Güleryüz Davet ve Balo Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Güleryüz Davet ve Balo Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Güleryüz Davet ve Balo Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Güleryüz Davet ve Balo Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Güleryüz Davet ve Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Güleryüz Davet ve Balo Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Güleryüz Davet ve Balo Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Güleryüz Davet ve Balo Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Güleryüz Davet ve Balo Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Güleryüz Davet ve Balo Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Güleryüz Davet ve Balo Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Güleryüz Davet Ve Balo Salonu düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, açılışlar, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, baby shower, mezuniyet törenleri, nişan, kına, doğum günü ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Güleryüz Davet ve Balo Salonu Hakkında

İhtişamlı bir düğün isteyen çiftlerin adresi olmaya uzun zamandır devam ediyoruz. Siz de Güleryüz Davet ve Balo Salonu’nun şanslı çiftlerinden biri olmak istiyorsanız, işte buradayız ve sizinle tanışmayı bekliyoruz.

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Güleryüz Düğün Salonu’nda bugüne kadar çok sayıda düğün, kına gecesi ve nişan gibi etkinliklere ev sahipliği yapan profesyonel bir ekibiz. Sizinle yaptığımız görüşmelerimiz sırasında edindiğimiz bilgiler ışığında size yardımcı oluyor, hayalini kurduğunuz organizasyonu size sağlıyoruz.

Hizmet hayatına atıldığımız günden beri önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti sağlamak. Bunun için nasıl bir organizasyon istediğinizi bilmemiz bizim için çok önemli. Salonumuzu ziyarete geldiğinizde sizinle hem tanışıyor hem de hizmet içeriklerimizden bahsediyoruz. Sizin taleplerinizle sağladığımız organizasyon imkanlarını harmanlıyor ve ortaya sizi memnun edecek bir sonuç çıkarıyoruz.

Mekanımız merkezi bir konumda bulunuyor. İster toplu taşıma isterseniz de şahsi araçlarınızla rahatlıkla yerimize gelebiliyorsunuz. Otopark hizmetimizle de araçlarınızı güvenle bize emanet edebileceğinizi bilmelisiniz. Şık bir mekanız. 400 ila 500 kişilik bir misafir ağırlama kapasitesine sahibiz. Masa ve sandalye düzenimizi belirttiğiniz konuk sayısı doğrultusunda düzenliyoruz. Beyaz, siyah ve altın sarısı renklerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı bir konseptte sizi ağırlıyoruz. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması getirerek kendi istediğiniz konsepti de rahatlıkla mekanımız içerisinde oluşturabiliyorsunuz.

Yemekli davetler için de ideal bir mekanız. Usta şeflerimiz sizin için en özel tariflerini kullanıyor ve birbirinden lezzetli tatları hazırlıyor. Servis elemanlarımızda sıcak sıcak yemekleri masalarınıza getiriyor.

Siz de Ataşehir düğün mekanları arasında bir tercih yapacaksanız organizasyon paketlerimizi ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmayı diliyor ve büyük bir heyecanla bize ulaşmanızı bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yeniçamlıca Mah. Dursunbey Cad. Kubilaybey Sok. No:2, Ataşehir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Güleryüz Davet ve Balo Salonu Yol Haritası

Güleryüz Davet ve Balo Salonu Düğün Yorumları (4)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Kaya

Düğün Tarihi: 15.08.2015


Kapalı bir mekan, havalandırma ve kliması var, tercih sebebim merkeze yakın olması ve otoparkı olmasıydı, ulaşımı kolay ve toplu taşıma aracıda vardı, masa düzeni ve süslemeler fena değildi, pist alanı geniş ve kolonsuz, mekanın içi ferah ve fiyatı uygun.

Kübra

Düğün Tarihi: 22.02.2015


herşey gayet iyiydi hizmetiyle de iyiydiler biz çok memnun kaldık.

Pinar & Alı

Düğün Tarihi: 23.11.2019


Dugunumuzu bu mekanda yaptık son dereceli eğlenceli,samimi ve tam istediğimiz gibi bir Dugun oldu 250 kişilik bir organizasyon yaptık ama kalabalık dugunler içinde oldukça müsait bir salon personel ve tüm çalışanlara teşekkür ederiz... DJ performansı bu arada çok güzeldi ayrıca teşekkür ederiz.

Bahar & Mahmut

Düğün Tarihi: 24.08.2019


400 kişilik bir Düğün organizasyonu gerçekleştirdik, mekanı çok beğendik, düğünümüz çok eğlenceli geçti, yemeklerde ve serviste bir problem yaşamadık. Başarılarının devamını dileriz...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.