Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa Sıkça Sorulan Sorular

Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa düğün fiyatları ne kadar?

Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, parti, bayi toplantısı, baby shower, doğum günü, nişan, kına, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa Hakkında

650 kişilik bir salonla profesyonel bir hizmet veriyoruz. Düğün, nişan, kına gibi organizasyonlarınız için üstün hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.

Klima, kalorifer ve jeneratörün mevcut olduğu modern ses sistemi ve ışık düzeni ile birlikte mutluluğa atacağınız ilk adımlarda hizmet veriyoruz. Memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışı ve güler yüzlü bir ekibe sahibiz.

Toplu yemek organizasyonu yaptığımız için lezzet konusunda asla içinizde şüpheye yer vermeyin. Uygun bütçe ve yüksek hizmet kalitesiyle günün sonunda memnun olacağınıza eminiz.

Şıklığa önem vererek, belki de ilk defa gerçekleştireceğiniz düğününüzün özel olması için elimizden geleni yapıyoruz. Sislerin arasında ilk dansını yaparken herkes size bakıyor. Mutluluğa ilk adımları birazdan atacağınız eşinizle göz göze anın tadını çıkarıyorsunuz. Sislerin arasından renkli ışıklarla bir görsel şovun içinde kalıyorsunuz. Harika değil mi?

Özel günler sizin kadar bizim içinde değerli. Zaten böyle bir görüş içerisinde olmazsak düğün yapmak samimiyetsiz bir davranış olur. Bu yüzden işimizi seviyor ve tutkuyla bağlıyız. Muhtemelen ilk defa yaşayacağınız düğününüz için size bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Bu sayede ortaya çıkabilecek sorunları çözüyor ve bunu kafanıza dert etmiyorsunuz. Ayrıca size yol planı sunarak bir sonraki adımın ne olacağı konusunda kafa karışıklığınızı önlüyor. Daha rahat oluyorsunuz ve düğün organizasyonunuzun tadını çıkarıyorsunuz.

Bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurmanız yeterli. Bunu tamamen ücretsiz yaparak bize ulaşıyorsunuz. Formunuzu görür görmez sizi arıyoruz. Sonra bir gün belirleyerek hem kahvemizi içmeniz hem de salonumuzu görmeniz adına görüşmeye davet ediyoruz. Ayrıca Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa adresinin ayrıntısını da bize sorarak öğrenebilirsiniz. Yeni heyecanınızı birlikte paylaşmak için formun ucunda sizi bekliyoruz. Hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek artık zor değil.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yıldırım Mah. Piri Reis Sok. No:60 Bayrampaşa, İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.