Gala Düğün Salonu

E-posta Gönder

Gala Düğün Salonu

Gala Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Kapasite

  750-1.000

 • Davet Alanları

  Sadece kapalı alan

 • Mekan Özellikleri

  Kolonsuz salon, Şehir merkezinde
 • Manzara

  Park manzaralı, Şehir manzaralı, Kır manzaralı

Gala Düğün Salonu Özellikler

 • Catering Firması Getirme
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Vale Hizmeti

Gala Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Gala Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

  Gala Düğün Salonu düğün için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Mekanın kısıtlamaları neler?

  Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Gala Düğün Salonu Hakkında

SALON GALA'nın hizmet açısından 3 temel prensibi vardır.

Hizmet Öncesi Çalışma: Bu çalışma türünde genellikle salon tanıtımı, müşteriyi en iyi şekilde ve içtenlikle karşılamak ve fiyat konusunda gerçek bilgiler vermektir. Böylelikle müşterilerimiz, organizasyona verecekleri toplam ücreti NET olarak bilmekle beraber, kendilerinden tören günü hiçbir ekstra ücret talep edilmemektedir. Ayrıca organizasyondan bir hafta önce çiftlerimizi PROVA amacıyla salonumuza davet ederek, tören ile ilgili son düzenlemeleri yapmaktayız.

Hizmet Anı Çalışma: En önemli aşamadır. Aktivite (Düğün, Nişan, Toplantı vs.) esnasında en iyi şekilde hizmet vermektir. Düğün salonlarında yapılan klasik programlar dışında, isteğe yönelik etkinlikler düzenlenmektedir. Ekstra ücret talep etmeden küçük kardeşlerimiz için hazırladığımız özel odamızda hizmet vermek üzere her organizasyonumuza PALYAÇO getirmekteyiz. Bunların dışında yapılan etkinlik gününden hatıra olarak kalacak olan video ve fotoğraf çekimleri günümüz teknolojisiyle (Dijital Baskı) hizmetinize sunulmuştur.

Ayrıca firmamız HİJYENİK ortamda, özel olarak hazırladığı yaş pasta ve kuru pasta ile ’’Düğün Salonlarında Pasta Yenmez’’ anlayışının önüne geçmeyi amaçlamaktadır. Servisimiz; KİŞİYE ÖZEL SERVİS OLUP, kaliteli olmak kaydı ile yaş pastası, tatlı ve tuzlu kuru pastası ve susamlı çubukla beraber büyük , kutu meyve suyu Pepsi Cola veya Yedigün olarak sunulmaktadır.

Hizmet Sonrası Çalışma: Hizmet sonrası memnuniyet önemlidir. Yöneticilerimiz etkinliği düzenleyen müşterilerimizle, aktivite sonrası bir araya gelip görüşlerini almakta ve daha kusursuz hizmet için çaba sarf etmektedirler.

İletişim

 • Adres:

  Bulut Durağı Çiğdem Pastenesi karşısı Esenyurt

 • E-posta

  E-posta Gönder

Gala Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Fa

Fatih

Düğün Tarihi: 25.09.2015


500 kişilik bir düğün gerçekleşti mekanda, yemekli gerçekleşen düğünümüz çok iyi diye bilirim yemekleri hizmetleri güler yüzlü olmaları bizleri mutlu ettı, mekanın müzikleri ve pist alanıda yeterliydi, eğlence amaçlı. Ulaşım olarakta çok rahat ulaşım sağlanıyor otoparkıda mevcut mekanın, fiyat... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.