Düğün Fotoğrafçıları Nevşehir

Osman Arabacı Photography

Osman Arabacı Photography

Osman Arabacı Photography Hakkında

En özel günlerinizi unutulmaz hale getirmek için burada olan Osman Arabacı Photography ekibi, birbirinden güzel olanak ve hizmetleriyle sizleri bekliyor. Eğer düğün fotoğraflarınızı çekecek firmayla hâlâ anlaşmadıysanız, imkânlarımıza göz atmadan kararınızın vermeyin!

Biliyoruz ki: ‘’Bir anıyı kaydetmek fotoğraf makinesinin işi, bir duyguyu kaydetmek ise fotoğrafçının işidir.’’ İşte tam da bu yüzden her detayla yakından ilgileniyor, bizden profesyonel bir hizmet almanız için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Unutmayın; her fotoğraf karesi sahibine özeldir! Biz de bunun farkında olan bir ekip olarak size özel ve tamamen özgün fotoğraflar ortaya çıkarmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.

Nevşehir’de düğün fotoğrafları çeken firmalardan bizi ayıran en belirgin özellik isteklerinize önem veriyor olmamız. Bu nedenle bizimle iletişime geçtiğiniz anda hemen bir ön görüşme ayarlayarak ne hayal ettiğinizi, bizden ne beklediğinizi öğrenmeye çalışıyoruz. İsteklerinizi dikkate alarak hazırlayacağımız düğün paketlerimizin içeriğinden bahsediyoruz. İhtiyaçlarınıza göre dilediğiniz paketi satın alabiliyorsunuz.

‘’Çiftleriniz tarafından en çok tercih edilen çekim türü nedir?’’ diye soracak olursanız, cevabımız; ‘’Save the date çekimleri’’ şeklinde olur. Düğününüze çağırmak isteyeceğiniz sevdikleriniz için adeta bir davetiye görevi üstlenecek bu çekim türünü sizin de yaptırmak isteyeceğinizden eminiz. Bu aşamada yapmamız gereken ilk şey mekan belirlemek olacak! Peki fotoğraflarınızı hangi mekanda çekelim? Kapadokya’nın o büyülü atmosferinde mi, göl kenarında mı yoksa doğal bir alanda mı? Seçiminizi yapın ve gerisini profesyonel ekibimizin sihirli ellerine bırakın!

Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve Nevşehir düğün fotoğrafları çekimlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında yer alan ücretsiz fiyat teklifi formu, telefon numarası ve mail üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Osman Arabacı Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Osman Arabacı Photography Sıkça Sorulan Sorular

Osman Arabacı Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Osman Arabacı Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Osman Arabacı Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Osman Arabacı Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Osman Arabacı Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Osman Arabacı Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Osman Arabacı Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Osman Arabacı Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Osman Arabacı Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Osman Arabacı Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, düğün belgeseli, trashday, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Fatma & Fatma

Düğün Tarihi: 26.07.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kesinlikle tavsiye ederim. İlgi alaka ve hizmet sınırsız ve kusursuz 👍

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.