Nagehan Düğün & Davet
11 Yorum
5. yıl
Üsküdar
17 saatte cevap verir

Boğaz manzaralıModern ve sadeCam salonAçık nikah alanıCanlı müzikAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 600 Kişi
850
700 TL
İncele
Park Night
5,0
(43 Yorum)
2. yıl
Üsküdar
5 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıGün ışığı alanYüksek tavanGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiKolay ulaşım

250 - 400 Kişi
92.000
55.000 TL
İncele
O Ağacın Altı Bambi Garden
4,9
(20 Yorum)
9. yıl
Üsküdar
21 saatte cevap verir

Boğaz manzaralıButik düğüne uygunFarklı konseptlerÖzel nikah alanıBüyük gelin odasıAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

10 - 300 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Çömlek Restaurant
1 Yorum
3. yıl
Üsküdar
14 saatte cevap verir

Deniz manzaralıButik düğüne uygunModern ve ihtişamlıCam salonYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıAlkol servisi yok

20 - 110 Kişi
250 - 500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Üsküdar Address Hotel & Residences Istanbul

200 - 875 Kişi
2.000 – 3.000 TL

Üsküdar Mio Nozze

100 - 250 Kişi
500 - 750 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Çamlıca Düğün Salonları

İstanbul’un en manzaralı yerlerinden biri olan Çamlıca’da düğün yapmanın ayrıcalık olduğunu düşünüyoruz. Sunduğu müthiş şehir manzarasının yanı sıra yemyeşil alanlarıyla da insanın içini huzurla dolduruyor. Çamlıca Tepesi düğün mekanlarının çiftlerden yoğun ilgi görmesinin nedenlerinin başında da kesinlikle atmosferi geliyor.

Üsküdar’da yer alan Çamlıca, herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir konuma sahip. İster toplu taşıma araçlarıyla isterseniz de özel aracınızla buraya rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle davetlilerinizin çoğu Anadolu Yakası’nda yaşıyorsa, Çamlıca’daki bir mekanı bulmakta zorluk yaşamayacaklardır diye düşünüyoruz.

Çamlıca düğün salonlarının bazıları sadece kapalı alanıyla hizmet verirken, bazıları organizasyon için hem açık hem de kapalı alanlarını hazırlayabiliyor. Açık alanı da olan mekanlarda çiftleri yemyeşil kır bahçeleri bekliyor. Geniş pencereleri olan kapalı salonlarda da öylesine ferah bir ortam oluşturmuşlar ki kendinizi doğanın içerisinde hissediyorsunuz.

Çamlıca’daki düğün salonlarının kapasiteleri ortalama 500-750 kişi civarında oluyor. Tabii bu rakam artıp azalabiliyor. Hatta bazı mekanların birden fazla salonu bulunuyor ve sizin davetli sayınıza en uygun salonu öneriyorlar. Alternatif sunmaları çiftler için çok avantajlı oluyor.

Çamlıca’daki mekanlara sadece Üsküdar civarındaki çiftler değil, uygun fiyatlı Anadolu Yakası düğün salonları arayan ve diğer ilçelerde yaşayan kişiler de ilgi gösteriyor.

Çamlıca Davet Salonu Hizmetleri

Organizasyon: Çamlıca düğün salonlarında organizasyonları yöneten profesyonel ekipler oluyor. Bu ekipler tarafından düğünlerin tüm detayları büyük bir titizlikle planlanıyor. Çiftlerle düğün öncesinde çok sayıda toplantı yapıyor ve hayallerindeki gibi bir organizasyon yapabilmek için çalışıyorlar. Talepler doğrultusunda düğün akışı hazırlıyorlar. Düğün günü de bu akıştaki sıralamaya göre çiftleri yönlendiriyorlar. Bir nevi kendinizi güvende hissettiriyorlar diyebiliriz.

Yemek Servisi: Çamlıca Tepesi düğün mekanları, organizasyonlara özel menüler hazırlayabiliyor. Bazılarının kendilerine ait mutfağı ve aşçıları bulunuyor. Bir kısmı ise güvendikleri catering firmalarıyla çalışıyorlar. Birden fazla hazır yemek menüsünden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Bu menüler genelde başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşuyor. Dileyen çiftlere diyabet, vegan gibi özel menüler de oluşturulabiliyor.

Ses ve Işık Sistemleri: Düğün salonlarına gittiğinizde ses ve ışık sistemlerinin hazır olarak bekletildiğini görebilirsiniz. Kolonundan dans pistini aydınlatan spot ışığına kadar tüm cihazları hazırlıyorlar. Düğün organizasyonlarından önce de bu cihazlar test ediliyor ve aksilik yaşanmaması için her koşulu sağlıyorlar.

