Düğün Salonları İstanbul

500 Evler Düğün Davet

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  20.000 - 40.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

500 Evler Düğün Davet Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL

500 Evler Düğün Davet Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

500 Evler Düğün Davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

500 Evler Düğün Davet Sıkça Sorulan Sorular

500 Evler Düğün Davet düğün fiyatları ne kadar?

500 Evler Düğün Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. 500 Evler Düğün Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.

500 Evler Düğün Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

500 Evler Düğün Davet 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

50'den az

500 Evler Düğün Davet Hakkında

20 yılı aşkın süredir 500 Evler Düğün Salonu Bayrampaşa’da faaliyet gösteriyor. Salonumuzda misafirlerimize aile sıcaklığı yaşatıyoruz. Mutluluklarına ortak oluyor, sevinçlerini kendi sevincimizmiş gibi kabulleniyoruz. Verdiğimizin hizmetin çiftlerimizin için ne denli kıymetli olduğunun farkında olarak ilk günkü heyecanımızı asla yitirmedik. Bizim içi en önemlisi ise dürüstlük ve doğruluk oldu. Bu ilkeleri çalışma hayatımızın temeline koyduk.

Salonumuza geldiğinizde aldığınız bilgilerin gerçekliğini bilfiil düğün gününüzde görmeniz mümkün. Dilerseniz gerçekleştirdiğimiz bir düğüne konuk olarak da salonumuzda gerçekleştirdiğimiz düğünleri gözlemleyebilirsiniz.


Özel günlerinizde hizmet veren personellerimiz alanında özel eğitimler almış kişiler olduğunu belirtmek isteriz. Misafir memnuniyetini ön planda tutarak siz kıymetli konuklarımıza bu doğrultuda hizmet veriyoruz. Özel projeksiyonla donatılmış salonumuzda aynı zamanda klimalar ve 4 mevsim iklimlendirme sistemimiz bulunuyor. Teknolojik altyapımız oldukça güçlüdür. Havalandırma, ses ve ışık ekipmanlarımızın periyodik olarak bakımlarını da yaptırıyoruz. Böylelikle daima en üst kalitede performans sağlıyoruz.


Beyaz ve altın tonlarına ağırlıklı olarak yer verdiğimiz salonumuza aynalarla boyut kattık. Dekorasyonunu özenle hazırladık. Sırt destekli sandalyelerimiz ve büyük ailelerin boyunca oturup keyifli sohbetler edebileceği 12 kişilik dikdörtgen masalarımız mevcut. Dilerseniz 8 kişilik yuvarlak masalarımız da bulunuyor. Oturma düzenini düğününüze uygun olarak düzenleyebilirsiniz. Konseptinize uygun giydirmeler de yaparak hayallerinizdeki düğün ortamını oluşturabiliriz.


Hem de bunu uygun fiyatlara yapıyoruz. Kaliteli hizmeti makul fiyatlara bulabileceğiniz salonumuzda profesyonel bir organizasyon firmasıyla çalışıyoruz. Böylelikle düğün günü istediğiniz hizmetleri çeşitlendirebilirsiniz. Belki yöreye özel orkestra belki de özel seçilmiş ikramlar… Her detayı kişiselleştirerek size özel bir davet gerçekleştiriyoruz.


Yılların tecrübesi ile 500 Evler Düğün Salonu Gaziosmanpaşa’da çiftlerini bekliyor. Siz de düğününüz için doğru adres olduğumuzu düşünüyorsanız; sağ üstteki formumuz üzerinden iletişime geçebilir, düğün salon fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Yıldırım Mahallesi, 100. Yıl Cd No:15, 34045 Bayrampaşa/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  500 Evler Düğün Davet Yol Haritası

500 Evler Düğün Davet Düğün Yorumları (3)

Derin & Burak

Düğün Tarihi: 22.10.2022

22 Ekim Tarihinde 500 Evler Düğün Davet' te Rüya gibi bir programımız oldu. Her şey muhteşemdi o kadar ilgili ve deneyimliler ki gerçekten hakkını veriyorlar. Hikmet Bey e ve tüm ekibine teşekkür ederiz. İyki Sizi seçmişiz.

İrem & Selçuk

Düğün Tarihi: 02.10.2022

Ne isteğimiz olursa olsun bizi kırmadılar. hiçbir zaman hayır demediler. Fiyat performans açısından Bayrampaşa' da tek ve en mantıklı düğün davet alanı. Sevgiler, Saygılar 500 Evler Düğün Davet!!!

Ece & Barış

Düğün Tarihi: 11.09.2022

30 yıldır varlığını sürdüren ve sürekli kendini yenileyen bir salon bütün akrabalarım ve birçok arkadaşım burada evlendi. Bizim için çok özel ve vazgeçilmez diyebilirim. Hikmet Bey' e ayrıca teşekkür ederiz. Her şey mükemmeldi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.