Akel Düğün Salonu

E-posta Gönder

Akel Düğün Salonu

Kapasite Bilgileri

Akel Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Akel Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Akel Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Akel Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Akel Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Akel Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Akel Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Akel Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Akel Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Akel Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Akel Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, açılışlar, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, kına, baby shower, nişan, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Akel Düğün Salonu Hakkında

Ak-el Vakfı bünyesinde yer alan düğün salonumuz 1994 yılından beri hizmetinizde! Akçadağ ve Elbistan ilçesinde bu bölgeden ayrılmak zorunda kalan hemşerilerimize yardım etmek, eğitim ve sosyal anlamda destek olmak için kurulduk. Elde ettiğimiz gelirlerin hepsini kültür, sanat, eğitim ve spor etkinliklerine kullanıyor, günden güne çalışmalarımızı büyütüyoruz.

Akel Vakfı Düğün Salonunda kaç misafir ağırlayabiliyor, hangi hizmetleri sağlıyoruz?

-En fazla 1000 kişiye kadar hizmet verebildiğimiz bir davet alanına sahibiz. Kokteyl düzeninde bu sayıdaki misafire hizmet verebildiğimiz için yemekli düzende 750 davetli ağırlayabiliyoruz.

-Farklı çeşitlerdeki dekor ve süslemelerle mekânımızı renklendiriyor, farklı bir havaya bürünmesini sağlıyoruz. Renkli masa örtüsü ve runnerlarla güzel bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz.

-Yemekli düğün organizasyonları için özel menüler tasarlıyoruz. Davetli yemek listelerinin içerisinde yer almasını istediğiniz yemekleri siz seçiyor, davetlilerin damak tadına uygun menü seçenekleri sunmaya çalışıyoruz. Zaten geniş ürün yelpazemiz sayesinde de Türk ve dünya mutfağından seçenekler sunabiliyoruz.

- Organizasyon sorumlumuz tüm süreçte yanınızda olduğu için hiçbir aksilik yaşamıyor, yardımcı planlarımız sayesinde de hız kesmeden organizasyon sürecini yönetebiliyoruz.

- Gelin adaylarının hazırlanması için özel bir oda hazırladık, dilediğinizce arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Makyajlarınızın da son dokunuşlarını yapabildiğiniz odamız oldukça geniş.

Düğün salonumuzda da evlenecek olan çiftlere uygun fiyatlarımızla destek oluyoruz. Fiyat-performans açısından incelendiğinde oldukça her çiftin seçmek isteyeceği düğün paketleri sunuyor, cep dostu olması nedeniyle de çok tercih ediliyoruz. Bizimle en az 2 ay önceden iletişime geçmelisiniz ki istediğiniz günü size ayırabilelim.

Bizim gibi bütçe dostu bir salonla anlaşmak, organizasyonunu mükemmel hale getirmek isterseniz bu sayfa üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan Akel Düğün Salonu Yenibosna iletişim formunu eksiksiz olarak doldurabilirsiniz. Bilgileri göndermek istiyorsanız da “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yenibosna Merkez Mahallesi, Arif Sami Toker Sk. No:9, 34197 Bahçelievler/İstanbul, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Akel Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.