Grand Gala Vip

6 Yorum

E-posta Gönder

Grand Gala Vip

En Popüler Yorum

Ayşe & Yusuf

Düğün Tarihi: 26.06.2021


Hazırlık sürecinden düğünün son anına kadar her şeyin yolunda ve istediğimiz gibi ilerlemesini sağlayan bir ekip mevcut. Organizasyondan fotoğrafa, pastadan müzik seçimlerine kadar her zaman yanınızda olan profesyonel bir ekip var. Size sadece düğününüze gelip ‘Evet’ demek kalıyor."

Kapasite Bilgileri

Grand Gala Vip
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Grand Gala Vip Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Grand Gala Vip Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Panaromik manzara
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Vale Hizmeti
Evet

Grand Gala Vip Sıkça Sorulan Sorular

Grand Gala Vip düğün fiyatları ne kadar?

Grand Gala Vip düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır. Grand Gala Vip düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır.


Grand Gala Vip kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Grand Gala Vip 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Grand Gala Vip düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Grand Gala Vip düğün dışında mezuniyet törenleri, kına, nişan, baby shower, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler, parti, sünnet düğünü ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Grand Gala Vip Hakkında

Düğün sektöründe 20 yıldan fazla süredir varlığını sürdüren Grand Gala Vip Esenyurt’ta yer alan düğünler başta olmak üzere kına, mezuniyet töreni, nişan, sünnet gibi farklı kategorilerdeki organizasyonların yemekli ya da yemeksiz içeriklerle gerçekleştirildiği şık ve nezih bir düğün mekanı olarak nitelendirilebilir. 20 yıl boyunca sayısız davete ev sahipliği yaptık bundan sonrasında da tek amacımız çiftlerimize güzel anılar bırakabilmek ve her zaman onların destekçileri olduğumuzu hissettirmek.

Davet Alanları

Salon organizasyonları için gerek alan genişliği gerek nitelikli ekipmanlara yer verilmesiyle ideal bir mekan olduğumuzu söyleyebiliriz. Ailesi, arkadaş çevresi geniş olan çiftlerimizin davetleri için doğru bir karar niteliğindeki salonumuz 1.000 kişiye kadar çıkabilen kapasitesiyle hizmet veriyor. Titizlikle dekore edilmiş Grand Gala Vip Düğün Salonu yüksek tavanı dolayısıyla havadar ve aydınlık bir ortam içinde organizasyonlarınızı yapma fırsatı sunuyor.

Dekorasyon

Pırıltısıyla göz kamaştıran elegan dizayna sahip salonumuzun duvarlarından masa süslemesine kadar tüm tasarımlarımız özenle yapılıyor. Beyaz yuvarlak sırtlı sandalyelerimiz çiçek tokalı beyaz tüllerle zarifleştirilirken siyah cam yüzeyli kare ve yuvarlak masalarımızın süslemesi altın varaklı kare suplalar, gold ince vazolara ya da çok kollu cam şamdanlara yerleştirilmiş soft renkteki çiçek demetleriyle tamamlanıyor. Ayna şeklindeki duvarlarımız ve uzun giriş merdivenlerimiz salonumuzun dikkat çeken noktalarından.

Hizmetler

Salonumuzun 500 araç kapasiteli otoparkı ve vale hizmeti özel araçlarıyla ulaşım sağlayan davetlilerimiz için kurtarıcı bir imkan olarak görülüyor. Organizasyon sorumlularımız da alan düzenlemesi ve planlı bir düğün akışı oluşturmasıyla çiftlerimizi kaygılarından uzaklaştırıyor. Mutfağımızın hünerli aşçıları birden fazla menü hazırlayarak gelin damatlarımıza damak zevklerine uyan menüyü belirleme şansı veriyor. Düğününüzde herhangi bir aksaklıkla karşılaşmamanız için ışık, ses ve sahne sistemlerimizin tümünü son teknoloji kurulumlarla eşleştirme konusunda hassas davranıyoruz.

Nitelikli bir düğün salonunda bulunması gereken bütün hizmetleri hatta fazlasını bünyemizde barındırıyoruz. Geniş salonumuzda gerçekleşecek her davet için her şey dahil hizmet paketleri oluşturmaya dikkat ediyor, bu hizmetleri çiftlerimizin bütçelerine uygun olarak düzenlemeyi de ihmal etmiyoruz. Grand Gala Vip fiyat aralığı, açık adres, hizmet içerikleri gibi konularda merak ettiklerinizi sayfamızdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize iletebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Pınar Mah. 1260. Sk. No:4/140 Esenyurt / İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Grand Gala Vip Yol Haritası

Grand Gala Vip Düğün Yorumları (6)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Ayşe & Yusuf

Düğün Tarihi: 26.06.2021


Hazırlık sürecinden düğünün son anına kadar her şeyin yolunda ve istediğimiz gibi ilerlemesini sağlayan bir ekip mevcut. Organizasyondan fotoğrafa, pastadan müzik seçimlerine kadar her zaman yanınızda olan profesyonel bir ekip var. Size sadece düğününüze gelip ‘Evet’ demek kalıyor."

Elif & Okan

Düğün Tarihi: 08.01.2022Hizmet kalite müzikler herkes herşey süperdi salona yorum yapmaya bile gerek yok zaten bu bölgede üstüne yok en ufak bir problem bile çıkmadan huzurla evimize gittik

Hatice & Veysi

Düğün Tarihi: 10.07.2021Düğümüzü burada gerçekleştirdik hani o özel gün için bir sürü hayal kurarsınız ve kurduğunuz hayallerin gerçekleşmemesinden çok korkarsınız bizde burası için hayallerimiz olmaz mı diye bir an bile tereddüte düşmedik.
Grand Gala Vip çalışanları hepimizle tek tek ve özverili bir şekilde çok...
devamı 

Grand Gala Vip

Düğün Salonları

Mutluluklar Diliyoruz Eteker Ailesi

Eli̇f & Engi̇n

Düğün Tarihi: 26.06.2021Mekana ilk geldiğimiz andan itibaren başlayan, rüya gibi bir düğün organizasyonu gerçekleşti. Bunları yeni evlenecek çiftlerle paylaşmak isterim. Her açıdan bakılınca mekanın görselliğinden etkilenmemek imkansız. Çalışanların profesyonel olması da kusursuz denecek bir düğün gerçekleşmesini sağladı.... devamı 

Dilan & Olgun

Düğün Tarihi: 24.07.2021


"Mekana ilk geldiğimiz andan itibaren başlayan, rüya gibi bir düğün organizasyonu gerçekleşti. Bunları yeni evlenecek çiftlerle paylaşmak isterim.
Her açıdan bakılınca mekanın görselliğinden etkilenmemek imkansız.
Çalışanların profesyonel olması da kusursuz denecek bir düğün...
devamı 

Fatma & Ahmet

Düğün Tarihi: 04.07.2021

Düğün.com üzerinden anlaştı


"Kesinlikle A'dan Z'ye her şeyiyle memnun kaldığımı söyleyebilirim.
Grand Gala Vip ailesine çok teşekkür ederiz.
Ayrıca sadece düğün değil kına için de aynı düşüncedeyim. ayrıca başka bir mekana gerek yok. konsept her şey var burada."

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.