Araf Düğün Ve Davet Salonu

E-posta Gönder

Araf Düğün Ve Davet Salonu

Kapasite Bilgileri

Araf Düğün Ve Davet Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Araf Düğün Ve Davet Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL

Araf Düğün Ve Davet Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Orman içinde Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Araf Düğün Ve Davet Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Araf Düğün Ve Davet Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Araf Düğün Ve Davet Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Araf Düğün Ve Davet Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Araf Düğün Ve Davet Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Araf Düğün Ve Davet Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Araf Düğün Ve Davet Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Araf Düğün Ve Davet Salonu düğün dışında baby shower, mezuniyet törenleri, kına, açılışlar, davet ve resepsiyon, doğum günü, sünnet düğünü, parti, bayi toplantısı, nişan ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Araf Düğün Ve Davet Salonu Hakkında

Araf Düğün ve Davet Salonu, Sultangazi düğün salonları arasında yemyeşil bir parkın içinde yer almasıyla öne çıkıyor. Yepyeni bir yüzle misafirlerimize hizmet verdiğimiz mekanımızda sizi genç ve dinamik bir ekip karşılıyor. Geleneksel düğün şıklığını zarif dekoratif detaylarla harmanladığımız salonumuzda her bütçeye uygun şekilde farklı ikram seçenekleri sunmamız da bizi tercih edilebilir kılıyor.

Davet Alanları

Araf Düğün ve Davet Salonu, Gazişehir Parkı’nın içinde yer alıyor. Böylece nezih bir ortam ve doğaya yakınlık vadediyoruz. Ağaçlarla çevrili oluşuyla misafirlerinizin içini açan salonumuz aynı zamanda pencereli yapısı sayesinde doğal ışığı ve park manzarasını içeri taşıyor. İçeride sizi mevsim şartlarına uygun şekilde iklimlendirilen yüksek tavanlı bir salon karşılıyor. 750 ila 1.000 kişilik kapasitemiz sayesinde esnek hizmet sağlayabiliyor, oturma düzenini davetli sayınıza uygun şekilde düzenleyerek irili ufaklı pek çok davet gerçekleştirebiliyoruz.

Dekorasyon

Salonumuzda sizi altın rengi, beyaz ve kahverenginin binbir tonuyla karşılıyoruz. Sütunlarda, duvarlarda ve tavanda altın rengiyle kahverengini birleştiren muhteşem varak detayları karşınıza çıkıyor. Yuvarlak ve dikdörtgen masalarımızı beyaz örtülerle örtüyor, masaların üstüne altın rengi cam suplalarımızı diziyoruz. Beyaz napolyon sandalyelerin çevrelediği bu masalarımızda süsleme amacıyla altın rengi, uzun ince beyaz mumlu şamdanlar kullanıyoruz. Kristal avizelerimiz ve altın rengi işleme detaylı kahverengi perdelerimiz, salonumuzun saraylarınkini aratmayan dekorasyonuyla bütünleşiyor.

Hizmetler

Araf Düğün ve Davet Salonu Sultangazi’de etkileyici bir hizmet yelpazesiyle faaliyet gösteriyor. Organizasyon sorumlumuz eşliğinde sizi hizmetlerimize dair bilgilendiriyor ve salonumuzda görmek istediğiniz detayları sizden öğreniyoruz. Müziğin hiç durmayacağı düğün gününüzü ışık, ses ve sahne sistemlerimizin kontrolünü yaparak karşılıyoruz. Bu sırada siz de gelin odamızda hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz. Düğün ikramlarınızı profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz masalara getiriyor. Mekanımızda yemekli bir düğün verebilir veya su böreği, kurabiye, yaş pasta ve meşrubat ikramını içerek yemeksiz paketimize göz atabilirsiniz.

Mekanımızda sizi çözüm odaklı ve misafir memnuniyetine önem veren bir ekiple karşılıyoruz. Geniş katılımlı düğünlere uygun hizmet verebilmemiz, nezih bir park içerisinde yer almamız ve her türlü bütçeyi düşünerek hazırladığımız çeşitli paketler, çiftlerimizi hoşnut etmekten başka hiçbir şey düşünmediğimizi kanıtlıyor. Araf Düğün ve Davet Salonu adres ve telefon bilgileri sayfanın aşağısında yer almaktadır. Hemen bize ulaşıp yerinizi ayırtabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Yunus Emre Mah. 1626 Sk. No:15 Gazişehir Park İçi /Sultangazi

 • Nasıl gelinir?

  Toplu taşıma vesayetleriyle gelinebilir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Araf Düğün Ve Davet Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.