Yağmur Ergün Photography

E-posta Gönder

Yağmur Ergün Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  5 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Yağmur Ergün Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Yağmur Ergün Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Yağmur Ergün Photography Hakkında

Yaşadığınız ne varsa yıllar sonra unutulacak, geriye özenle çekilen fotoğraflar kalacak! İşte bu fotoğrafları çekmek için yanınızda olmak ve güzel bir düğün albümü oluşturmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Peki, bunu nasıl yapıyoruz? Hemen anlatalım.

Çekimler için tüm bilgi birikimlerimizi kullanıyor, sıra dışı ve benzersiz fotoğraflar ortaya koymayı hedefliyoruz. Poz, duruş, bakış ve gülüş gibi teknik konularda destek olarak aşkınızın en saf halini ortaya çıkarıyoruz. Özellikle son yıllarda sıklıkla tercih edilen dış çekimler konusunda da devamlı araştırma yapıyor, İstanbul dış çekim mekanları arasında en çok tercih edilen yerleri çiftlerimize öneriyoruz.

Esenyurt düğün fotoğrafçılarından farklı olarak aklınıza gelen tüm çekim türünü seçenek olarak sunabiliyoruz. Dış çekimler ve konsept çekimlerine imza atmanın yanı sıra benzersiz bir hatıraya sahip olmak için video klipler ile oluşturduğumuz düğün hikayesi, düğün belgeseli ve düğün klibi imkanı sağlıyoruz.

Düğününüz için uygun konsept hazırlıkları ve aksesuar temini konusunda da çiftlerimize hizmet verebiliyoruz. Gelinlik, damatlık ve mekana göre uygun bir konsept belirliyor, fotoğraflarınızı çok daha özel bir hale getiriyoruz.

Fotoğraflarınız için sunduğumuz imkanların yanı sıra fiyatlarımızla da memnuniyetinizi sağlayacağımızdan eminiz. Fotoğraflarınız için istediğiniz ne varsa oluşturduğumuz paketler sayesinde bu olanaklara çok uygun fiyatlarla erişebiliyorsunuz. Özel gün paketi olarak adlandırdığımız paketlerimizin içinde konsept çekimler, drone çekimleri, kısa film ve albüm setleri bulunuyor. Yağmur Ergün Wedding olarak hem size hem de cebinize hitap ediyor, yüzünüzü her konuda güldürüyoruz.

Fotoğrafçılık sektöründe kendimizi geliştirme isteğimiz ve merakımız sayesinde pek çok alanda da uzmanlık kazandık. Düğünler dışında söz, nişan ve mezuniyet gibi özel gün fotoğrafçılığı yapabiliyor, bebek ve çocuk konseptli çekimlere imza atabiliyoruz.

Özellikle düğünlerin sıklaştığı dönemlerde oldukça yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu yüzden bizimle planladığınız tarihten en az 3 hafta önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle planlama ve hazırlık sürecini de eksiksiz bir şekilde tamamlayabiliyoruz.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Mutluluğunuzu, sevincinizi, heyecanınızı ve aşkınızı fotoğraf karelerine aktarmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

Yağmur Ergün Photography Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

S&K

Sema & Kerem

Düğün Tarihi: 18.01.2020


Düğün.com ailesine ve Yağmur hanım'a çok teşekkür ederiz. Çekim günümüzü çok eğlenerek geçirdik. Ekip şahaneydi, çok güldük çok yorulduk ama değdi. Yağmur hanım çok anlayışlı ve güler yüzlüydü. Bol kazançlar dilerim :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.