Foto Kent

E-posta Gönder

Foto Kent Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Foto Kent Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Kent Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Kapadokya, Sarıhıdır Bölgesi, otantik mekânlar, anlaşmalı olduğumuz butik oteller daha çok çekim yaptığımız yerler fakat çiftlerin isteklerine göre farklı mekânlarda da çekim yapıyoruz.

Foto Kent Hakkında

Hataya mahal veremeyeceğiniz kadar özel bir gün...
Hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu anlamlı günde kendinizi emin ellere bırakmanın rahatlığını yaşayabilmeniz için Fotokent ailesi olarak buradayız.
Çocukluğumdan beri süregelen fotoğraf tutkumu bu konuda fotoğrafçılık eğitimleriyle geliştirmeye, fotoğrafın iç dünyasına girdikçe daha da çok keyif almaya başladım. Bugün geldiğim noktada Türkiye’de fotoğrafçılık eğitimleri vermemde en önemli faktörün çalıştığım çiftlerin işin sonunda aldıkları keyfi görmek olduğuna inanıyor, çiftlerin sevinciyle büyümeye devam ediyorum.
Gelinlikleriyle peri kızına dönüşen gelinler ve onların yakışıklı prensleri… Bu büyüleyici anları masallar diyarından kalma bir atmosferde çekilmek isteyebileceğinize inanıp Kapadokya merkezli olarak faaliyetlerimizi sürdürme kararı aldık.
Büyüleyici atmosferiyle peri bacaları ya da gün doğarken yolculuğuna başlayan devasa hava balonları… Masal düğününüze, masal gibi bir düğün fotoğraf albümünün yakışacağının farkındayız. Ama diyelim ki Türkiye’nin bambaşka bir noktasında evleniyorsunuz ve Fotokent ailesi olarak bu özel anlarınızda yanınızda olmamızı diliyorsunuz. Hayhay. Sizin mutluluğunuza dilediğiniz noktada ortak olmak bizim için bir keyif olacağından, dilediği şehirde çekimlerinizi gerçekleştirmemiz tabii ki mümkün olacaktır.
Üstelik dilediğiniz çekim türlerini seçip istediğiniz gibi bir düğün çekim paketini oluşturmakta özgürsünüz.
Yıllar sonra baktığınızda gülümseyerek hatırlayacağınız düğün fotoğraflarınız için 1 hafta önceden bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde sizinle neler yapabileceğimiz konuşacak, programımızı size göre tahsis edip dilediğiniz gün yanınızda olacağız. Çekimleriniz gerçekleştikten sonrasındaysa seçtiğiniz paket içeriğine göre 3 hafta sonrasında fotoğraflarınız ve videolarınız emrinize amade!
Mutluluğa emin adımlar attığınız bugünlerde bizimle çalışmak istediğiniz takdirde ‘’fiyat teklifi al’’ butonunu tıklayıp bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır, sonrasıysa emin ellerde…

İletişim

 • Adres:

  Bahçelievler mh. Mustafa Parmaksız cd. no:30 Merkez/NEVŞEHİR

 • E-posta

  E-posta Gönder

Foto Kent Yorumları (4)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

B&i

Betül & Ibrahim

Düğün Tarihi: 14.04.2019


Foto Kent ekibine çok ama çokkk teşekkür ederim. 14 Nisan'da dış çekimimizi yaptık, bugün albümü teslim aldım. Çok kısa sürede yapılması ve fotoğrafların şahane olması Foto Kent ekibinin titizliğinin ve profesyonelliğinin göstergesidir. Yasin Bey çok teşekkürler her şey için :) :) :) :) )

E&A

Elif & Ahmet

Düğün Tarihi: 08.04.2019


Bu kadar hızlı albüm beklemiyorduk :))) Yasin Bey en en 3 hafta içinde albümünüz hazır olur dedi fakat biz fotoğrafı seçtikten 9 gün sonra albümümüzü ve kanvas büyütmemizi aldık. Çok kaliteli albüm olmuş ellerinize sağlık. Bu iyi niyetiyle sıcak kanlılığıyla ve mükemmel sanatıyla Yasin beye çok... devamı 

b&s

Burcu & Selim

Düğün Tarihi: 06.04.2019


Yasin bey bizimle çok ilgilendiniz, her nazımıza oynadınız ve çok eğlenceli bir çekim oldu. unutamayacağım bu güzel çekim için çok teşekkür ederim.Albümü kısa sürede teslim ettiniz çok güzel kaliteli lbüm için ayrıca teşekkür ederim. Nevşehir'e geldiğimizde kesin Foto Kent ailesini ziyarete... devamı 

G&S

Gamze & Sefa

Düğün Tarihi: 04.08.2018


Yasin Bey çok enerjik çok ilgili idi, çekimimiz istediğimden bile güzel geçti herşey için çok teşekkürler :))

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.