Can Düğün Salonu Sancaktepe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Can Düğün Salonu Sancaktepe
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Can Düğün Salonu Sancaktepe Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Can Düğün Salonu Sancaktepe Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Can Düğün Salonu Sancaktepe Sıkça Sorulan Sorular

Can Düğün Salonu Sancaktepe düğün fiyatları ne kadar?

Can Düğün Salonu Sancaktepe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Can Düğün Salonu Sancaktepe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Can Düğün Salonu Sancaktepe kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Can Düğün Salonu Sancaktepe 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Can Düğün Salonu Sancaktepe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Can Düğün Salonu Sancaktepe düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, kına, davet ve resepsiyon, nişan, mezuniyet törenleri, doğum günü, açılışlar ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Can Düğün Salonu Sancaktepe Hakkında

İstanbul’da evlenecek olan çiftler çok şanslı! Çünkü bulunduğumuz ilde 3 farklı merkezi ile konumda düğün salonlarımız bulunuyor. Kaliteli hizmet ve profesyonel ekiple birlikte unutulmaz geceler yaratıyoruz. Salon Can bünyesinde harikulade bir düğün organize ediyor, özel gününüzü emanet almak için bekliyoruz. Bugün sizlere Sancaktepe düğün salonları arasında bulunan davet alanımızdan bahsetmek istiyoruz.

Özel günlerde planlı ve programlı çalışmak çok önemli. Bu yüzden düğün öncesinde bir araya geliyor, isteklerinizi dinliyoruz. Düğün yemeğinizin hangi lezzetlerden oluşacağını konuşuyor, dekorasyonda kullanılacak masa örtüsü ve süslemeleri beraber seçiyoruz. Böylece hayalinizdeki düğün salonunu ortaya çıkarıyoruz. Düğün sahiplerinin yüzündeki memnuniyeti gördüğümüzde işimiz ne kadar iyi yaptığımızı anlıyoruz.

Düğünüzle ilgili akla gelebilecek tüm hizmetleri sunabiliyoruz. Müzikler konusunda destek oluyoruz. Bir düğün gününde müzikler ne kadar kaliteliyse gece o kadar keyifli geçiyor. Biz de bunun bilincindeyiz. Müzisyenlerimiz alanında oldukça popüler ve bilgi sahibi. Üstelik son teknolojik ekipmanlarımızla eğlencenin kesintisiz olarak devam etmesini sağlarken pisti de davetlilerin doldurmasını sağlıyoruz.

Düğünün diğer önemli bir parçası ise düğün pastası. İçeriğine beraber karar verdiğimiz pastada hangi malzemelerin kullanılacağına da dahi siz karar veriyorsunuz. Böylece davetlilere damaklarında unutulmaz bir tat bırakacak düğün pastası sunuyoruz.

Düğün günleri için diğer önemli bir hizmet ise fotoğraf ve videodur. Gecenin başından davetlileri uğurlayacağınız ana kadar her şeyi kayıt altına alıyoruz. Böylece düğün gününüzde hiçbir detayı kaçırmıyor, tekrar izleme şansı yakalıyorsunuz.

“İstanbul’da evlenecek olan çiftler arasında yer alıyor, düğün salonumu Sancaktepe’de arıyorum!” diyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan Can Düğün Salonu iletişim formunu doldurabilir, sevdiklerinizle beraber unutulmaz bir düğün organizasyonuna sahip olabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarımızı öğrenmek için yapmanız gereken doldurduğunuz formu ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bize göndermek.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Safa Mh. Atatürk Cd. No: 363 Kat: 6 Yenidoğan / Sancaktepe / İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Can Düğün Salonu Sancaktepe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.