Can Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Can Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Can Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Can Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Kapadokya'nın tüm güzelliği ile birlikte çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz çiftlerimizin özel istekleri doğrultusunda istedikleri mekanlarda çekim yapıyoruz

Can Fotoğrafçılık Hakkında

1986 yılından bugüne dek kalitemizden hiçbir taviz vermeden çiftlerimizle buluşmaya devam ediyoruz. Yıllar içerisinde kazandığımız deneyimlerimizle her geçen gün daha da profesyonel bir ekip haline gelmekteyiz. Kendimizi asla yeterli görmüyoruz ve sürekli gelişmek için canla başla çalışıyoruz. Bu süreçteki en büyük motivasyonumuz da evlilik aşamasındaki siz çiftlerimizin birbirlerine duydukları aşk oluyor elbette.
Biz de sizin aşkınızdan ilhamımızı alıp düğün hikayelerinizi, kliplerinizi, belgesellerinizi, save the date çekiminizi yani aklınıza gelebilecek her türlü, düğün sürecinizi bir ömür boyu yaşatacak çekimlerinizi aşkla ve heyecanla gerçekleştiriyoruz.
Çekimlerimi nerede yapabilirim?
Örneğin Nevşehir’in eşsiz gün batımı eşliğinde dış mekan düğün çekimlerinizi yapabiliriz. Günbatımının mükemmel renkleri arkanızda dans ederken siz en içten gülümsemelerinizle pozunuzu verebilirsiniz. Kapadokya’nın rengarenk balonları da arkanızda birer birer süzülebilir. Bu görkemli şölen neden sizin fotoğraflarınızın arka fonu olmasın değil mi? Görenleri etkisi altına alan Kızılırmak’ın eşlik ettiği fotoğraflarınızı hayal edin bir de. Nevşehir’in sahip olduğu kusursuz doğada çekilen düğün fotoğraflarınız, mutlu anlarınızı bir ömür boyu yaşatsın. Klasik, geçmişten izler taşısın isteyen çiftlerimiz için de stüdyo çekimleri yapmaya devam ediyoruz.
Düğün harcamalarınızı hesaplarken, makul tuttuğumuz 1500-2000TL’den başlayan fiyat aralığımızla Foto Can olarak sizi zorlamıyoruz. Her çiftimize hitap etmeyi amaçladığımız için düşük ödeneklere büyük hizmetler sunmayı amaç edindik. Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, uygun fiyatlara hayalinizde fotoğraf ve videolara sahip olabilirsiniz.

İletişim

Can Fotoğrafçılık Yorumları (10)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

B&G

Büşra & Gökhan

Düğün Tarihi: 20.04.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı


İlgili güler yüzlü ekipmanları kaliteli ışık ekipmanları kullanmaları yaratıcı pozlar çıkarmaları hepsinden çok memnun kaldık

M&O

Mine & Okan

Düğün Tarihi: 11.08.2019


Herkes çekimimizi kimin yaptığını soruyor harikasınız ;) çok ama çok teşekkürler ne istesek yaptınız tüm nazımızı çektiniz ellerinize sağlık

A&M

Aslı & Mert

Düğün Tarihi: 13.07.2019


Can bey çok enerjik çok neşeli kendisi ile çok güzel bir çekim yaptık, ne desem az çok teşekkür ederiz :)

F&M

Funda & Mert

Düğün Tarihi: 06.07.2019


Geriye dönüp baktığımızda bize harika bir anı bıraktınız çok ama çok teşekkür ederiz herşey hayalimden bile güzel oldu :)
supersiniz

D&O

Deniz & Okan

Düğün Tarihi: 09.06.2019


Hem nişan hem düğün çekimimi can bey yaptı kendisinden çok memnun kaldık herkese içtenlikle tavsiye ederim : )

A&M

Aslı & Mehmet

Düğün Tarihi: 01.09.2018


Can bey ve ekibine çok teşekkür ederim fotoğraflarım istediğimden bile güzel oldu, geriye dönüp baktığım da bana o anı yaşattırdılar çoooook teşekkürler :))

S&R

Sultan & Rıdvan

Düğün Tarihi: 08.08.2018


Çok eğlenceli ve rahat bir fotoğraf çekimi oldu. Fotoğraflarım son derece kaliteli, profesyonel ve güler yüzlü bir ekip. Can bey ve ekibine teşekkür ediyoruz.

A&A

Ayşe & Ali

Düğün Tarihi: 21.07.2018


Bu mutlu anları unutulmaz yapan fotoğrafçıyı da iyi seçmek gerekiyor. Özenli çalışmanız samimiyetiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederiz.

Z&N

Zeynep & Necip

Düğün Tarihi: 15.07.2018


Kesinlikle tamamen içime sinen ve hayal ettiğim mükemmellikte bir albüm oldu. Dış çekimlerdeki samimiyetleri, sıcacık dostlukları, eğlenceli halleri bir yana işlerindeki titizlikleri ve profesyonellikleri her yönüyle Harika :)

G&S

Gaye & Selçuk

Düğün Tarihi: 08.07.2018


Çekimler yorucu olmasına rağmen karşımızda profesyonel ve eğlenceli bir ekip olduğu için yorgunluğumuzu bir an bile hissetmedik. Bu keyifli çekim için Mehmet bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz :))

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.