızdan ayrılmadılar ve çok yardımcı oldular ekip olarak süperler.

Melisa & Bilal

Düğün Tarihi: 05.12.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Merhabalar yakın bir zamanda keşfettiğim Güzel Düğün Salonu Ekibi Ve En İçten Karşılamasıyla Bizi Çok Mutlu Etti Kendilerine Şükranlarımı Sunuyorum Saygılar Güzel Düğün Salonu Ekibine

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.