Beste 2 Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Beste 2 Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Beste 2 Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Beste 2 Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Beste 2 Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Beste 2 Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Beste 2 Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Beste 2 Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Beste 2 Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Beste 2 Düğün Sarayı 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Beste 2 Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beste 2 Düğün Sarayı düğün dışında nişan, davet ve resepsiyon, kına, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, baby shower, sünnet düğünü, parti, bayi toplantısı, açılışlar ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Beste 2 Düğün Sarayı Hakkında

Uzun yıllardan beri düğün sektöründe faaliyet gösteren Beste 2 Düğün Sarayında sizi ağırlamayı çok isteriz!

Elde ettiğimiz başarıları gülümsemelerle taçlandırıyor, hakkımızda yaptığınız yorumlarla biz de mest oluyoruz. “Sorunsuz düğünler organize etmek için doğru planlama nasıl yapılmalı?” sorusunun cevabını iyi biliyoruz. İstanbul’da bulunan çiftlerin özel günlerini düzenlemekten de büyük gurur duyuyoruz.

Yüksek tavana ve altın sarısı detaylara sahip salonumuzda davetlilerle birlikte rahat edecek, 800 misafirinizle birlikte “Evet” dediğiniz anı kutlayacaksınız. Modern bir görünüme sahip olduğumuz için diğer salonlardan farklılık gösteriyor, aydınlatmalardan başlayarak dekorasyona kadar tüm detaylarla öne çıkıyoruz.

Düğünün organizasyon planını istediğiniz şekilde düzenliyoruz. Pasta kesme merasimi, gelin-damat oyunları ya da yörenize özgü törenlerle farklı bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Yıllardır bu sektörde yer aldığımız için neredeyse tüm yörelerin oyunlarını ve danslarına hakimiz. Bünyemizdeki müzisyenler bu konuda oldukça geniş bir repertuvara sahip. Pop müzikten başlayarak türkülere kadar birçok farklı müzik türünde istekleri yerine getirebiliyorlar.
Bambaşka bir atmosfere döndürebildiğimiz mekânımızda çözüm ortaklarımızla çalışıyoruz. Organizasyon firmaları aracılığıyla masa örtülerini, sandalye giydirmelerini ve mekânımızdaki çiçekleri değiştirebilir, yeni bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz güvendiğiniz bir organizasyon firmasıyla da anlaşabilirsiniz. Böylece farklı konseptlerde düğün törenleri düzenleyebilirsiniz.

Hem yemekli hem yemeksiz düğünler düzenleyebiliyoruz. Bütçenize uygun olan seçeneği seçebilirsiniz. Yemekli menülerde kırmızı ve beyaz et seçenekleri sunarken yemeksiz menülerde kuru pasta ve meşrubat servisimiz bulunuyor.

Salonumuzu bizzat ziyaret etmek isterseniz ilk olarak buradan bizimle iletişime geçmeli ve randevu almalısınız. Böylece kişiye özel avantajlı düğün paketleri oluşturabilir, hayallerinizdeki düğün törenine kavuşmanızı sağlayabiliriz. Tek yapmanız gereken Beste 2 Düğün Salonu Bahçelievler iletişim formunu doldurmak ve bilgileri gönderebilmek için “Ücretsiz teklif al” butonuna basmak.

Ekiple Tanışın

  • Genel Müdür

İletişim

  • Adres:

    Mahmutbey Cad. No: 323

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Beste 2 Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.