Düğün Salonları İstanbul

Çeşmi Düğün Salonu

Firma kapanmıştır
Çeşmi Düğün Salonu

Çeşmi Düğün Salonu Hakkında

Bağcılar düğün salonları içerisinde kendine has atmosferiyle ve son derece kaliteli hizmetiyle ön plana çıkan Çeşmi Düğün Salonu, davetleriniz için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir adres. Düğün salonumuzda havadar bir atmosfer içerisinde düğünlerinizi gerçekleştiriyor, geniş dans pistimizde gün boyunca eğlenmenizi sağlıyoruz. Ses ve ışık sistemlerimiz sayesinde en sevdiğiniz müzikleri tüm gece çalıyoruz.

Davet Alanları

Çeşmi Düğün Salonu içerisinde 1 adet kapalı davet alanı ile hizmet veriyoruz. Bu alanımızda 600 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyoruz. Kapalı davet alanımız, yüksek tavanlı mimarisi sayesinde havadar bir ortam yakalamamızı sağlıyor. Gönül rahatlığıyla eğlenceye devam edebilir, klimamız sayesinde sağladığımız temiz hava sayesinde kaç misafiriniz olursa olsun şahane bir gün geçirebilirsiniz.

Dekorasyon

Dekorasyonumuz, davet alanımızda en çok önem verdiğimiz detaylardan bir tanesi. Davetiniz için alanımızı hazırlarken her şeyden önce dikdörtgen masalardan faydalanıyoruz. Sandalyelerimizi beyaz kılıflarla giydiriyor, masa örtülerimizi de sandalyelerimize uygun olacak şekilde beyaz örtülerle donatıyoruz. Tercihe bağlı olarak bordo veya lila renkte detaylarla dekorasyonumuza renk katıyoruz. Tavandan sarkıttığımız sarı ışık sayesinde romantik bir atmosfer oluşturuyoruz.

Hizmetler

Çiftlerimize sunduğumuz hizmetin kalitesi, bizi Bağcılar düğün mekanları arasında önemli bir noktada tutuyor. Jeneratörümüz sayesinde davet alanımızda elektrik kaynaklı problemlerin önüne geçiyoruz. Geniş dans pistimizi gününüz için hazır hale getiriyor, eğlenmeniz için gereken atmosferi yakalıyoruz. Ses ve ışık sistemleri, tecrübeli orkestramızla birleşerek en popüler ve en eğlenceli düğün müziklerini tüm gece çalıyor. Böylece unutulmaz bir gün geçiriyorsunuz.

Davetleriniz için salonumuzu dekorasyonuyla birlikte hazır ediyoruz. Stressiz bir gün geçirmeniz için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Gün boyunca yanınızda oluyor, aklınıza takılan bütün sorulara ve merak ettiğiniz her şeye cevap veriyoruz. Düğünlerinizde yemekli menülerden ziyade kokteyl menülerle hizmet veriyoruz. Menümüzde yaş pasta, kurabiye, meşrubat gibi seçenekler bulunuyor. Böylece davetinize harika atıştırmalıklarla neşe katıyoruz.

Çeşmi Düğün Salonu’nun tecrübesi ve dillere destan olacak kadar kaliteli hizmeti, onu İstanbul düğün mekanları arasında özel bir konuma getiriyor. Senelerdir çalıştığımız bu güzel salonda düğününüz, eşi benzeri bulunmayan anılarla güzelleşiyor. Siz de güzel mi güzel salonumuzda kalitenin adını koyacağınız bir düğün gerçekleştirmek isterseniz sayfada yer alan numaramızdan veya yan taraftaki iletişim formundan bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Çeşmi Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Çeşmi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Çeşmi Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Çeşmi Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.