Düğün Salonları İstanbul

Burak Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  20.000 - 40.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Burak Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL

Burak Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Burak Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Burak Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Burak Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Burak Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Burak Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.

Burak Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Burak Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Burak Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Burak Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kına, doğum günü, davet ve resepsiyon, parti, baby shower, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, açılışlar ve nişan hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Burak Düğün Salonu Hakkında

Profesyonel bir ekiple Burak Düğün Salonu Esenyurt’ta hizmet veriyor. Özel günlerinizi hayallerinizdeki gibi gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Üstün hizmet kalitesi anlayışıyla çalışarak, tecrübelerimiz ışığında isteklerinizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Kişiye özel bir organizasyon kapsamında çalışıyoruz. Salonumuzu sadece kiralayabiliyorsunuz. Dilerseniz bir organizasyon firmasıyla anlaşarak süslemeler yapabiliyorsunuz. Sınırsız hayal gücünüzü kullanarak istediğiniz gibi bir düğün gerçekleştirebiliyorsunuz.

Düğün her insanın hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Biriyle birlikte bir ömür geçirmeye karar verdiğiniz ve bunu cümle aleme duyurduğunuz bir gün. Aylar öncesinden hazırlığı başlıyor. Her şeyin mükemmel olmasını isterken bir o kadar da en ufak sorun çıkınca telaşlandığınız bir süreç. Düğün için alanında profesyonel yerlerle çalışmalısınız. Tecrübeli bir ekip altında kaliteli işler yapan bir düğün salonuyla. Burak Düğün Salonu adıyla tıpkı eşinizi gülümsemelerle karşılayacağınız gibi, biz de size bu sıcaklığı vermek istiyoruz. Aşkınızla Burak Düğün Salonu çatısı altında evlenmeniz için salonumuza bekliyoruz.

Catering firması ile anlaşmalı olarak çalışıyoruz. Eğer yemekli bir düğün isterseniz hemen bu ihtiyacınızı karşılıyoruz. Menü konusunda da dilerseniz önceden tadım yapabiliyor hatta değişiklikler gerçekleştirebiliyorsunuz. Hem lezzet hem de görsel bir şovun içerisinde kalıyorsunuz.

İstanbul Esenyurt’taki düğün salonları arasında kendinize uygun bir salon bulmaya çalışıyorsunuz. Hayalinizdeki düğün organizasyonunu gerçekleştirmek istiyorsunuz. Burak Düğün Salonu olarak mutlu günlerinize talibiz. Güler yüzlü ve konusunda profesyonel ekibimiz ile birlikte hatıralarınızda güzel izler bırakmak istiyoruz.

Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu doldurmak! Eksiksiz doldurduğunuz takdirde size hemen geri dönüş sağlıyoruz. Böylece aklınızdaki düğün davetini konuşuyor, ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Ayrıca fiyatlarımız ve hizmet içeriğimiz hakkında da ayrıntılı bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Birlikte çalışmaya da karar verirsek hemen bir randevu ayarlıyoruz. Kahve eşliğinde bu büyük günü planlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yeşilkent Mahallesi Ozanlar Caddesi No:62 (Pazartesi Pazarı Yolu Üzeri)

 • Haritadaki Konumu

  Burak Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.