Aşkım Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Aşkım Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Aşkım Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Aşkım Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Aşkım Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Aşkım Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Aşkım Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Aşkım Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Aşkım Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Aşkım Düğün Sarayı 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Aşkım Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aşkım Düğün Sarayı düğün dışında parti, davet ve resepsiyon, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, bayi toplantısı, doğum günü, açılışlar, baby shower, kına ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Aşkım Düğün Sarayı Hakkında

Her yıl değişen, yenilenen anlayışımızla Esenyurt Kıraç Aşkım Düğün Salonu olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Konusunda oldukça profesyonel olan ekibimiz, hayalinizdeki düğün organizasyonunu gerçekleştirmek için gece gündüz çalışıyor.

Düğün her insanın hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Biriyle birlikte bir ömür geçirmeye karar verdiğiniz ve bunu cümle aleme duyurduğunuz bir gün. Aylar öncesinden hazırlığı başlıyor. Her şeyin mükemmel olmasını isterken bir o kadar da en ufak sorun çıkınca telaşlandığınız bir süreç. Düğün için alanında profesyonel yerlerle çalışmalısınız. Tecrübeli bir ekip altında kaliteli işler yapan bir düğün salonuyla. Hatta düğün sarayıyla… Aşkım adıyla tıpkı eşinize gülümsemelerle bu kelime kullanacağınız gibi, biz de size bu sıcaklığı vermek istiyoruz. Aşkınızla Aşkım çatısı altında evlenmeniz için salonumuza bekliyoruz.

Şık tasarımımız, iki katlı oluşumuz sayesinde her sene yenileniyoruz. Teknolojiyi ve trendleri yakından takip ettiğimiz için bu ihtiyacı kendimizde hissediyoruz. Şimdi ki dekorasyonumuz daha şık ve altın sarısı ağırlıklı. Kendini rahat hissetmeniz için eksik olan her donanımı tamamladık. Evinizde evleniyormuşçasına…

Yemekli, yemeksiz veya kokteyl olarak her alternatif üzerinde çalışmalar yapıyoruz. Lezzetlerimizle damak tadınız şölen yaşarken görselliğimizle gözleriniz ışıldıyor. Salona girdiğiniz anda da zaten bunu söylemeden fark ediyorsunuz. Esenyurt Kıraç Düğün Salonları arasında Aşkım Düğün Sarayı farkını hissetmek için bu özel gününüzü paylaşmanızı istiyoruz.

Eşinizle geçireceğiniz koca bir ömre tanıklık etmemizi istiyorsanız yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Gelin damat odası dahil birçok hizmetimizden yararlanmak hem de mutlu bir şekilde ayrılmanız için doğru bir adresiz. Formu eksiksiz doldurduğunuz takdirde size hemen geri dönüş sağlıyoruz. Böylece birlikte şık ve modern çizgilerde bir düğün planlıyoruz. Gelip çattığında ise herkes hayranlıkla sizi izliyor olacak!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İstiklal Mahallesi, İnci Çiçeği Sk., 34522 Esenyurt/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Aşkım Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.