Düğün Salonları İstanbul

Erkullar Düğün Davet Salonu

  • Kapasite
    100 - 350 Kişi

  • Başlangıç Fiyatı
    60.000 - 80.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Erkullar Düğün Davet Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
60.000 - 80.000 TL

Erkullar Düğün Davet Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Erkullar Düğün Davet Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Erkullar Düğün Davet Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Erkullar Düğün Davet Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Erkullar Düğün Davet Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 60.000 - 80.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır. Erkullar Düğün Davet Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Erkullar Düğün Davet Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Erkullar Düğün Davet Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Erkullar Düğün Davet Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Erkullar Düğün Davet Salonu düğün dışında baby shower, doğum günü, açılışlar, davet ve resepsiyon, nişan, kına, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Erkullar Düğün Davet Salonu Hakkında

Erkullar Düğün Davet Salonu, 2018 yılında heyecanla başladığımız bir projeydi. Mutlu çiftlerimizin hayatlarını birleştirdikleri anlara şahitlik etmek için salonlarımızı büyük uğraşlarla açık. En şık davet alanlarını tasarlamak ve tüm hayallerinizi gerçekleştirmek için özverili bir şekilde dekorasyonu da tamamladık. Şıklığıyla dikkat çeken salonlarımızda, en güzel anıları biriktireceğinizden eminiz. Çünkü bunun için alanında uzman ekibimizle çalışıyor, masalsı bir konseptle sevdiklerinizi ağırlıyoruz. Kaliteden asla ödün vermiyor ve düğün organizasyon trendlerine uygun bir şıklıkla karşınıza çıkıyoruz. Peki, siz konseptinizi belirlediniz mi?

Elbette ilk sorumuz, konseptiniz oluyor. Her biri 400 kişilik; ‘Gümüş Salon’ ve ‘Altın Salon’ farklı konseptleriniz için uygun. Beyaz rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı şık ve bir o kadar da zarif salonlarımızda; gösterişli vazolar, çiçeklerle özel aranjmanlar, sandalye süslemeleri, servis takımları, aynalı ve işlemeli suplalarla ilk hazırlıkları tamamlıyoruz. 9 kişilik yuvarlak masaların etrafında konforlu olmanız için napolyon sandalyeleri yerleştiriyor, gelin yoluna kırmızı halı sermeyi de unutmuyoruz… Henüz salon kapısından başlayarak özel olarak tasarladığımız salonlarımızda siyah ve beyazın asaleti sizi etkileyecek. Gelin yolu çiçeklikleri, çiçekler ve özel aydınlatmalarla ferah, bir o kadar da şık bir davet alanında kendinizi bulacaksınız. Butik davetleriniz için stilize ettiğimiz, 150 kişilik salonda da her davet ve konseptiniz için sizi bekliyoruz.

Gelelim, sunduğumuz hizmetlere! Erkullar Düğün Salonu Bahçelievler’de enfes tatlar ve özel davet menüleriyle konuklarınızı ağırlıyoruz. Gecenin şıklığı kadar konuklarınızın ağırlanmasına, sofralarınızın ziyafet menüleriyle donatılmasına da özen gösteriyoruz. Pastalı ikram ve yemekli menülerle tadı damağınızda kalacak bir lezzet şölenine ev sahipliği yapmanın gururunu, gülen yüzlerinizi gördüğümüzde yaşıyoruz. Kesintisiz eğlence için dans ve müzik eşliğinde kaliteli vakit geçirmeye de hazır olun. Nikah töreniniz öncesinde başlayan eğlence için yetenekli sanatçılarımız sahnede yerlerini aldılar bile. Dans grupları ve geleneksel esintilerle özel şovlara ne dersiniz?

Erkullar Düğün Salonu Yenibosna’daki yepyeni adresimizde, sizi bekliyoruz! Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanıştığınızda, organizasyon sorumlumuza düğün töreniniz için neler istediğinizi mutlaka anlatın.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Fevzi Çakmak Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:81 Yenibosna/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.