Elita Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Elita Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Elita Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Elita Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Elita Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Elita Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Elita Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Elita Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Elita Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Elita Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Elita Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Elita Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, doğum günü, parti, kına, açılışlar, bayi toplantısı, nişan, baby shower, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Elita Düğün Salonu Hakkında

Rüya gibi bir düğün için İstanbul Elita Düğün Salonu… Profesyonel hizmet yılların tecrübesi ile birleşince ortaya güzel organizasyonlar çıkıyor.

Oldukça geniş olan salonumuz hayalinizdeki düğün organizasyonunu gerçekleştirmek için hizmet veriyor. Peki bu nasıl oluyor? İlk olarak olursa yüz yüze bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu esnada, ihtiyaçlarınız ve talepleriniz hakkında konuşuyoruz. Karşılıklı fikirlerimizi paylaşıyoruz. Hatta daha önce aklınıza gelmeyen noktalara bile değiniyoruz. Daha sonra da bir program hazırlıyoruz. Düğün gününüz gelip çattığında organizasyon sorumlumuz sayesinde bu konuda bilgilendiriliyorsunuz. Böylece bir sonraki adımın ne olacağı konusunda net bir bilgiye sahip oluyorsunuz. İçiniz rahat bir şekilde düğününüze odaklanıyorsunuz. Kırmızı halı eşliğinde ve görsel bir şov içerisinde salona girerken iyi bir karar verdiğinizi düşünüyorsunuz. Buna eminiz.

Yemekli bir düğün düşünüyorsanız, mutfak ekibimiz harika lezzetler hazırlıyor. Tatları damağınızda kalacak bir düğün menüsü sunuyoruz. Eğer yemeksiz düşünüyorsanız da ikramlıklarımız da oldukça lezzetli! Servis personelimiz sayesinde bu konuda asla aksama yaşamıyorsunuz. Soğuk yemeklerle karşılaşmıyorsunuz.

Düğün kadınların daha küçük bir kızken hayalini kurdukları bir organizasyon. Büyüyünce de bu hayallerini gerçekleştirmek istemeleri çok doğal. Aynı hayatı paylaşmaya karar verdiğiniz böyle bir günün bu yüzden ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Aynı hassasiyet ve önemi verdiğimizden emin olabilirsiniz. Eğer böyle olmasaydı düğün salonu işletmenin de bir anlamı olmazdı. Bu yüzden en küçük detaylarda ne istediğinizi önemsiyoruz. İçiniz rahat bir şekilde düğün organizasyonu geçiriyorsunuz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Kağıthane düğün salonları fiyatları hakkında Elita Düğün Salonu’ndan bilgi alabiliyorsunuz. Uygun fiyatı kaliteyle birleştiren bir organizasyon için bize ulaşmanız yeterli. Yandaki formu eksiksiz doldurduğunuz takdirde bunu yapıyorsunuz! Böylece küçükken kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmek için birlikte bir adım atarız!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Hamidiye Mah. Girne Cad. Paşabahçe Sok. No:1

 • Nasıl gelinir?

  <p>Osman Söyler Parkı karşısı</p>

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Elita Düğün Salonu Yol Haritası

Elita Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Oktay

Düğün Tarihi: 19.02.2014


fiyat açısından uygun olup hizmet kalitesi ve salonun kolonsuz oluşu aynı zamanda teras olup sigara içenler için dışarı çıkma sorunu olmayan kaliteli bir mekandır tavsiye ederim..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.