Deniz Düğün Davet Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Deniz Düğün Davet Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Deniz Düğün Davet Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Deniz Düğün Davet Salonu Özellikler

Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Deniz Düğün Davet Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Deniz Düğün Davet Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Deniz Düğün Davet Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel


Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Nişan, Sünnet düğünü


Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Deniz Düğün Davet Salonu Hakkında

Bozan Wedding Deniz Düğün Davet Salonu olarak İstanbul Avcılar düğün salonları arasında yer alan şık davet alanımız ve bütçenizi sarsmayacak fiyatlarımız ile yeni bir hayata adım atmak üzere olan çiftlerimize kapılarımızı aralıyoruz! Şehrin merkezinde konumlanan tesisimiz, gösterişli konsepti ve geniş alanı ile siz ve davetlilerinize rahat ve sınırsız bir eğlence sunuyor.

Davet Alanları

Davet alanımız, 300 ila 400 kişilik kapasitesi ile en güzel gününde bütün yakınlarının yanında olmasını isteyen çiftlerimiz için biçilmiş kaftan. Güçlü ışıklandırma sistemleri ile donatarak ferah bir görüntü oluşturduğumuz mekanımız, sahip olduğu geniş alanı ve dans pisti ile bu tutumunu devam ettiriyor. Eğlenceli anlarınızı daha neşeli hale getirmek için bir sahnemiz de mevcut.

Dekorasyon

Avcılar düğün davet salonları listesinde görkemli dekorasyonuyla göze çarpan düğün salonumuzu, 8 kişilik yuvarlak veya dikdörtgen davet masaları ile donatıyoruz. Üzerleri, çiçek aranjmanları, masa örtüleri ve çiçekli, tek kollu şamdanlarla dekore edilen davet masaları Tiffany model sandalyelere çevreleniyor. Sandalyelerimize de özel fiyonklandırma yaparak daha şık bir görüntü oluşturuyoruz. Salonumuzun çeşitli köşelerinde de çiçek vazoları tercih ederek ferah bir ortam yaratıyoruz.

Hizmetler

İşletmemizin etkinliğiniz esnasında gerçekleştireceği yemek servisi için menüde tadım ve değişikliğe gidebilirsiniz. Her şeyin dilediği gibi olmasını isteyen çiftlerimiz seçtikleri organizasyon, catering firmasını getirebilir veya bütün soru işaretleriniz ve istekleriniz için yanınızda olacak organizasyon sorumlumuz ile de çalışabilirler. Düğün salonumuzun bir adet otoparkı ve sizlere yardımcısı olması için vale hizmeti de bulunuyor.

Firmamız, en güzel gününüzü nezih bir ortamda, Türk mutfağının lezzetleri ile donattığımız menülerimiz eşliğinde geçireceğiniz bir gün için sizleri İstanbul, Avcılar’a davet ediyor. Mekanımızın uygun fiyatlarından yararlanmak isteyen çiftlerimiz Avcılar düğün salonu fiyatları hakkındaki sorularının yanıtlarına ulaşmak için profildeki “Ücretsiz Teklif Al” formunu kullanabilir veya telefon numaramızdan işletmemiz ile iletişime geçebilirler.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.