Doğanay Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Doğanay Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Doğanay Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Doğanay Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Doğanay Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Doğanay Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Doğanay Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Doğanay Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Doğanay Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Doğanay Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Doğanay Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Doğanay Düğün Salonu düğün dışında kına, açılışlar, sünnet düğünü, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, doğum günü, davet ve resepsiyon, parti ve baby shower hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Doğanay Düğün Salonu Hakkında

Düğününüzü Doğanay Düğün Salonu İkitelli adresimizde gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Uzun yıllardır düğün, nişan, kına gecesi gibi özel organizasyonlarınızı düzenliyoruz. Kapalı formdaki mekânımızda bugüne dek sayısız organizasyon gerçekleştirdik. Güler yüz ile başlayan karşılamamız güler yüzle vedalaşarak son buluyoruz. Her aşamada memnuniyeti sağlamak esas ilkemiz. İlk andan son ana kadar memnuniyetinizi önemsiyoruz. Bunun için hummalı bir çalışma yürütüyoruz.

Mutluluğunuz için çıktığımız bu yolda zaman içerisinde değişimler de yaşıyoruz. Bunun sebebi ise değişen isteklerinize cevap verebilmek. Hem hizmetlerimizde hem de salon tasarımımızda değişimler yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Yeniliklere direnmiyor hızlı bir şekilde uyum sağlamak için çalışıyoruz. Çünkü biz kendimizi ne kadar değiştirirsek çiftlerimizin de isteklerine o denli cevap verdiğimizin bilincindeyiz.

Mevcut salon düzenimizde ise beyaz ve lacivert tonlarına ağırlık verdik. Yuvarlak masalarımız ve tiffany sandalyelerimiz bulunuyor. Masalarımızda beyaz giydirmeler tercih ettik fakat belirlediğiniz konsepte uygun olarak sandalyelerimizi süsleyebiliyoruz. Bu sayede boğucu bir ortama da mahal vermiyoruz. İstediğiniz tonları gayet dozunda olacak şekilde salonumuza yansıtıyoruz. Böylelikle hem gözünüzü yormuyor hem de istediğiniz atmosfere salonumuzda hayat vermiş oluyoruz.

Bu güzel salonumuzun içerisinde sunduğumuz hizmetler ise; düğün salonundan beklediğiniz her detayı içeriyor. Fotoğraftan kameraya, ikramlardan bu ikramların servisine kadar tüm sorumlulukları alıyoruz. İşe ise öncelikle ikramları belirlemekle başlıyoruz. İsterseniz yemekli olarak da düğününüzü gerçekleştirebiliyor, menünüzü oluşturmanıza da imkân tanıyoruz. Bunların servisini güler yüzlü bir şekilde yaparak da süreci tamamlıyoruz. Düğünün olmazsa olmazı orkestra, fotoğraf ve video çekimi gibi noktalarda da yanınızdayız.

Ekstra olarak talep ettiğiniz hizmetleri de gerçekleştiren ekibimizin yapabilecekleriyle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle Doğanay Düğün Sarayı olarak yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, fiyat bilgimize de ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mah.İketelli Cad.No.158 Parseller/İkitelli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Doğanay Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.