Başkent Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Başkent Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Başkent Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Başkent Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Başkent Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Başkent Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Başkent Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Başkent Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Başkent Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Başkent Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Başkent Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Başkent Düğün Salonu düğün dışında kına, kurumsal etkinlikler, parti, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, açılışlar, davet ve resepsiyon, doğum günü, baby shower ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Başkent Düğün Salonu Hakkında

İstanbul’da özel davetlerin için kapılarını açan Başkent Düğün Salonu Pendik’te faaliyet gösteriyor.
Oldukça kolay ulaşılabilir 1 konumda olan mekânımız Cumhuriyet caddesi üzerindedir. Çiftlerimiz ve misafirleri isterse özel araçla isterse de toplu taşımayla; salonumuza rahatlıkla ulaşabiliyor.

500 konuğa kadar rahatlıkla ağırlayabildiğimiz mekânımızda bugüne kadar çokça organizasyon gerçekleştirdik. Yıllardır davet alanı sektöründe faaliyet göstermemizin avantajını; düğününüzün her aşamasında hissedeceksiniz. Güler yüzlü ekibimiz hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek için çalışıyor. Girdiğiniz ilk andan itibaren kendinizi özel hissedeceğiniz salonumuzda; servis elemanlarımız, orkestramı, sanatçımız, fotoğrafçımız, kameramanımız ve tüm ekibin koordineli şekilde çalışmasını sağlayan organizasyon sorumlumuz bulunuyor.

Salonumuza geldiğinizde ilk olarak organizasyon sorumlumuz tüm taleplerinizi dinliyor. Bu noktada size danışmanlık hizmeti de veriyor. Salonumuzda pek çok düğün organizasyonu gerçekleştirdiğimiz için bu konudaki incelikleri biliyoruz ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. Organizasyon sorumlumuzla birlikte hem salonumuzu geziyor hem de hayalinizdeki düğün için neler yapılabileceği noktasında konuşuyorsunuz. Belki düğüne özel müzikler belki de dışardan organizasyon firması desteği… Şayet salonumuzu süslemek ve dekorlar eklemek isterseniz; birlikte çalıştığımız organizasyon firması da olduğunu belirtmek isteriz. Böylelikle tek çatı altında tekrar koşuşturmacaya girmeden; bu dileğinizi de yerine getirebiliriz.

Yuvarlak masalarımız ve tiffany sandalyelerimiz bulunuyor. Salonumuzun ağırlıklı renkleri ise altın ve beyazdır. Altın rengi şamdanlar ve duvarlar… Hem şık hem de ferah bir ortam yarattık salonumuzda. Aynı zamanda istediğiniz tüm konseptlere rahatlıkla uyum sağlayabilecek 1 salon olduğumuzu belirtmek isteriz. Salonumuz yalnızca dekor anlamında değil ikramlar ve hizmetler anlamında da başarılıdır.

İkramlarımız ve hizmetlerimiz:

7 katlı düğün pastası,
10 pozdan 20 adet düğün fotoğrafı,
HD video çekimi,
Çiftin salona girişinde volkan ve konfeti show,
Yaş pasta,
Tatlı ve tuzlu kuru pasta,
Meşrubat şeklindedir.

Dilerseniz taleplerinize göre şekillendirmemiz mümkündür. Form üzerinden Marmara Düğün Salonu Esenyalı ekibiyle iletişime geçebilir, İstanbul’da düğün salonları arayışınıza son verebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Orhan Gazi Mah. Cumhuriyet Cad. No:91 Esenyalı-Pendik/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Başkent Düğün Salonu Yol Haritası

Başkent Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Melih

Düğün Tarihi: 26.07.2015


Evime yakın bir mekan olduğu için zaten ulaşım problemi yaşamamıştık ve çok rahat ulaşımı olan bir mekandı toplu taşımaylada ulaşım sağlanabiliyor mekana ve mekan merkezi bir yerdeydi 900 kişilik bir düğün salonuydu ve bizim organizaysonumuz 750 kişilikti ikramlı bir organizayson gerçekleştirmiştik... devamı 

Eda

Düğün Tarihi: 24.07.2015


Ankara'da bulunanlar için ideal bir düğün salonu ve çok güzel bir mekandı. Mekandakilerin işletme sahibinden yetkilisine kadar garsonlardan çalışanlara kadar hepsi çok ilgiliydiler ve bizimle iletişim içerisinde bulundular. her an garsonlar bişey isteyip istemediğimizi sorup bize servis sundular... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.