Aşşrom Çamlıca*

Aşşrom Çamlıca
400 kişilik kapalı salonumuz ve 350 kişilik yemyeşil bahçemizle, kaliteli ve elit hizmetiyle siz değerli müşterilerimizin özel gecelerinde yemekli veya yemeksiz tüm davetlerinizde en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.. unutmayın ki 38 yıllık tecrübemizle siz de doğru adrestesiniz......

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (8)

+ Yorum Yaz
ER Erman Düğün Tarihi: 19/09/2015

200 kişilik yemekli bir düğün gerçekleştirdim mekanda, yemekleri ve mekan çalısanların hizmetinden memnun kaldık. Mekan görsel olarak güzel bir mekan, biz kendi süslememizle daha da şık bir hale getirdik. Müzikleri çok iyiydi, pist mekanı da genişti. Ulaşım olarak, merkezi bir yer de olmasndan dolayı hiç sorun oluşturmuyor, otoparkı da var mekanın.

GÜLTEN Düğün Tarihi: 13/09/2015

Yemekleri inanılmaz lezzetliydi. Hizmette kusur bir mekandı hatta orgnaizasyon firmasına bile gerek duymadık ben ne istediysem ne geitridysem bana yardımcı olarkahazırladılar herseyı ben organızae ettım onlar uyguladı dıyeboşorom boylece organızasyon fırmsına da ıhtıyacımız kalmamaıs oldu. Ben çok araastırıdm ve fıyatlar bu strandatta mekanlarda cok ucuktu ama bıraz daha arasıtrmaya devam edınce aynı kalıtede cok daha uygun fıyatlı yerler mutlaka buluyorsunuz bende bu mekanı buldum görslelik olarakta cok ıyı bır mekandı cok sık ferah ve nezihti. Mekan sahipleriyle sürekli birebir iletişimdeydik her an yanımızdaydılar. Müzik konuusnda da çok iyilerdi. Canlı müzik vardı ve solistleri vs. çok başarılıydı. Mekan her anlamda o kadar iyi hizmet veriyor ki ayrı bir fotoğraf firmasıyla anlaşamaya bile gerek duymadık.

TU tuba Düğün Tarihi: 25/07/2015

Arkadaşımın düğün organizaysonunu gerçekleştirmiştik ve çok eğlenceli bir mekandı orkestra çok güzel müzikler çalmıştı çok eğlenmiştik masa düzenlemeleri süslemeleri görselliği çok güzeldi mekanın kapalı bir mekandı ama yarısı açılıp yarısı kapanabiliyordu ve mekandaki hizmet kalitesi çok güzeldi istedikleri düzeyde herşeyi gerçekleştirmişlerdi zaten yemekli bir organizayson gerçekleştirmiştik ve mekandaki organizasyondan çok memnun kalmıştık herşeyimzle ilglenmişlerdi yemekleri harikaydı ve lezzetliydi servis açısında da gayet başarılıydılar fotoğrafçı çok güzel çekimler gerçekleştirmişti ve otopark alanı bulunuyordu ulaşımda sıkıntı yaşamadığımız bir mekandı.

E&V Elif & Veli Düğün Tarihi: 07/06/2015

Çok eğlenceliydi.

DİLEK Düğün Tarihi: 24/05/2015

Kapalı bir düğün organizasyonu gerçekleştirmiştim ve mekan kolonsuzdu geniş ve ferah bir düğün salonuydu basık değildi ve pist alanıda genişti bu açıdanda bir problem yaşamamıştık.300 kişilik bir düğün organizaysonu gerçekleştirmiştim mekandaki masa düzenlemeleri ve sandlaye süslemleri vs çok güzeldi mekan zaten süslemleri falanda kendisi ayarlıyordu bir roganizayson firmasıyla falan çalışmıyordu.300 kişilik organizasyondu ve yemekli olmasını istemiştik ve herkese aynı anda bir servis açılmıştı.Mekanın zaten en güzel yönü evime yakın oluşuydu evime yakın bir konumda olduğu için tercih etmiştim vesait sıkıntısı vs yaşamadık davetlileirmizde yaşamadıalr rahat bir şekild eulaşımalrını sağladılar.

GO gozde Düğün Tarihi: 02/05/2015

Düğünümüzü burada yaptık ve çok memnun kaldık. Kesinlikle herkese tavsiye edebileceğim bir mekan. Her konuda sorunsuz bir organizasyon gerçekleştirdiler. Yemeklerinden de memnunduk. Müzikleri sayesinde düğünümüzün eğlenceli geçmesini ve bizim de mekandan çok memnun ayrılmamızı sağladılar.

HİLAL Düğün Tarihi: 21/06/2014

Personelin ilgi ve hizmeti cok iyiydi. Eglencemiz istedigimiz kadar uzatildi. Ayrıca mekan cok ferah ve büyük. Harika bir düğün yeri seçimi.

FI fıratok Düğün Tarihi: 25/05/2013

herşey çok güzeldi Ayrıca müdüre hanımın ilgisi alakası ve içtenliğide öyle Tabi çalışanlarda öyleydi Kısaca özetlemek gerekirse eşimle biz ve gelen davetliler çok memnun kaldılar Herkese tavsiye ederim Aşşrom ailesinede teşekkürlerimi sunarım

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Aşşrom Çamlıca ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Aşşrom Çamlıca hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap