Dayılı Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Dayılı Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Dayılı Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az

Dayılı Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Dayılı Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Dayılı Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Dayılı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 TL'den Az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 TL'den Az aralığından başlamaktadır. Dayılı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Dayılı Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Dayılı Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Dayılı Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dayılı Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, bayi toplantısı, baby shower, parti, doğum günü, kına, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Dayılı Düğün Salonu Hakkında

Düğün gününüzle iz bırakmak istemez misiniz? Özel günleriniz için Ataşehir düğün salonları arasında kalan Dayılı Düğün Salonunu tercih etmeye ne dersiniz?

Dayılı Köyü Kültür Merkezi bünyesinde yer alan davet alanımızda ilkinize şahitlik etmek istiyoruz. Tekrarı olmayan anıları kaliteli hizmet anlayışımızla harikulade dakikalara dönüştürmek amacımız. Bugüne kadar birçok çiftin düğün, nişan, kına organizasyonlarını gerçekleştirdik, mekânımızdan güler yüzlülerle ayrılmalarını sağladık. Şimdi de siz ve davetlilerin yüzünde gülümse oluşturmak istiyoruz.

Siz de bizi seçtiyseniz haydi davetiyelerinizi oluşturun ve adresi davetlilerle paylaşın. Biz de hazırlıklara başlayalım. Masaları 1000 kişinin oturabileceği şekilde konumlandırıyor, masaların arasında da rahat hareket edebilmeniz için boşluk bırakıyoruz. Mekânımız metrekare olarak çok geniş olduğu için rahat ve ferah bir organizasyon geçirebiliyorsunuz. Üstelik yüksek tavanımızda bu özelliği destekliyor.

Mekânımızı istediğiniz şekilde düzenliyor, istediğiniz sandalye tipini de davetli oturma alanlarına ekliyoruz. Yuvarlak masalarda 8 kişilik servis tabağı bulunuyor. Masanın bütünlüğünü sağlamak için de sunum tabaklarına uyumlu renklere sahip çiçek aranjmanları ve vazolar kullanıyoruz.

Nikâh masanız için tüm davetlilerin görebileceği bir platformun üzerinde bulunuyor. Üzerine yerleştirdiğimiz her detayı ilk olarak size danışıyoruz. İstekleri öğrendikten sonra gerekli aksesuar ve süslemeleri temin ediyoruz. Birçok çözüm ortağımız bulunuyor. Dilerseniz siz de dışarıdan bir organizasyon firmasından destek alabilirsiniz.

Fotoğraf ve video hizmetini de deneyimli ekibimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Her anı kayıt altına alıyoruz. Özellikle müzisyenlerimizin en güzel şarkıları çaldığı dakikaları! Pistte geçen anları unutulmaz kılacağız.

Siz de sunduğumuz hizmetleri beğendiyseniz, “İşte düğün salonum bu!” diyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan Dayılı Düğün Salonu Ataşehir iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Unutulmaz anların mimari olmak için formun diğer ucunda sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Ferhatpaşa Mahallesi, Yeditepe Caddesi G-6 sokak No:24 Ataşehir / İstanbul

 • Nasıl gelinir?

  yeditepe üniversitesi 1 km uzaklığında

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dayılı Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.