• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Prowed Media Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Prowed Media Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Prowed Media Sıkça Sorulan Sorular

Prowed Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Prowed Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Prowed Media ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Prowed Media ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Prowed Media şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Prowed Media şehir dışında hizmet veriyor.

Prowed Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Prowed Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Prowed Media hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Prowed Media aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, trashday, katalog çekimi, konsept çekim, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Prowed Media Hakkında

Düğün fotoğrafları bir insanın sahip olduğu en değerli anılardır. İçinde barındırdığı duygularla beraber o güzel anları fotoğraflamak bizim için oldukça özel bir iş. Biz Prowed Media olarak böylesine özel anılarınızın her şeyiyle size ait ve hakkettiği kalitede olmasını sağlıyoruz. İşini tutkuyla yapan profesyonel ekibimizle hayallerinizdeki düğün fotoğraflarının ve videolarının ötesine geçene kadar işimizi bitmiş saymıyoruz. Dilerseniz şimdi size sağlayabileceğimiz hizmetlerden biraz bahsedelim:

Öncelikle sizinle yaptığımız görüşmelerde sizi iyi tanıyor, zevklerinizi öğreniyoruz. Çekimler boyunca attığımız her adımda bu bilgileri göz önünde bulunduruyoruz. Şimdiye kadar gördüğünüz düğün fotoğraflarından çok farklı; her detayıyla size ait, özgün çalışmalar yapıyoruz.

Fotoğraflarınızda lokasyona da beraber yaptığımız görüşmelerin ardından karar veriyoruz. Trabzon düğün fotoğraf mekanlarının yanında dilerseniz çevre illerde de mutluluğunuza ortak oluyoruz. Hayatın içinden düğün fotoğrafları çekmeyi de çok seviyoruz. Siz müstakbel eşinizle sokakta yürürken, lunaparkta bir dönme dolabın önünde kahkahalar atarken veya beraber kahvelerinizi yudumlarken orada oluyor sizi tüm doğal güzelliğinizle fotoğraflıyoruz. Tüm bu çekimlerle de beraber belirlediğimiz konsepte uygun bir tema oluşturarak fotoğraflarınızın bir bütün olarak uyum içinde görünmesini sağlıyoruz.

Düğün fotoğraflarının yanında düğününüzde kendi filminizin başrolü olmak isterseniz, video hizmetleri de sunuyoruz. Drone ile yaptığımız çekimlerde en iyi açılardan düğününüzü ve sizi tüm güzelliğiyle kaydediyoruz. Yaptığımız sinematik çekimlerde son derece profesyonel ekipmanlar kullanıyor, ortaya kaliteli işler çıkartıyoruz. Dilerseniz tam gün video çekimleriyle de düğününüzün her anını unutulmaz anılara dönüştürüyor, size yıllar sonra bile her izlediğinizde düğün gününüzü tekrar yaşayacağınız anılar bırakıyoruz.

Siz de fark yaratmaktan hoşlanan bir çiftseniz bizi tercih etmelisiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Prowed Media Trabzon düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Trabzon

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.