Düğün Organizasyon Edirne

Papağan Organizasyon

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Papağan Organizasyon Hakkında

Papağan Organizasyon Hizmetleri 2003 Yılında Günay Keskin Tarafından Kurulmuş ve kurulduktan çok kısa bir zaman içinde Edirne ve Trakya Bölgesinde seviyeli ve ciddi bir şeklide gerek kültür-sanat , gerekse eğlence ve davet organizasyonlarında yaşadığı şehir ve bölgeye hizmet eden tek profesyonel organizasyon kuruluşudur.

Kurucumuz Günay Keskin Papağan Organizasyon öncesinde 1999 yılında Gündem Müzik Organizasyon adı altında iki ortaklı bir işletme kurarak organizasyon hayatına ilk adımını atmıştır.

1999 yılı seçimlerinde belediye başkan adaylarının seçim propaganda çalışmalarını başarı ile yürüterek 6 belediye başkanının seçilmesinde büyük rol oynamışlardır.

2000 Yılında Erdoğan Eğmen İle Edirne Sanat Tiyatrosunu Kurarak 2000-2001 Sanat Sezonunda Trafik İsimli Müzikli Çocuk oyunu ile 54,000 ilk öğretim okulu öğrencisine 228 seansta Marmara ve Ege bölgesi ile Karadeniz bölgesinin bir kısmında bu eğitimi vererek ülkemizin trafik eğitimine katkıda bulunmuşlardır.

2003 yılında Papağan Organizasyonu Hayata geçirerek durmadan çalışarak Türkiye’nin bir numaralı organizasyon firmaları BKM Organizasyon,FİL YAPIM ,AYSA Organizasyon,Gişe Organizasyon,Pozitif gibi Büyük firmaların hizmetlerini Trakya Bölgesinde Kurmuş olduğu geniş Organizasyon ağı sayesinde Sanat severlere ulaştırmış ve ulaştırmaya devam etmektedir.

Organizasyon firmamız Kültür – Sanat Organizasyonları ile başladığı hizmetlerine çok kısa zaman içinde Açılış-Davet-ikram-Düğün Organizasyonlarını’da
Katarak misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmaya devam etmektedir.

İletişim

  • Adres:

    Osmaniye Caddesi No: 8

  • Haritadaki Konumu

    Papağan Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.