2000 Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

2000 Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

2000 Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

2000 Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

2000 Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

2000 Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

2000 Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. 2000 Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


2000 Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

2000 Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


2000 Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

2000 Düğün Salonu düğün dışında kına, parti, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, baby shower, açılışlar, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

2000 Düğün Salonu Hakkında

Evliliğe giden bu mutlu yolda nişan, düğün, kına gecesi, söz gibi davetlerinizi yemekli veya yemeksiz olarak size özel bir hizmetle hazırlıyoruz. Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi düğün salonları arasında farkımızı size göstermek istiyoruz.

Özel şık tasarımları kaliteli hizmetimizle birleştiriyoruz. Size de bu güzellikler arasında hayallerinizdeki gibi bir gün yaşamanız kalıyor. Sevdiklerine hoş vakit geçireceğiniz, eğleneceğiniz ve lezzetine doyamayacağınız bir düğün organizasyonu vadediyoruz. Altın sarısı yoğunluklu salonumuzda napolyon model sandalyeler masaların etrafında yerini alıyor. Yine aynı renkte servisler de masanın üzerinde. Oldukça geniş olmakla birlikte beyaz rengini de yoğunluklu olarak görüyorsunuz.

Sınırsız hizmet ve memnuniyet odaklı bir anlayışla davetlerini gerçekleştiriyoruz. Düşlerinizdeki günü yaratmak için en ince ayrıntısına kadar her şeyi düşündük. Çünkü güzelliklerin ayrıntılarda gizli olduğunu düşünüyoruz.

Organizasyonunuz öncesi gerekirse yüz yüze görüşmeyi çok istiyoruz. Çünkü hem kaynaşmak, tanışmak hem de programı bu şekilde gerçekleştirmek daha doğru geliyor. Birlikte fikirlerimizi paylaşırken belki daha önce hiç aklınıza gelmemiş olan ayrıntıları fark ediyorsunuz. Hak verirsiniz ki tecrübemiz dolayısıyla çok fazla fikre sahibiz. Görüşme esnasında ihtiyaç ve taleplerinizi de dinliyoruz. Bunun ışığında da bir program hazırlıyoruz. Düğün günü geldiğinizde organizasyon sorumlumuz sayesinde bu program hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Böylece sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz. Düğün esnasında da tek derdiniz eğlenmek ve misafirlerinizle ilgilenmek, oluyor!

Şimdi ise, 2000 düğün salonu Bayrampaşa nasıl gidilir? diye bir sorunuz var aklınızda. O zaman bizimle iletişime geçin ki ayrıntılı bir yol tarifi verelim size. Böylece salonumuzu görebilirsiniz. Diyoruz ki; “en güzeli ve en özeli birlikte yaşamak istiyorsanız, bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin.”. “Mutluluklar bizimle başlar.” diyerek başladık bu yola. Bu başarıya da ulaştığımızı düşünüyoruz. Bu yüzden yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçin ki bir renk paletine sizin de ismini yazalım!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yıldırım Mah. Şehit Kamil Balkan Cad. No:64/B

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    2000 Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.