Güvenç Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Güvenç Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Güvenç Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Güvenç Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Güvenç Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Güvenç Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Güvenç Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Güvenç Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Güvenç Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Güvenç Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Güvenç Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Güvenç Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, açılışlar ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Güvenç Düğün Salonu Hakkında

Kusursuz hizmet anlayışı, profesyonel bir ekip ve unutulmayacak günleri tasarlamak için yaratıcı vizyona sahibiz. Uzun yıllardan beri sektörde hep daha iyisini başarmak için çalıştık, düğün salonları arasında fark yaratmayı başardık. Kolay ulaşım avantajı ve güler yüzlü kadromuzla birlikte bizi tercih etmek isteyeceksiniz. Siz de düğününü düzenlediğimiz diğer çiftler gibi “İyi ki Güvenç Düğün Salonu Ataşehir adresini seçmişim!” diyeceksiniz.
Salonumuzdan bahsetmek istiyoruz.

Şık ve nezih bir ortama sahip salonumuz yüksek tavana sahip. Üstelik asma tavanla farklı bir atmosfere sahip olmasını sağladık. Kendinizi rahat, konforlu ve evinizdeymiş gibi hissedin diye en ergonomik masa ve sandalyeleri konumlandırdık. Nikâh masasında da gelin ve damadın rahatını düşündük. Tabii ki şık bir görünüme sahip olmalarını da istedik. Özel çiçek aranjmanları ile renklendirdiğimiz masalar davetlilerden tam not alacak. Nikâh akdinin gerçekleşeceği alanında her taraftan rahatça görülmesine de dikkat ettik. Böylece hiçbir davetli özel anı kaçırmayacak!

Müzikten yemeğe, fotoğraftan danışmanlık hizmetine kadar birçok avantaj sunuyoruz. Bizi seçtiğiniz taktirde tüm isteklerinizi bir firmayla halledebiliyorsunuz. Böylece tüm organizasyonda uyumu yakalıyoruz. Siz de böyle bir düğün töreni istersiniz değil mi? Üstelik bu hizmeti sadece düğün törenlerinde değil nişan, kına, kurumsal etkinlikler ve bayii toplantılarında da sunuyoruz.

Salonumuz her bütçedeki çifte hitap ediyor. Çünkü birçok düğün paketi hazırladık. Bütçenize uygun düğün paketi için bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz? Birçok düğün töreni düzenledik, gerekli bilgi ve donanıma sahibiz. Zaten Ataşehir düğün salonları denilince akla ilk biz geliyoruz. Siz de bu özel günü bize emanet etmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak unutulmaz düğünün sahibi olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Esatpasa Mahallesi, Adnan Menderes Cd No:25, 34704 Ataşehir/İstanbul, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Güvenç Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.