Düğün Salonları İstanbul

Gala Düğün Salonu

  • Kapasite
    200 - 875 Kişi

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gala Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Gala Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı Kır manzaralı
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Gala Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Gala Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gala Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Gala Düğün Salonu Hakkında

SALON GALA'nın hizmet açısından 3 temel prensibi vardır.

Hizmet Öncesi Çalışma: Bu çalışma türünde genellikle salon tanıtımı, müşteriyi en iyi şekilde ve içtenlikle karşılamak ve fiyat konusunda gerçek bilgiler vermektir. Böylelikle müşterilerimiz, organizasyona verecekleri toplam ücreti NET olarak bilmekle beraber, kendilerinden tören günü hiçbir ekstra ücret talep edilmemektedir. Ayrıca organizasyondan bir hafta önce çiftlerimizi PROVA amacıyla salonumuza davet ederek, tören ile ilgili son düzenlemeleri yapmaktayız.

Hizmet Anı Çalışma: En önemli aşamadır. Aktivite (Düğün, Nişan, Toplantı vs.) esnasında en iyi şekilde hizmet vermektir. Düğün salonlarında yapılan klasik programlar dışında, isteğe yönelik etkinlikler düzenlenmektedir. Ekstra ücret talep etmeden küçük kardeşlerimiz için hazırladığımız özel odamızda hizmet vermek üzere her organizasyonumuza PALYAÇO getirmekteyiz. Bunların dışında yapılan etkinlik gününden hatıra olarak kalacak olan video ve fotoğraf çekimleri günümüz teknolojisiyle (Dijital Baskı) hizmetinize sunulmuştur.

Ayrıca firmamız HİJYENİK ortamda, özel olarak hazırladığı yaş pasta ve kuru pasta ile ’’Düğün Salonlarında Pasta Yenmez’’ anlayışının önüne geçmeyi amaçlamaktadır. Servisimiz; KİŞİYE ÖZEL SERVİS OLUP, kaliteli olmak kaydı ile yaş pastası, tatlı ve tuzlu kuru pastası ve susamlı çubukla beraber büyük , kutu meyve suyu Pepsi Cola veya Yedigün olarak sunulmaktadır.

Hizmet Sonrası Çalışma: Hizmet sonrası memnuniyet önemlidir. Yöneticilerimiz etkinliği düzenleyen müşterilerimizle, aktivite sonrası bir araya gelip görüşlerini almakta ve daha kusursuz hizmet için çaba sarf etmektedirler.

İletişim

  • Adres:

    Bulut Durağı Çiğdem Pastenesi karşısı Esenyurt

  • Haritadaki Konumu

    Gala Düğün Salonu Yol Haritası

Gala Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Fatih

Düğün Tarihi: 25.09.2015

500 kişilik bir düğün gerçekleşti mekanda, yemekli gerçekleşen düğünümüz çok iyi diye bilirim yemekleri hizmetleri güler yüzlü olmaları bizleri mutlu ettı, mekanın müzikleri ve pist alanıda yeterliydi, eğlence amaçlı. Ulaşım olarakta çok rahat ulaşım sağlanıyor otoparkıda mevcut mekanın, fiyat... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.