Düğün Fotoğrafçıları Sivas

Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir Sıkça Sorulan Sorular

Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Dinamik ekibimiz pek yerinde durmayı sevmiyor. Türkiye’nin birçok bölgesinde çekim yapabiliyoruz. Hatta bizi yurt dışından da arayabilirsiniz. Gelişmiş teknik ekipmanlarımız her çekime bizimle geliyor ve böylece her koşulda başarılı sonuçlar elde edebiliyoruz. Her yıl değişen, yenilikleri takip ettiğimiz albüm çeşitlerimiz, yüksek kalitedeki baskı paketlerimize bayılacaksınız. Çektiğimiz materyalleri size orijinal kopya olarak dijital ortamda da teslim ediyoruz."

Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir Hakkında

Nevşehir profesyonel düğün fotoğrafçısı arayışında olan siz değerli çiftimize güzel bir haberimiz var. Foto Taç Fehmi Karakaya olarak hayatınızın bu en keyifli gününü sizin için daha da keyifli bir hale getirmek için çalışıyoruz. Her detayını özenle düşünüp hazırlandığınız düğün gününüzün, muhteşem karelerle taçlanması ve ölümsüz anılara dönüşmesi en büyük amacımız.

Deneyim

Kurucumuz Fehmi Karakaya, genç yaşına rağmen hatırı sayılır bir zamandır profesyonel fotoğrafçılık yapmakta. Mesleğine olan büyük aşkını, sizinle paylaştığı her anısından anlayabilirsiniz. Kendini geliştirmeye odaklı ve yenilikleri sürekli takip eden Fehmi Karakaya, kendisi gibi dinamik ve işinde oldukça başarılı bir ekiple beraber, yeni evlenecek çiftler için muhteşem karelere imza atıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Heyecanınızı yakından hissettiğimiz bu güzel günde sadece sizin hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Tüm profesyonel çekim hizmetlerini verdiğimiz gibi, sizin için düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli hazırlayabiliriz. Ayrıca muhteşem fikirlerimizin olduğu konsept çekimler, çılgın fikirlere asla hayır demediğimiz Save The Date ve Trash Day çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Düğün dışında, nişan, söz ve kına gecesi çekimlerini de severek yapıyoruz.

Doğanın muhteşem güzelliklerini fon olarak kullanmayı seven ekibimiz, çekim mekanı konusunda sınır tanımıyor. Eşsiz doğal ve tarihsel güzellikleriyle Nevşehir’de dış çekim yapılacak yerlerle ilgili bilgi ve tecrübe sahibiyiz. Bunun yanında doğanın tüm renklerine hayranlığımızdan, deniz veya göl kenarı, harika bir tabiat parkı veya uçsuz bucaksız bir kumsalda da keyifle çekim yapabiliriz.

Ek Hizmetler

Dinamik ekibimiz pek yerinde durmayı sevmiyor. Türkiye’nin birçok bölgesinde çekim yapabiliyoruz. Hatta bizi yurt dışından da arayabilirsiniz. Gelişmiş teknik ekipmanlarımız her çekime bizimle geliyor ve böylece her koşulda başarılı sonuçlar elde edebiliyoruz. Her yıl değişen, yenilikleri takip ettiğimiz albüm çeşitlerimiz, yüksek kalitedeki baskı paketlerimize bayılacaksınız. Çektiğimiz materyalleri size orijinal kopya olarak dijital ortamda da teslim ediyoruz.

Rüya gibi kareler ve düğün telaşınız içinde adeta keyifli bir kaçamak yaşamak isterseniz kesinlikle doğru yerdesiniz. Sizin kendi ışığınızı en iyi şekilde ortaya çıkaracak ve doğal kareler elde edecek bir ekip varsa; o kesinlikle biziz. Siz de bizimle çalışan mutlu çiftlerden biri olmak isterseniz sayfada bulunan numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Nevşehir dış çekim fiyatlarımız için formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Nevşehir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.