Çamlıca Düğün Salonları

İstanbul Çamlıca 'da kendinize uygun düğün salonunu bulmak için acele edin! Mekanları incelerken fiyatlarına ve indirimlerine de dikkat etmeyi unutmayın.

Park Night Davet ve Balo Salonları

Üsküdar

Park Night Davet ve Balo Salonları

En güzel hayallerinizi Çamlıca’nın eşsiz manzarası eşliğinde gerçekleştirmek ister misiniz? Düğün başta olmak üzere bütün davet ve etkinliklerinizde dünya mutfağı ile yerel lezzetleri harmanlayan...

400-500 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

14 yorum

%50 indirim 40 2 3
İncele
Esnek sözleşme O Ağacın Altı Bambi Garden

Üsküdar

O Ağacın Altı Bambi Garden

Size O Ağacın Altı Bambi Garden’da bahçeler boyunca devam eden huzur vaat ediyoruz. Yedi tepeli şehir İstanbul’un en özel tepesi olan Küçük Çamlıca’da değerli anlarınıza kapı açıyoruz. Huzuru...

750-1.000 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

15

Yorum

%15 indirim 33 3 5
İncele
Esnek sözleşme Nagehan Düğün & Davet

Üsküdar

Nagehan Düğün & Davet

Nagehan Restaurant, İstanbul’un yeditepesinden biri olan şiirlere, şarkılara ve kitaplara konu olmuş Çamlıca’da yer almaktadır. Çamlıca’da her mevsim en güzel İstanbul manzarası eşliğinde düğün ve...

500-750 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

2

Yorum

%19 indirim 26 1 2
İncele
Esnek sözleşme Teras Çamlıca

Üsküdar

Teras Çamlıca

Muhteşem bir düğüne sahip olmak için sandığınız kadar yorulmak, strese girmek, masraf yapmak ve uğraşmak zorunda değilsiniz. Bunların hiçbirine gerek duymadan hayallerinizdeki düğünü düzenlemek ve...

200-300 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

1

Yorum

%30 indirim 19
İncele
Esnek sözleşme O Ağacın Altı Bambi Teras Lounge

Üsküdar

O Ağacın Altı Bambi Teras Lounge

40 yılı aşkın süredir İstanbul’un en güzel tepelerinden biri olan Küçük Çamlıca’da O Ağacın Altı Bambi Garden isimli mekanımızda hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Tarihi dokuyu koruyarak restore...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

4

Yorum

%15 indirim 23 2 1
İncele
Esnek sözleşme Supra Çamlıca

Üsküdar

Supra Çamlıca

Sevdiklerinizle keyifli bir kır düğününe imza atarken boğazın eşsiz manzarasına şahit olmak ister misiniz? Şarkılara konu olan Çamlıca tepesinde bulunan Supra Çamlıca, doğa içindeki konumu,...

200-300 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

%30 indirim 18 1
İncele
Esnek sözleşme Teras Çamlıca

Üsküdar

Teras Çamlıca

Mutlu bir gelecek için ‘’Evet!’’ diyeceğiniz o değerli gün için size konforlu ve huzurlu bir ortam sunuyoruz. Teras Çamlıca ayrıcalığı ile İstanbul boğazı ve tarihi yarımadaya hâkim müthiş bir...

200-300 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

8
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Çamlıca Düğün Salonları

İstanbul’un en manzaralı yerlerinden biri olan Çamlıca’da düğün yapmanın ayrıcalık olduğunu düşünüyoruz. Sunduğu müthiş şehir manzarasının yanı sıra yemyeşil alanlarıyla da insanın içini huzurla dolduruyor. Çamlıca Tepesi düğün mekanlarının çiftlerden yoğun ilgi görmesinin nedenlerinin başında da kesinlikle atmosferi geliyor.

Üsküdar’da yer alan Çamlıca, herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir konuma sahip. İster toplu taşıma araçlarıyla isterseniz de özel aracınızla buraya rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle davetlilerinizin çoğu Anadolu Yakası’nda yaşıyorsa, Çamlıca’daki bir mekanı bulmakta zorluk yaşamayacaklardır diye düşünüyoruz.

Çamlıca düğün salonlarının bazıları sadece kapalı alanıyla hizmet verirken, bazıları organizasyon için hem açık hem de kapalı alanlarını hazırlayabiliyor. Açık alanı da olan mekanlarda çiftleri yemyeşil kır bahçeleri bekliyor. Geniş pencereleri olan kapalı salonlarda da öylesine ferah bir ortam oluşturmuşlar ki kendinizi doğanın içerisinde hissediyorsunuz.

Çamlıca’daki düğün salonlarının kapasiteleri ortalama 500-750 kişi civarında oluyor. Tabii bu rakam artıp azalabiliyor. Hatta bazı mekanların birden fazla salonu bulunuyor ve sizin davetli sayınıza en uygun salonu öneriyorlar. Alternatif sunmaları çiftler için çok avantajlı oluyor.

Çamlıca’daki mekanlara sadece Üsküdar civarındaki çiftler değil, uygun fiyatlı Anadolu Yakası düğün salonları arayan ve diğer ilçelerde yaşayan kişiler de ilgi gösteriyor.

Çamlıca Davet Salonu Hizmetleri

Organizasyon: Çamlıca düğün salonlarında organizasyonları yöneten profesyonel ekipler oluyor. Bu ekipler tarafından düğünlerin tüm detayları büyük bir titizlikle planlanıyor. Çiftlerle düğün öncesinde çok sayıda toplantı yapıyor ve hayallerindeki gibi bir organizasyon yapabilmek için çalışıyorlar. Talepler doğrultusunda düğün akışı hazırlıyorlar. Düğün günü de bu akıştaki sıralamaya göre çiftleri yönlendiriyorlar. Bir nevi kendinizi güvende hissettiriyorlar diyebiliriz.

