Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir

E-posta Gönder

 • Merkez, Sivas.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Taç Fehmi Karakaya Nevşehir Hakkında

Nevşehir profesyonel düğün fotoğrafçısı arayışında olan siz değerli çiftimize güzel bir haberimiz var. Foto Taç Fehmi Karakaya olarak hayatınızın bu en keyifli gününü sizin için daha da keyifli bir hale getirmek için çalışıyoruz. Her detayını özenle düşünüp hazırlandığınız düğün gününüzün, muhteşem karelerle taçlanması ve ölümsüz anılara dönüşmesi en büyük amacımız.

Deneyim

Kurucumuz Fehmi Karakaya, genç yaşına rağmen hatırı sayılır bir zamandır profesyonel fotoğrafçılık yapmakta. Mesleğine olan büyük aşkını, sizinle paylaştığı her anısından anlayabilirsiniz. Kendini geliştirmeye odaklı ve yenilikleri sürekli takip eden Fehmi Karakaya, kendisi gibi dinamik ve işinde oldukça başarılı bir ekiple beraber, yeni evlenecek çiftler için muhteşem karelere imza atıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Heyecanınızı yakından hissettiğimiz bu güzel günde sadece sizin hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Tüm profesyonel çekim hizmetlerini verdiğimiz gibi, sizin için düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli hazırlayabiliriz. Ayrıca muhteşem fikirlerimizin olduğu konsept çekimler, çılgın fikirlere asla hayır demediğimiz Save The Date ve Trash Day çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Düğün dışında, nişan, söz ve kına gecesi çekimlerini de severek yapıyoruz.

Doğanın muhteşem güzelliklerini fon olarak kullanmayı seven ekibimiz, çekim mekanı konusunda sınır tanımıyor. Eşsiz doğal ve tarihsel güzellikleriyle Nevşehir’de dış çekim yapılacak yerlerle ilgili bilgi ve tecrübe sahibiyiz. Bunun yanında doğanın tüm renklerine hayranlığımızdan, deniz veya göl kenarı, harika bir tabiat parkı veya uçsuz bucaksız bir kumsalda da keyifle çekim yapabiliriz.

Ek Hizmetler

Dinamik ekibimiz pek yerinde durmayı sevmiyor. Türkiye’nin birçok bölgesinde çekim yapabiliyoruz. Hatta bizi yurt dışından da arayabilirsiniz. Gelişmiş teknik ekipmanlarımız her çekime bizimle geliyor ve böylece her koşulda başarılı sonuçlar elde edebiliyoruz. Her yıl değişen, yenilikleri takip ettiğimiz albüm çeşitlerimiz, yüksek kalitedeki baskı paketlerimize bayılacaksınız. Çektiğimiz materyalleri size orijinal kopya olarak dijital ortamda da teslim ediyoruz.

Rüya gibi kareler ve düğün telaşınız içinde adeta keyifli bir kaçamak yaşamak isterseniz kesinlikle doğru yerdesiniz. Sizin kendi ışığınızı en iyi şekilde ortaya çıkaracak ve doğal kareler elde edecek bir ekip varsa; o kesinlikle biziz. Siz de bizimle çalışan mutlu çiftlerden biri olmak isterseniz sayfada bulunan numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Nevşehir dış çekim fiyatlarımız için formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.