Düğün Salonları İstanbul

Gözdağı Düğün Salonu

5,0
 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  40.000 - 60.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gözdağı Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL

Gözdağı Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Gözdağı Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Gözdağı Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Gözdağı Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Gözdağı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 60.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Gözdağı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Gözdağı Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gözdağı Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Gözdağı Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gözdağı Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, bayi toplantısı, parti, baby shower, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, açılışlar, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, nişan ve kına hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Gözdağı Düğün Salonu Hakkında

Özel organizasyonlarınız için yıllardır özenle çalışıyoruz. Düğün, nişan, kına gibi özel davetlerinize profesyonel bir hizmetle ev sahipliği yapıyoruz.

İstanbul Pendik’te özel davetleriniz için tecrübemizin gölgesinde hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Şu zamana kadar birçok çiftin düğününe ev sahipliği yaptık. Olumlu geri dönüşlerle her geçen gün büyüdük, geliştik. Son trendleri ve teknolojiyi yakından takip ettiğimiz için teknik ekipmanlar açısında oldukça iyi durumdayız.

Düğün süreci uzun ve zorlu. Zordan kastımız aslında ayrıntısının çok fazla olması. Bu yüzden bu süreci tek başınıza geçirmeniz gerekmiyor. Gözdağı Düğün Salonu olarak bu süreci sizin için kolaylaştırıyoruz. Öncesinde görüşmeye geldiğinizde bir program hazırlıyoruz. Bunun ışığında taleplerinizi gerçekleştiriyoruz. Düğün günü esnasında misafir olarak geliyorsunuz. Yaptığınız tek şey kendi konuklarınızla ilgilenmek.

Çözüm ortağımız olan organizasyon firması sayesinde hangi detaylara yer vermek istiyorsanız, yapıyoruz. Mumundan şamdanına giydirme renginden servise kadar her konuda yardımcı oluyoruz size. Salonumuz 400 kişilik olmakla birlikte gelin damat masası ayrı bir platformun üzerinde ve biraz yüksekte yer alıyor. Orkestranın yer aldığı kısım da aynı şekilde biraz yüksek bir platformun üzerinde. Geniş bir pistimiz var. Bu sayede de rahat bir şekilde dans ediyorsunuz.

Pendik’te düğün salonu arıyorsanız, oluşturduğunuz listeye bizi de eklemelisiniz. Çünkü tecrübemize ve kalitemize güveniyoruz. Gözdağı Düğün Salonu Pendik iletişim için de yandaki formu doldurmanız yeterli. Bilgileriniz eksiksiz olduğu takdirde hemen size geri dönüş sağlıyoruz. Telefon ya da mesaj yoluyla size dönüş sağladıktan sonra dilerseniz salonumuza kahvemizi içmeye davet ediyoruz. Hem görsel olarak görüyorsunuz hem de kararınızı vermeniz daha kolay oluyor. Eğer birlikte çalışmaya karar verirsek her şeyin dilediğiniz gibi olacağına emin olabiliyorsunuz. Farkımızı hissetmeniz için çok yakındayız…

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Gözdağı Cad. No:17 Velibaba

 • Haritadaki Konumu

  Gözdağı Düğün Salonu Yol Haritası

Gözdağı Düğün Salonu Düğün Yorumları (3)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Sıla & Boran

Düğün Tarihi: 13.09.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Salon gayet ideal bir boyutta 500-600 kişi rahat şekilde sığabilir.bütçe olarak uygun ve fiyat performans açısından az sayıda bulunan bir salondur. Ufak tefek eksikleri olsada yinede rahat ve sıcak bir ortam olması gayet yeterlidir

Yasemin

Düğün Tarihi: 06.09.2015

mekan geniş ve ferahdı. Çok büyük bir değil ama küçük bir mekanda değil. 500 kişilik düğün rahat kaldırabiliyor. Bizim daha fazla katılan oldu. Çoğu konuğumuz oynadığı için ayakta kalan pek olmadı. Görsellikteki renk seçimi mekana ait. görsellik olarak normal düzeydiydi. Ulaşımda sorun yaşanmadı... devam 

Sultan

Düğün Tarihi: 07.06.2015

Bütçe açısından uygun bir mekan olması, bazı çiftler için tercih sebebi olabilir. Biz, hem semtimin mekanı hem de uygun bütçeli olmasından dolayı tercih etmiştik ve memnun ayrıldık.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.