Çınar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Çınar Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Çınar Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Çınar Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Çınar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Çınar Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Çınar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Çınar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Çınar Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Çınar Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Çınar Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çınar Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, nişan, davet ve resepsiyon, kına, sünnet düğünü, açılışlar ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Çınar Düğün Salonu Hakkında

Çınar Düğün Salonu’nda mutlu gününüz için vazgeçilmez olan bütün detayları, sunduğumuz paketlere dahil ediyoruz. Çiftimizin istek ve dileklerini dinliyor, hayallerindeki konsepti gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Son derece nezih salonumuzda düğününüzün hazırlığına haftalar öncesinden başlıyoruz. Böylece bütün detayların eksiksiz olduğundan emin oluyoruz. Kartal Çınar Düğün Salonu’nda rüyalarındaki gibi bir düğün gerçekleştirmek isteyen tüm çiftlerimizi bekliyoruz!

Davet Alanları

İşletmemizin davet alanında yemekli düzenlerde 400 misafire kadar hizmet verebilme kapasitesine sahibiz. Yüksek tavanlı salonumuzda ferah bir atmosfer yakalıyor, konuklarınızın konforunu ön planda tutuyoruz. Ayrıca salonumuzda sevdiklerinizle doyasıya eğlenmeniz için son derece geniş bir dans pistimiz de mevcut. Çınar Düğün Salonu’nda hayallerinizi süsleyen düğünü gerçekleştirmek için davet alanımızda da istek ve önerilerinize açığız.

Dekorasyon

Salonumuzun dekorasyonunda zamansız bir renk olan beyazdan bolca faydalanıyoruz. Dikdörtgen masalarımızı ve sırt destekli konforlu sandalyelerimizi konseptinize uygun olarak süslüyoruz. Zarif beyaz örtülerimizi masalarımızın üzerlerine seriyoruz. Dekorasyonumuzun hiçbir noktasında zarafetten ödün vermiyor, masalarımızı renk paletinizle uyumlu çiçekler ve taşlı şamdanlarla donatıyoruz. Düğün konseptinize uygun, son derece nezih bir atmosfer oluşturuyoruz.

Hizmetler

Ekibimizle birlikte hizmette de sınır tanımıyor, her ihtimali göz önünde bulunduruyoruz. Çınar Düğün Salonu Cevizli’de havalandırma sistemimiz bulunuyor. Klimalarımız sayesinde havadar bir ortam yakalıyoruz. Üstelik herhangi bir elektrik kesintisi durumunda hazır beklettiğimiz jeneratörlerimiz otomatik olarak devreye giriyor. Mutluluğa adım attığınız bu güzel gününüzde konforunuzdan ödün vermemeniz, bizim için son derece önemli.

Eğlenceniz için son model ışık ve ses ekipmanlarımız mevcut. Renkli ışıklandırmalarımız, dans pistimizi şenlendiriyor. Canlı orkestra ve sanatçı tercih edebileceğiniz gibi DJ hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Düğün paketlerimizde kameramandan fotoğrafçıya, düğün yemeğinden düğün pastasına kadar bütün detaylar yer alıyor. Çiftimizi salona girişinde volkan ve konfeti şovumuzla karşılayabiliyoruz. Dans, pasta merasimi, takı töreni gibi bütün aşamalarda organizasyon sorumlumuz yanınızda oluyor.

Kartal düğün salonları içerisinde kapsamlı paketleriyle ön plana çıkan Çınar Düğün Salonu, en mutlu günlerinde çiftlerin yanında! Düğününüzü işletmemizde yapmaya karar verdiyseniz, dört hafta öncesinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacak. Ekibimize ulaşmak için tek yapmanız gereken bu sayfada yer alan iletişim adreslerimizi kullanmak veya yan taraftaki iletişim formunu doldurmak. Sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Bağdat Caddesi Tamirhane Durağı Orhantepe Mah. Girne Sokak No : 15 (İş Bankası Karşısı) Cevizli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çınar Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.