Çamlıca Düğün Salonları

İstanbul Çamlıca 'da kendinize uygun düğün salonunu bulmak için acele edin! Mekanları incelerken fiyatlarına ve indirimlerine de dikkat etmeyi unutmayın.

Park Night
Üyelere
Özel Fiyat
19
1
Park Night

41 yorum

Üsküdar

Üsküdar düğün mekanları içinde yer alan Park Night, Çamlıca’da kapılarını açıyor. Yıl boyu kullanılabilen kapalı davet alanlarıyla çiftleri bekleyen mekanımız panoramik İstanbul manzarasıyla...

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Kokteyl, Kişi Başı

400 TL Fiyat Al

O Ağacın Altı Bambi Garden
Üyelere
Özel Fiyat
33
3
O Ağacın Altı Bambi Garden

19 yorum

Üsküdar

 • 8. yıl
 • Eski Türk filmlerine ev sahipliği yapmış O Ağacın Altı Bambi Garden Üsküdar’da yer alan mekanının kapılarını şimdi de kır düğünleri için açıyor. Düğünleri, Boğaz manzarasına sahip teras alanında...

  Üyelere Özel

  Hafta İçi, Kokteyl, Paket

  30.000 TL Fiyat Al

  Nagehan Düğün & Davet
  Üyelere
  Özel Fiyat
  42
  9
  Nagehan Düğün & Davet

  Üsküdar

 • 4. yıl
 • İstanbul’un yedi tepesinden biri olan Çamlıca’da faaliyet gösteren Nagehan Restaurant Üsküdar’ın her mevsim düğünden tutun da kurumsal etkinliklere kadar tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği...

  Üyelere Özel

  Hafta Sonu, Kokteyl, Paket

  30.000 TL Fiyat Al

  Çömlek Restaurant
  Üyelere
  Özel Fiyat
  8
  Çömlek Restaurant

  Üsküdar

 • 2. yıl
 • Çömlek Restaurant 1999 yılından beri Anadolu Yakası nikah sonrası yemek mekanları içinde lezzetli menüleri ve tecrübeli aşçıları ile hizmet veriyor. Farklı konseptlerde davetlere uyum sağlayan...

  Üyelere Özel

  200 TL Fiyat Al

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Çamlıca Düğün Salonları

  İstanbul’un en manzaralı yerlerinden biri olan Çamlıca’da düğün yapmanın ayrıcalık olduğunu düşünüyoruz. Sunduğu müthiş şehir manzarasının yanı sıra yemyeşil alanlarıyla da insanın içini huzurla dolduruyor. Çamlıca Tepesi düğün mekanlarının çiftlerden yoğun ilgi görmesinin nedenlerinin başında da kesinlikle atmosferi geliyor.

  Üsküdar’da yer alan Çamlıca, herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir konuma sahip. İster toplu taşıma araçlarıyla isterseniz de özel aracınızla buraya rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle davetlilerinizin çoğu Anadolu Yakası’nda yaşıyorsa, Çamlıca’daki bir mekanı bulmakta zorluk yaşamayacaklardır diye düşünüyoruz.

  Çamlıca düğün salonlarının bazıları sadece kapalı alanıyla hizmet verirken, bazıları organizasyon için hem açık hem de kapalı alanlarını hazırlayabiliyor. Açık alanı da olan mekanlarda çiftleri yemyeşil kır bahçeleri bekliyor. Geniş pencereleri olan kapalı salonlarda da öylesine ferah bir ortam oluşturmuşlar ki kendinizi doğanın içerisinde hissediyorsunuz.

  Çamlıca’daki düğün salonlarının kapasiteleri ortalama 500-750 kişi civarında oluyor. Tabii bu rakam artıp azalabiliyor. Hatta bazı mekanların birden fazla salonu bulunuyor ve sizin davetli sayınıza en uygun salonu öneriyorlar. Alternatif sunmaları çiftler için çok avantajlı oluyor.

  Çamlıca’daki mekanlara sadece Üsküdar civarındaki çiftler değil, uygun fiyatlı Anadolu Yakası düğün salonları arayan ve diğer ilçelerde yaşayan kişiler de ilgi gösteriyor.

  Çamlıca Davet Salonu Hizmetleri

  Organizasyon: Çamlıca düğün salonlarında organizasyonları yöneten profesyonel ekipler oluyor. Bu ekipler tarafından düğünlerin tüm detayları büyük bir titizlikle planlanıyor. Çiftlerle düğün öncesinde çok sayıda toplantı yapıyor ve hayallerindeki gibi bir organizasyon yapabilmek için çalışıyorlar. Talepler doğrultusunda düğün akışı hazırlıyorlar. Düğün günü de bu akıştaki sıralamaya göre çiftleri yönlendiriyorlar. Bir nevi kendinizi güvende hissettiriyorlar diyebiliriz.

  Yemek Servisi: Çamlıca Tepesi düğün mekanları, organizasyonlara özel menüler hazırlayabiliyor. Bazılarının kendilerine ait mutfağı ve aşçıları bulunuyor. Bir kısmı ise güvendikleri catering firmalarıyla çalışıyorlar. Birden fazla hazır yemek menüsünden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Bu menüler genelde başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşuyor. Dileyen çiftlere diyabet, vegan gibi özel menüler de oluşturulabiliyor.

