Mira Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Fiyat

Bakırköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Dekor, Kına gecesi, Mekan giydirme, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti

Önerilen Firmalar

Mis Organizasyon
107 2 11

Başakşehir

Mis Organizasyon

20-30 TL
Nesif Davet Organizasyon
12 1

Kağıthane

Nesif Davet Organizasyon

20-30 TL

Hakkında

Yeni nesil bir düğün konsepti ile dünyaevine girmek ve çok samimi bir ortamda sözlerinizi vermek ister misiniz? Uzun yılların tecrübesi ile yepyeni bir ruhu bir araya getirdiğimiz markamız Mira Organizasyon Bakırköy’de sizi bekliyor. Çok büyük ve şaşalı hareketler tarzınız değilse, kalabalık ve gürültülü bir ortam istemiyorsanız ve artık birbirinin aynı olmuş basmakalıp işlerden sıkıldıysanız doğru yerdesiniz. Zira size pek çoklarının aklına dahi getirmediği bir teklifte bulunmak istiyoruz. İşini severek yapan deneyimli bir ekiple tüm ihtiyaçlarınızı karşılayıp size hayal ettiğinizden de güzel bir düğün yaşatmayı çok isteriz.

Peki, tam olarak nedir bizim alameti farikamız anlatalım. Biz, Mira Wedding ailesi olarak Ataköy’deki Gizli Bahçe’mizde birbirinden güzel ve sevgi dolu çiftlerimizi en mutlu günleri için konuk ediyoruz. Sevinçlerine ortak oluyor ve onlarla gülüp onlarla eğleniyoruz. Adını tam anlamıyla karşılayan, şehir merkezinde olmasına rağmen cennetten bir parçaymışçasına gürültüden uzak duran bir bahçeye sahibiz.

Burada; ağaçlarla çevrili, çimler ve çiçeklerle kaplı küçük bir bahçede son derece sade ve kendine has bir konsept oluşturduk ve konuklarımızı ağırlıyoruz. Çiçekler, tüller ve makromelerle örülmüş takta çiftlerimiz nikahlarını kıyıyor ve tüm konukları da ister ayakta isterlerse de oturarak bu âna eşlik ediyorlar. Harika bir trio müzik grubu karşılama müzikleri çalarken diğer yandan barımızda renkli kokteyller ve bistro masalarda ise lezzetli atıştırmalıklar servis ediliyor. İlk danslarını yapan çiftimiz aile ve arkadaş çevrelerinden oluşan küçük ve samimi grupla birlikte kokteyl havasında geçen sakin bir eğlenceye sahip oluyorlar.

Tüm bunların yanı sıra, eğer çiftimiz seçtikleri başka bir mekana bizi davet ederlerse orada da süsleme, konsept ve mekan hazırlığı gibi konularda yardımcı oluyoruz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz, Hepsi ve daha fazlası için Mira Organizasyon Ataköy’de sizi bekliyor.

İletişim

Gülşah Hanım

  • Adres: İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!