Yemek Servisi: Çamlıca Tepesi düğün mekanları, organizasyonlara özel menüler hazırlayabiliyor. Bazılarının kendilerine ait mutfağı ve aşçıları bulunuyor. Bir kısmı ise güvendikleri catering firmalarıyla çalışıyorlar. Birden fazla hazır yemek menüsünden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Bu menüler genelde başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşuyor. Dileyen çiftlere diyabet, vegan gibi özel menüler de oluşturulabiliyor.

Ses ve Işık Sistemleri: Düğün salonlarına gittiğinizde ses ve ışık sistemlerinin hazır olarak bekletildiğini görebilirsiniz. Kolonundan dans pistini aydınlatan spot ışığına kadar tüm cihazları hazırlıyorlar. Düğün organizasyonlarından önce de bu cihazlar test ediliyor ve aksilik yaşanmaması için her koşulu sağlıyorlar.

DJ / Orkestra: Çamlıca’daki düğün salonlarının anlaşmalı DJ’leri ve canlı müzik ekipleri bulunuyor. Bu ekipler sayesinde düğününüz hafızalara kazınacak dans figürlerine sahip oluyor. Müzisyenlerde düğünden önce görüşerek çalınmasını istediğiniz parçaların listesini verebiliyorsunuz. Ayrıca dilerseniz anlaşacağınız mekandan yörenizi yansıtan müzik gruplarıyla çalışmak istediğinizi de belirtip, ekstra olarak bu hizmeti alabiliyorsunuz.

Fotoğraf ve Video: Çamlıca balo salonu paketlerine baktığınızda, neredeyse hepsinde fotoğraf ve video çekimi hizmetinin dahil olduğunu görebilirsiniz. Mekanların anlaşmalı olduğu ekip tarafından düğününüz başından sonuna kadar kayıt altına alınıyor. Düğünden sonra da bu kayıtların tamamı ve belirli sayıda basılı aile fotoğrafı tarafınıza teslim ediliyor. Ayrıca düğün esnasında takı töreninde çekilen fotoğraflar da anında baskı yöntemiyle davetlilerinize ulaştırılıyor.

Mekan Süsleme: Düğün mekanlarının çiftler için tasarladığı bir veya birden fazla süsleme konsepti oluyor. Bu konseptlerde ağırlıklı olarak kullanılan renklerin seçimini çiftlere bırakabiliyorlar. Masa ve sandalyeleri süslüyor, çiftin kendini özel hissedeceği köşeler oluşturuyorlar. Dilerseniz süslemelerde değişiklik yapmalarını isteyebiliyorsunuz. Canlı çiçek türünden şamdana kadar birçok aksesuarı siz seçebiliyorsunuz. Tabii bunun için ekstra ödeme yapmanız gerekebiliyor.

Servis Elemanları: İstanbul Çamlıca düğün salonlarında, organizasyona katılacak davetlilerin servisine yetişebilecek sayıda personel temin ediliyor. Düğününüzde işinde uzman servis personelleri tarafından davetlilerinize en iyi şekilde hizmet ediliyor. Ayrıca mekanlardan karşılama hostesi, güvenlik personeli gibi taleplerde de bulunabiliyorsunuz.

Ekstra Hizmetler: Çamlıca’daki mekanlar çiftlere ihtiyaçlarından çok daha fazlasını sunuyor. Dansöz/zenne, havai fişek, volkan şovu, geniş orkestra, dans ekibi gibi talep ettiğiniz tüm ekstra hizmetleri anlaşmalı firmalarından sağlayabiliyorlar. Ayrıca after party için de mekanlarla görüşebiliyorsunuz.

Çamlıca Düğün Salonu Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Çamlıca düğün salonlarında fiyatlar; almak istediğiniz hizmetlere, düğün tarihinize, menü seçiminize göre belirleniyor. Çoğu mekanın hazır düğün paketleri oluyor. Bu paketlerdeki hizmetleri ve fiyatlarını size liste halinde verebiliyorlar. Yemekli organizasyon yapmak istediğiniz takdirde de kişi başı ödeme yapmanız gerekiyor. Yani düğününüze kesin gelecek davetlilerinizin listesini çıkarıyor ve her biri için ödeme yapıyorsunuz.

Yemekli düğünlerde seçeceğiniz menüye göre fiyat alıyorsunuz. Beyaz etli menüler, kırmızı etli olanlara göre daha uygun fiyatlara sunuluyor. Düğün mekanının hazır menülerinden birini seçerseniz özel menülere göre daha az rakamlar ödüyorsunuz. Aynı zamanda menünün yanında sunacağınız alkollü/alkolsüz içecek seçiminiz de fiyatları büyük oranda etkiliyor.

Düğün tarihiniz neden bu kadar önemli? Biliyorsunuz ki çiftler en çok yaz döneminde düğün yapıyor. Durum böyle olunca kışın az sayıda organizasyona ev sahipliği yapan düğün salonları kampanyalar düzenlemeye başlıyor. Siz de mevsimin çok önemli olmadığını düşünüyorsanız avantajlı fiyatlar için kış düğününü tercih edebilirsiniz.

Çamlıca’daki düğün salonlarından net fiyatlar almak isterseniz, firma sayfalarına girerek form doldurmanız yeterli olacaktır. Fiyat teklifi aldığınız mekanların kısa süre içerisinde dönüş sağlayacağından emin olabilirsiniz. Unutmayın; ne kadar çok teklif, o kadar doğru seçim!