  Ses ve Işık Sistemleri: Düğün salonlarına gittiğinizde ses ve ışık sistemlerinin hazır olarak bekletildiğini görebilirsiniz. Kolonundan dans pistini aydınlatan spot ışığına kadar tüm cihazları hazırlıyorlar. Düğün organizasyonlarından önce de bu cihazlar test ediliyor ve aksilik yaşanmaması için her koşulu sağlıyorlar.

  DJ / Orkestra: Çamlıca’daki düğün salonlarının anlaşmalı DJ’leri ve canlı müzik ekipleri bulunuyor. Bu ekipler sayesinde düğününüz hafızalara kazınacak dans figürlerine sahip oluyor. Müzisyenlerde düğünden önce görüşerek çalınmasını istediğiniz parçaların listesini verebiliyorsunuz. Ayrıca dilerseniz anlaşacağınız mekandan yörenizi yansıtan müzik gruplarıyla çalışmak istediğinizi de belirtip, ekstra olarak bu hizmeti alabiliyorsunuz.

  Fotoğraf ve Video: Çamlıca balo salonu paketlerine baktığınızda, neredeyse hepsinde fotoğraf ve video çekimi hizmetinin dahil olduğunu görebilirsiniz. Mekanların anlaşmalı olduğu ekip tarafından düğününüz başından sonuna kadar kayıt altına alınıyor. Düğünden sonra da bu kayıtların tamamı ve belirli sayıda basılı aile fotoğrafı tarafınıza teslim ediliyor. Ayrıca düğün esnasında takı töreninde çekilen fotoğraflar da anında baskı yöntemiyle davetlilerinize ulaştırılıyor.

  Mekan Süsleme: Düğün mekanlarının çiftler için tasarladığı bir veya birden fazla süsleme konsepti oluyor. Bu konseptlerde ağırlıklı olarak kullanılan renklerin seçimini çiftlere bırakabiliyorlar. Masa ve sandalyeleri süslüyor, çiftin kendini özel hissedeceği köşeler oluşturuyorlar. Dilerseniz süslemelerde değişiklik yapmalarını isteyebiliyorsunuz. Canlı çiçek türünden şamdana kadar birçok aksesuarı siz seçebiliyorsunuz. Tabii bunun için ekstra ödeme yapmanız gerekebiliyor.

  Servis Elemanları: İstanbul Çamlıca düğün salonlarında, organizasyona katılacak davetlilerin servisine yetişebilecek sayıda personel temin ediliyor. Düğününüzde işinde uzman servis personelleri tarafından davetlilerinize en iyi şekilde hizmet ediliyor. Ayrıca mekanlardan karşılama hostesi, güvenlik personeli gibi taleplerde de bulunabiliyorsunuz.

  Ekstra Hizmetler: Çamlıca’daki mekanlar çiftlere ihtiyaçlarından çok daha fazlasını sunuyor. Dansöz/zenne, havai fişek, volkan şovu, geniş orkestra, dans ekibi gibi talep ettiğiniz tüm ekstra hizmetleri anlaşmalı firmalarından sağlayabiliyorlar. Ayrıca after party için de mekanlarla görüşebiliyorsunuz.

  Çamlıca Düğün Salonu Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

  Çamlıca düğün salonlarında fiyatlar; almak istediğiniz hizmetlere, düğün tarihinize, menü seçiminize göre belirleniyor. Çoğu mekanın hazır düğün paketleri oluyor. Bu paketlerdeki hizmetleri ve fiyatlarını size liste halinde verebiliyorlar. Yemekli organizasyon yapmak istediğiniz takdirde de kişi başı ödeme yapmanız gerekiyor. Yani düğününüze kesin gelecek davetlilerinizin listesini çıkarıyor ve her biri için ödeme yapıyorsunuz.

  Yemekli düğünlerde seçeceğiniz menüye göre fiyat alıyorsunuz. Beyaz etli menüler, kırmızı etli olanlara göre daha uygun fiyatlara sunuluyor. Düğün mekanının hazır menülerinden birini seçerseniz özel menülere göre daha az rakamlar ödüyorsunuz. Aynı zamanda menünün yanında sunacağınız alkollü/alkolsüz içecek seçiminiz de fiyatları büyük oranda etkiliyor.

  Düğün tarihiniz neden bu kadar önemli? Biliyorsunuz ki çiftler en çok yaz döneminde düğün yapıyor. Durum böyle olunca kışın az sayıda organizasyona ev sahipliği yapan düğün salonları kampanyalar düzenlemeye başlıyor. Siz de mevsimin çok önemli olmadığını düşünüyorsanız avantajlı fiyatlar için kış düğününü tercih edebilirsiniz.

  Çamlıca’daki düğün salonlarından net fiyatlar almak isterseniz, firma sayfalarına girerek form doldurmanız yeterli olacaktır. Fiyat teklifi aldığınız mekanların kısa süre içerisinde dönüş sağlayacağından emin olabilirsiniz. Unutmayın; ne kadar çok teklif, o kadar doğru seçim!

  Tüm Şehirler Düğün Mekanları