DJ / Orkestra: Çamlıca’daki düğün salonlarının anlaşmalı DJ’leri ve canlı müzik ekipleri bulunuyor. Bu ekipler sayesinde düğününüz hafızalara kazınacak dans figürlerine sahip oluyor. Müzisyenlerde düğünden önce görüşerek çalınmasını istediğiniz parçaların listesini verebiliyorsunuz. Ayrıca dilerseniz anlaşacağınız mekandan yörenizi yansıtan müzik gruplarıyla çalışmak istediğinizi de belirtip, ekstra olarak bu hizmeti alabiliyorsunuz.

Fotoğraf ve Video: Çamlıca balo salonu paketlerine baktığınızda, neredeyse hepsinde fotoğraf ve video çekimi hizmetinin dahil olduğunu görebilirsiniz. Mekanların anlaşmalı olduğu ekip tarafından düğününüz başından sonuna kadar kayıt altına alınıyor. Düğünden sonra da bu kayıtların tamamı ve belirli sayıda basılı aile fotoğrafı tarafınıza teslim ediliyor. Ayrıca düğün esnasında takı töreninde çekilen fotoğraflar da anında baskı yöntemiyle davetlilerinize ulaştırılıyor.

Mekan Süsleme: Düğün mekanlarının çiftler için tasarladığı bir veya birden fazla süsleme konsepti oluyor. Bu konseptlerde ağırlıklı olarak kullanılan renklerin seçimini çiftlere bırakabiliyorlar. Masa ve sandalyeleri süslüyor, çiftin kendini özel hissedeceği köşeler oluşturuyorlar. Dilerseniz süslemelerde değişiklik yapmalarını isteyebiliyorsunuz. Canlı çiçek türünden şamdana kadar birçok aksesuarı siz seçebiliyorsunuz. Tabii bunun için ekstra ödeme yapmanız gerekebiliyor.

Servis Elemanları: İstanbul Çamlıca düğün salonlarında, organizasyona katılacak davetlilerin servisine yetişebilecek sayıda personel temin ediliyor. Düğününüzde işinde uzman servis personelleri tarafından davetlilerinize en iyi şekilde hizmet ediliyor. Ayrıca mekanlardan karşılama hostesi, güvenlik personeli gibi taleplerde de bulunabiliyorsunuz.

Ekstra Hizmetler: Çamlıca’daki mekanlar çiftlere ihtiyaçlarından çok daha fazlasını sunuyor. Dansöz/zenne, havai fişek, volkan şovu, geniş orkestra, dans ekibi gibi talep ettiğiniz tüm ekstra hizmetleri anlaşmalı firmalarından sağlayabiliyorlar. Ayrıca after party için de mekanlarla görüşebiliyorsunuz.

Çamlıca Düğün Salonu Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Çamlıca düğün salonlarında fiyatlar; almak istediğiniz hizmetlere, düğün tarihinize, menü seçiminize göre belirleniyor. Çoğu mekanın hazır düğün paketleri oluyor. Bu paketlerdeki hizmetleri ve fiyatlarını size liste halinde verebiliyorlar. Yemekli organizasyon yapmak istediğiniz takdirde de kişi başı ödeme yapmanız gerekiyor. Yani düğününüze kesin gelecek davetlilerinizin listesini çıkarıyor ve her biri için ödeme yapıyorsunuz.

Yemekli düğünlerde seçeceğiniz menüye göre fiyat alıyorsunuz. Beyaz etli menüler, kırmızı etli olanlara göre daha uygun fiyatlara sunuluyor. Düğün mekanının hazır menülerinden birini seçerseniz özel menülere göre daha az rakamlar ödüyorsunuz. Aynı zamanda menünün yanında sunacağınız alkollü/alkolsüz içecek seçiminiz de fiyatları büyük oranda etkiliyor.

Düğün tarihiniz neden bu kadar önemli? Biliyorsunuz ki çiftler en çok yaz döneminde düğün yapıyor. Durum böyle olunca kışın az sayıda organizasyona ev sahipliği yapan düğün salonları kampanyalar düzenlemeye başlıyor. Siz de mevsimin çok önemli olmadığını düşünüyorsanız avantajlı fiyatlar için kış düğününü tercih edebilirsiniz.

Çamlıca’daki düğün salonlarından net fiyatlar almak isterseniz, firma sayfalarına girerek form doldurmanız yeterli olacaktır. Fiyat teklifi aldığınız mekanların kısa süre içerisinde dönüş sağlayacağından emin olabilirsiniz. Unutmayın; ne kadar çok teklif, o kadar doğru seçim!