Gözdağı Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gözdağı Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Gözdağı Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Gözdağı Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Gözdağı Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Gözdağı Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Gözdağı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Gözdağı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Gözdağı Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gözdağı Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Gözdağı Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gözdağı Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, bayi toplantısı, parti, baby shower, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, açılışlar, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, nişan ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Gözdağı Düğün Salonu Hakkında

Özel organizasyonlarınız için yıllardır özenle çalışıyoruz. Düğün, nişan, kına gibi özel davetlerinize profesyonel bir hizmetle ev sahipliği yapıyoruz.

İstanbul Pendik’te özel davetleriniz için tecrübemizin gölgesinde hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Şu zamana kadar birçok çiftin düğününe ev sahipliği yaptık. Olumlu geri dönüşlerle her geçen gün büyüdük, geliştik. Son trendleri ve teknolojiyi yakından takip ettiğimiz için teknik ekipmanlar açısında oldukça iyi durumdayız.

Düğün süreci uzun ve zorlu. Zordan kastımız aslında ayrıntısının çok fazla olması. Bu yüzden bu süreci tek başınıza geçirmeniz gerekmiyor. Gözdağı Düğün Salonu olarak bu süreci sizin için kolaylaştırıyoruz. Öncesinde görüşmeye geldiğinizde bir program hazırlıyoruz. Bunun ışığında taleplerinizi gerçekleştiriyoruz. Düğün günü esnasında misafir olarak geliyorsunuz. Yaptığınız tek şey kendi konuklarınızla ilgilenmek.

Çözüm ortağımız olan organizasyon firması sayesinde hangi detaylara yer vermek istiyorsanız, yapıyoruz. Mumundan şamdanına giydirme renginden servise kadar her konuda yardımcı oluyoruz size. Salonumuz 400 kişilik olmakla birlikte gelin damat masası ayrı bir platformun üzerinde ve biraz yüksekte yer alıyor. Orkestranın yer aldığı kısım da aynı şekilde biraz yüksek bir platformun üzerinde. Geniş bir pistimiz var. Bu sayede de rahat bir şekilde dans ediyorsunuz.

Pendik’te düğün salonu arıyorsanız, oluşturduğunuz listeye bizi de eklemelisiniz. Çünkü tecrübemize ve kalitemize güveniyoruz. Gözdağı Düğün Salonu Pendik iletişim için de yandaki formu doldurmanız yeterli. Bilgileriniz eksiksiz olduğu takdirde hemen size geri dönüş sağlıyoruz. Telefon ya da mesaj yoluyla size dönüş sağladıktan sonra dilerseniz salonumuza kahvemizi içmeye davet ediyoruz. Hem görsel olarak görüyorsunuz hem de kararınızı vermeniz daha kolay oluyor. Eğer birlikte çalışmaya karar verirsek her şeyin dilediğiniz gibi olacağına emin olabiliyorsunuz. Farkımızı hissetmeniz için çok yakındayız…

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Gözdağı Cad. No:17 Velibaba

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gözdağı Düğün Salonu Yol Haritası

Gözdağı Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Yasemin

Düğün Tarihi: 06.09.2015


mekan geniş ve ferahdı. Çok büyük bir değil ama küçük bir mekanda değil. 500 kişilik düğün rahat kaldırabiliyor. Bizim daha fazla katılan oldu. Çoğu konuğumuz oynadığı için ayakta kalan pek olmadı. Görsellikteki renk seçimi mekana ait. görsellik olarak normal düzeydiydi. Ulaşımda sorun yaşanmadı... devamı 

Sultan

Düğün Tarihi: 07.06.2015


Bütçe açısından uygun bir mekan olması, bazı çiftler için tercih sebebi olabilir. Biz, hem semtimin mekanı hem de uygun bütçeli olmasından dolayı tercih etmiştik ve memnun ayrıldık.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.