Osman Arabacı Photography

1 Yorum

E-posta Gönder

 • Merkez, Nevşehir.

Osman Arabacı Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Osman Arabacı Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Osman Arabacı Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Osman Arabacı Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Osman Arabacı Photography Hakkında

En özel günlerinizi unutulmaz hale getirmek için burada olan Osman Arabacı Photography ekibi, birbirinden güzel olanak ve hizmetleriyle sizleri bekliyor. Eğer düğün fotoğraflarınızı çekecek firmayla hâlâ anlaşmadıysanız, imkânlarımıza göz atmadan kararınızın vermeyin!

Biliyoruz ki: ‘’Bir anıyı kaydetmek fotoğraf makinesinin işi, bir duyguyu kaydetmek ise fotoğrafçının işidir.’’ İşte tam da bu yüzden her detayla yakından ilgileniyor, bizden profesyonel bir hizmet almanız için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Unutmayın; her fotoğraf karesi sahibine özeldir! Biz de bunun farkında olan bir ekip olarak size özel ve tamamen özgün fotoğraflar ortaya çıkarmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.

Nevşehir’de düğün fotoğrafları çeken firmalardan bizi ayıran en belirgin özellik isteklerinize önem veriyor olmamız. Bu nedenle bizimle iletişime geçtiğiniz anda hemen bir ön görüşme ayarlayarak ne hayal ettiğinizi, bizden ne beklediğinizi öğrenmeye çalışıyoruz. İsteklerinizi dikkate alarak hazırlayacağımız düğün paketlerimizin içeriğinden bahsediyoruz. İhtiyaçlarınıza göre dilediğiniz paketi satın alabiliyorsunuz.

‘’Çiftleriniz tarafından en çok tercih edilen çekim türü nedir?’’ diye soracak olursanız, cevabımız; ‘’Save the date çekimleri’’ şeklinde olur. Düğününüze çağırmak isteyeceğiniz sevdikleriniz için adeta bir davetiye görevi üstlenecek bu çekim türünü sizin de yaptırmak isteyeceğinizden eminiz. Bu aşamada yapmamız gereken ilk şey mekan belirlemek olacak! Peki fotoğraflarınızı hangi mekanda çekelim? Kapadokya’nın o büyülü atmosferinde mi, göl kenarında mı yoksa doğal bir alanda mı? Seçiminizi yapın ve gerisini profesyonel ekibimizin sihirli ellerine bırakın!

Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve Nevşehir düğün fotoğrafları çekimlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında yer alan ücretsiz fiyat teklifi formu, telefon numarası ve mail üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Osman Arabacı Photography Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Fatma & Fatma

Düğün Tarihi: 26.07.2020Kesinlikle tavsiye ederim. İlgi alaka ve hizmet sınırsız ve kusursuz 👍

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.