Çakka Davet

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Çakka Davet
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Çakka Davet Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Çakka Davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Teras
Manzara
Park manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Çakka Davet Sıkça Sorulan Sorular

Çakka Davet düğün fiyatları ne kadar?

Çakka Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Çakka Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Çakka Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Çakka Davet 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Çakka Davet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çakka Davet düğün dışında mezuniyet törenleri, açılışlar, baby shower, nişan, parti, kına, sünnet düğünü, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Çakka Davet Hakkında

Yeni hayatınıza başlangıç yapacağınız, anlamı büyük olan bu özel günün lüks bir mekanda gerçekleşmesini isteyen çiftlerimizi Çakka Davet Salonu Halkalı’ya davet ediyoruz. Özenli bir düğünü hak ettiğinizi düşünüyoruz bu yüzden birlikte çalışmak için profesyonel bir personel kadrosu oluşturduk. Çalışanlarımızın profesyonelliği kaçınılmaz olarak salonumuzun sunduğu hizmetlere çeşitlilik ve kalite getiriyor. Bu da konuklarımızın memnuniyeti demek. Düğün, nişan, kına, parti gibi tüm organizasyonlarınızı mekanımızda hayalinizdekine eş olacak şekilde yaşayabilme fırsatı sağlıyoruz.

Davet Alanları

Organizasyonlarınız için kapalı ve açık alan seçeneklerimiz bulunuyor;
●Kapalı Alan: Salon düğününden yana olan gelin damatlarımız yemekli düzende maksimum 400 kişiye aynı anda hizmet verdiğimiz kokteyl konseptinde 500 davetliye kadar misafir edebileceğimiz şık kapalı davet alanımızı tercih edebilir.
●Açık Alan: “Biz sadece yakın çevremizden misafirlerimizi çağıracağımız bir düğün planlıyoruz.” diyorsanız size önerimiz şehir manzarasını seyredebileceğiniz 100 kişilik terasımızı görmeniz.

Dekorasyon

Renk uyumu, dekoratif ürün seçimleri, zarifliğiyle göz dolduran Çakka Davet Düğün Salonu klasik ve şık bir alan düzenlemesine sahip. Masa ve sandalye giydirilmesinde beyaz saten kumaşlar tercih ediyoruz. Kare ve yuvarlak şeklinde masalar kullanarak salonumuzun alanını mümkün olduğunca ferah bir hale getirmeye dikkat ediyoruz. Masalarımızı gold çok kollu şamdanlarla süslüyor, şamdanlarımızla bütün bir görüntü oluşturması adına avizelerimizi ve duvarlarımızdaki yuvarlak aynaları da gold renkten seçiyoruz.

Hizmetler

Davetinizin başlangıcından bitimine kadar görüşleriniz doğrultusunda hareket eden organizasyon sorumlularımızın deneyimlerinden faydalanabilir veya dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışmak isterseniz bunu da saygıyla karşılıyoruz. Misafirlerinin önlerine gelen yemeklerden memnun kalmasını isteyen çiftlerimize hak veriyor tecrübeli aşçılarımızla zengin tabii ki lezzetli menüler hazırlıyoruz. Tadım yapma ve değişiklik talep etme olanağınız mevcut. 50 araçlık otoparkımız ve son teknoloji ışık, ses sistemleri gibi imkanlarımız var.

Küçükçekmece düğün salonları içinde samimi çalışanlarının ilgisi, kaliteli ve zengin hizmet seçenekleri, konforlu ortamı ve gelişmiş ekipmanların bulunduğu salonuyla gelin damatların ilgisini çekmeyi başaran işletmemiz özel günlerinizdeki mutluluğa ortak olmak, desteğiyle size iyi hissettirmek için çabalıyor. Mekanımızın fiyat aralıkları hakkında detaylı bilgiye ihtiyaç duyan çiftlerimiz bizimle iletişim bilgilerimiz aracılığıyla irtibata geçebilir.

Ekiple Tanışın

  • Satış Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Merkez Mh. T. Özal Blv. N:10/1 Küçükçekmece / Halkalı

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çakka Davet Yol Haritası

Çakka Davet Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Şehnaz & Mustafa

Düğün Tarihi: 26.12.2015


Çakka Düğün Salonu Küçükçekmece'deki diğer klasik salonlardan; gerek masa düzeni, gerek sade, abartısız fakat şık dekoru ve sunum şekli ile dahada önemlisi işini önemseyen, en telaşlı, en mutlu gününüzde hep yanınızda olan organizasyon ekibi ile fark yarattığı için bu mekanı seçtik ve çok memnun... devamı 

Ercan

Düğün Tarihi: 01.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


350 kişilik bir organizasyon düzenledik.memnun kaldık mekandan. kapalı bir alandı. masa düzeni genel olarak iyiydi. ulaşımda , uzaktan gelen misafirlerimiz dışında sorun yaşayan olmadı. organizasyonda iyiydi. konum olarak da bize yakındı, kızımda mekanı beğendiği için burayı tercih ettik.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.