Derya Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Derya Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Derya Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Derya Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Derya Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Derya Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Derya Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Derya Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Derya Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Derya Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Derya Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Derya Düğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, doğum günü, nişan, bayi toplantısı, parti, baby shower, kurumsal etkinlikler, açılışlar, kına, sünnet düğünü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Derya Düğün Salonu Hakkında

Yeni ve mutlu bir hayata başlangıç için özel bir ekiple hizmet veriyoruz. Konusunda uzman ve hayalinizdeki düğünü size yaşatmak isteyen bir ekiple…

2 katlı düğün salonumuzda dilediğiniz sayıda misafirinizi çağırabiliyorsunuz. Mutlu hayata başladığınız bu günde dostlarınızla kutlama yapmanız için doğru bir adrese denk geldiniz. Yemekli ya da yemeksiz seçeneklerimizle konforlu bir mekân olmanın yanı sıra güler yüzlü personelimizle de hizmetinizdeyiz. Eğer heyecanına bizi ortak ederseniz mutluluk duyarız. Unutamayacağınız hatıralara yer edecek bir gün geçirmek istiyorsanız, sizi konforlu şık salonumuzda en iyi şekilde ağırlıyoruz. Bu anınızı dostlarınızla ölümsüzleştirmeniz için hizmetinizdeyiz.

Çalışma prensibimizden değerlerimize kadar en iyi organizasyonu yapmak için çalışıyoruz. Deneyimimiz, yaratıcı yağımız ve uzman ekibimiz sayesinde de bu amacımıza her geçen gün yaklaşıyoruz. Yenilikçi modern ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde memnuniyeti ve ilişkilerimizi ilk sırada tutuyoruz. Hızlı çözüm yeteneğimiz, gelenek ve göreneklerimiz ile kültürümüzü kaybetmediğimiz kaliteli davet ve organizasyonlar gerçekleştirmek öncül amacımız.

Düğün organizasyonlarınız için size bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Programı size anlatarak, çıkan sıkıntılara siz fark etmeden hızlı çözümler sağlıyor. Böylece keyifli ve tek derdinizin misafirlerinizle ilgilenmek olduğu bir düğün geçiriyorsunuz. Harika değil mi?

İlk “Evet” dediğiniz ana, ilk heyecanlarınıza, ilk dansınıza şahit olmak istiyoruz. Bunun için yıllardır hizmet veriyoruz. Birçok çiftin bu anlarına şahit olduk. Bu sayede başarılı bir salon haline geldik.
Organizasyon alt yapımız sebebiyle vazgeçilmezler listesine girdik. İşte tam da bu nokta da sizin bu sürecimize dahil olmanızı istiyoruz. Yakın çevrenize aklınızda hiçbir şüpheye yer vermeden bizi tavsiye etmenizi istiyoruz ki biliyoruz bunu yapacaksınız.

Belli ki Esenyurt düğün salonları araştırması içerisindesiniz. O zaman yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçerek sizin için doğru olup olmadığımıza karar verebilirsiniz. Harika bir organizasyonun salonla birleştiği bir düğün için…

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İNCİRTEPE MAH. KEMALPAŞA CAD. TABELA DURAĞI NO:9 ESENYURT /İSTANBUL

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Derya Düğün Salonu Yol Haritası

Derya Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Ni̇han & Emre

Düğün Tarihi: 11.04.2015


Mekanın yeni konsepti çok hoş olmuş. Mekanın geniş, ferah. Görsel açıdan zengin bir mekan. Hizmetlerinden de memnun kaldım. Çiftlere tavsiye edeceğim bir mekan.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.