Atmacalar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Atmacalar Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Atmacalar Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Atmacalar Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Atmacalar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Atmacalar Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Atmacalar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Atmacalar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Atmacalar Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Atmacalar Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Atmacalar Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Atmacalar Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, nişan, sünnet düğünü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, piknik, baby shower, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, parti ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Atmacalar Düğün Salonu Hakkında

Atmacalar Düğün Salonu, İstanbul’da evlenecek olan çiftler için hizmet veren çiftlere hizmet veriyoruz. Yıllardır sayısız çiftin organizasyonlarına ev sahipliği yaptık. Nişan törenlerinde, kına gecelerinde organizasyonlarını planladık.

Tabii ki en çok düğün organizasyonlarında yer aldık ve almaya devam ediyoruz.

Organizasyon sorumlumuz eşliğinde hayalinizdeki geceyi tasarlamak için sizinle buluşuyor. Düğün salonlumuzda davetlinizin sayısına göre hazırlıklara başlıyoruz.

Beyaz konsepte sahip düğün salonumuz dizayn etmek isteğiniz her renge uyumlu. İstediğiniz her renkte süsleyebildiğimiz düğün salonumuzu farklı bir havaya büründürerek dilediğiniz organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz. Şık ve sade tasarımımız ile her dekorasyona uyum sağlayabilen bir düğün mekânımız bulunuyor.

Kapalı bir düğün salonu olduğumuz için her mevsim hizmet verebiliyoruz. İklimlendirme sistemlerimiz sayesinde rahat bir organizasyon geçirebileceksiniz. Biz, Atmacalar Düğün Salonu Sultanbeyli adresindeyiz. Ahmet Yesevi Mahallesi’nde yer alıyoruz. Yıldırım Caddesi üzerinde bizi bulabilirsiniz. Kolay ulaşım sağlayabileceğiniz bir lokasyondayız.

Bize ulaşmak isteyen davetliler isterlerse kendi araçları isterlerse de toplu ulaşım araçlarını kullanarak mekanımıza gelebilirler. Mekanımıza ulaştıkların esnada karşılama hosteslerimiz aracılığı ile misafirlerinizi buyur ediyoruz.

Her konuğa özel bir gece yaşatıyoruz. Evlenecek olan çiftlerin yüklerini hafifletiyoruz.

Bunu nasıl mı sağlıyoruz?

Biz kocaman bir ekibiz. Ekibimizin her elemanın farklı görevleri bulunuyor. Kusursuz organizasyonlarınız için müzisyenlerimiz, fotoğraf ve video ekibimiz, servis ve hizmet elemanlarımız, temizlik görevlilerimiz gece boyunca isteklerinizi yerine getiriyor.

Ayrıca mutfakta bulunan özel ekibimiz de isteklerinizi yerine getirmek istediğiniz ikramları sizin için hazırlıyorlar. Düğün pastanızı da bizim aracılığımızla ile davetlilerinize sunabilirsiniz.

Nasıl bir geceye sahip olmak istediğinizi organizasyon sorumlumuza anlatın. Sunduğumuz avantajlardan yararlanmak ve hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz yanda bulunan formu doldurabilirsiniz.

Geceniz hakkında en küçük ayrıntıları bile beraber tasarlamak için bir tık uzağınızda; Atmacalar Düğün Salonu bulunuyor.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Ahmet Yesevi Mh. Yıldırım Cd. No:16/1

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Atmacalar Düğün Salonu Yol Haritası

Atmacalar Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Didem

Düğün Tarihi: 07.06.2014


Merhabalar salonun direkli olması sebebiyle çok rahat oynanamadı orkestra idare ederdi şarkıcı istedik fakat tamam dediler ama gelmedi çok memnun kalmadım açıkçası istek yapılıyordu oyun havaları vs ama yerine gelmedi çık memnun kalmadım ama idare ederdi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.