Emelce Butik Pasta

E-posta Gönder

0850 532 9507

Emelce Butik Pasta

Düğün Pastası

Kategori

Limit Yok

Maks. Dilim Sayısı

10-30 TL

Min. Dilim Fiyatı

Merkez, Edirne

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Dilim Başı Fiyatı 10-30 TL
  • Maksimum Dilim Sayısı Limit Yok
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Cupcake, Pasta Büfesi, Şeker Büfesi

Sorular

  • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi? İsteğe bağlı

Hakkında

Özel günlerinize özel tarifler ve tatlar yakışır. Emelce Butik Pasta ailesi olarak mutlu anlarınızı zevkinize uygun pastalarla tatlandırıyoruz. İstediğiniz modellerde pastalar yapıyor, eğlencelerinizi renklendiriyoruz. Şahane bir düğün pastası hayal ediyorsanız, tek yapmanız gereken isteklerinizi bize anlatarak gerçekleşmesini sağlamak.

Edirne butik pasta ve kurabiye yapan yerler arasında yer alan bir markayız. Edirne dışında İstanbul ve Kocaeli’nde de pastacılık hizmeti sunuyoruz. Amacımız size isteklerinize uygun olarak pasta tasarlamak. Tadı birbirinden güzel olan lezzetlerimizi göz alıcı bir şekilde süslüyoruz. İşimizde oldukça tecrübeliyiz. Severek çalışıyoruz.

Düğününüzde sıradan kremalı bir pasta istemiyor olmanız gayet normal. Düğünler artık tüm detaylarıyla kişisel zevklere göre düzenlenebilen kutlamalar haline geldi. Düğün mekanlarının size sunduğu alternatiflerin dışına çıkabilir, kendi düğün pastanızı oluşturabilirsiniz. Aklınızda bir pasta modeli varsa bize anlatmanız ya da görselini göstermeniz yeterli. Düğünden önce sizinle yapacağımız ön görüşmede nasıl bir düğün pastası istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Yaptığımız pasta örneklerini de göstererek çalışmalarımıza dair aklınızda fikir oluşmasını sağlıyoruz. Sizin de istediğiniz pasta modellerine bakıyor, karşılıklı konuşuyoruz. Pastanızın dışı kadar içi de önemli. İçinin nasıl olacağı, hangi malzemelerin kullanılacağı gibi detayları da birlikte netleştiriyoruz.

Pastalarımızı yaparken daima kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Tüm hazırlıklarımızı hijyenik koşullarda yapıyoruz. Dışı kadar içi de güzel ve taze bir pasta hazırlıyoruz. Pastanızı tasarlarken sizden fikir alıyor, tüm detayların tamamen içinize sinmesini istiyoruz. Düşlediğiniz gibi bir pasta olması bizim için çok önemli. Yaratıcı modellere her zaman açığız. Kullandığımız farklı süsleme aksesuarlarıyla görsel anlamda hoş modeller oluşturabiliyoruz.

Siz de Emelce hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Emel Yazıcı

  • Telefon: 0850 532 9507
  • Adres: Merkez/ Edirne

Emelce Butik Pasta Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!