Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto

Mesaj Gönder

0850 532 79 92

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto Sık Sorulan Sorular

Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi".


Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 haftadan az içerisinde teslim etmektedir.


Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Kapadokya'nın eşsiz doğasını bizler sizler için degerlendirerek farklı vadi ve mekanla bu özel gününüzü unutulmaz kılıyoruz "


Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto şehir dışında hizmet veriyor.


Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.


Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto ailesi olarak sunduğumuz ek hizmetlerle de kalitemizi ve profesyonelliğimizi gösteriyoruz. ● Dış mekanda evlilik teklifi ve doğum günü organizasyonları ● Klasik araba ile çekim ● At çiftliğinde koşturmalı ve tek at çekimi ● Halı odasında yöresel halı ve lambalarla çekim ● Özel tasarım kiralık elbise hizmeti ● Kapadokya bölgesinde çekim için ücretsiz transfer"

Tüm Sorular

Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto Hakkında

Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün ailesi olarak mutlu çiftlerimizin en güzel günlerinin ölümsüzleştirilmesi için düğün dış çekim ve evlilik teklifi hizmetleri sunuyoruz. Özel tasarım kıyafetlerimizle hem doğal hem de özgün bir tarz yakaladığımız çekimlerimizde çiftlerimizin hikayesini en güzel şekilde anlatmayı amaçlıyoruz. Uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla her detayıyla kusursuz çekimler gerçekleştiriyoruz. Profesyonelliğimiz ve müşteri memnuniyetimizle Kapadokya düğün fotoğraf çekimi firmaları arasında farkımızı hissettiriyoruz.

Deneyim

10 yıl önce başladığımız sektör hayatımıza ilk günkü heyecan ve tutkumuzla devam ediyoruz. İşimize duyduğumuz aşkı çiftlerimizin mutluluğuyla birleştiriyor, benzersiz çekimler gerçekleştiriyoruz. Her biri alanında deneyimli kişilerden oluşan ekibimiz güler yüzlü ve sıcakkanlı yapısıyla çekimlerinizin keyifli ve neşe dolu anlara dönüşmesini sağlıyor. Ekibimiz ve teknik ekipmanlarımızla hayallerinizdeki kareleri gerçeğe çeviriyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Kapadokya’nın tarihi ve otantik dokusunu hissettirdiğimiz özgün ve yaratıcı çekimlerimizde Kapadokya düğün fotoğrafçısı hizmetimizle fark yaratıyoruz. Özel tasarım kıyafetlerimiz çekimlerinize farklı bir boyut kazandırırken, Kapadokya'nın birçok vadi, gün doğumu, gün batımı ve balon manzaralarını kullanarak gerçekleştirdiğimiz çekimlerimiz benzersiz oluyor. Hem drone hem de yerden çekim ile eşsiz görüntüler yakalayarak, özel renklerle isteğinize göre editliyoruz. Çekim sonrasında ise isteğinize göre albüm ve canvas tablolar yapıyoruz.

Ekipman

Son teknoloji ekipmanlarımızla eşsiz kareler ve videolar çekiyoruz. Aksiyon ve 4K drone ekipmanlarımızla kaliteli videolar çekerken son seri lensler kullandığımız fotoğraf makinelerimizle de yüksek çözünürlüklü kareler yakalıyoruz.

● Canon R5
● Canon R
● Sonny A7 Rll
● Dji Air 2 Drone
● Dji Avata Drone
● Dji Mavic Mini 3 Pro

Baskı Hizmetleri

Çekim sonrası İsteğinize göre albüm çeşitleri ve canvas tablo yapmaktayız..

Ek Hizmetler

Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto ailesi olarak sunduğumuz ek hizmetlerle de kalitemizi ve profesyonelliğimizi gösteriyoruz.

● Dış mekanda evlilik teklifi ve doğum günü organizasyonları
● Klasik araba ile çekim
● At çiftliğinde koşturmalı ve tek at çekimi
● Halı odasında yöresel halı ve lambalarla çekim
● Özel tasarım kiralık elbise hizmeti
● Kapadokya bölgesinde çekim için ücretsiz transfer

Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto, Türkiye’nin en büyüleyici manzaralarından birine sahip olan Kapadokya’da benzersiz çekimleriyle en değerli günlerinizi ölümsüz kılıyor. Bölgeyi avucunun içi gibi bilen bir ekip ve profesyonel ekipmanlarla gerçekleştireceğiniz Kapadokya düğün çekiminizi daima mutlulukla hatırlayacaksınız. Eğer siz de birlikteliğinizi masalsı güzellikteki karelerle taçlandırmak ve baktıkça yüzünüzü gülümseten kareler ve videolar elde etmek istiyorsanız sayfadaki iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçerek aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0850 532 79 92
 • Adres:

  Merkez/Nevşehir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün Foto Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.