Wedding Outside

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Wedding Outside Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Wedding Outside Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Wedding Outside Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Wedding Outside Hakkında

Mutlu sonla biten hikayeleri kadrajıma alıyor, yıllar geçse de unutmayacağını anılar yaratıyorum. Bendeniz Emre Ahmet Seçmen. Özel günleri farklı bakış açım ve profesyonel ekipmanlarla kaydediyor, yaşadığınız duyguları yıllar sonrasında da size yaşatıyoruz.

Wedding Outside ve fotoğrafçılıkla serüvenim 2005 yılında başladı. Lisans eğitimimi İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nde tamamladıktan sonra doktora eğitimime de bu bölümde devam ettim. 2010 yılında Pera Fotoğrafçılık Kulübünde başlayan fotoğraf eğitmenliği kariyerime birçok üniversite ve yüksekokulda devam etti. Şimdi ise temel fotoğraf, kamera ve ışık teknikleri, belgesel ve kurmaca film, dijital post prodüksiyon dersleri veriyorum.

Üniversite yıllarımda fotoğraf çekmek tutkum haline geldi. Yakın arkadaşımın düğün fotoğraflarının benim çekmemi istemesi üzerine özel gün fotoğrafçılığına başladım ve 2013 yılında fotoğraf stüdyomu açtım. Şimdi ise İstanbul düğün fotoğrafçısı olarak özel günlerinizde profesyonel bir hizmet alabilmeniz için özenle çalışıyorum. Tek amacım mutluluğunuzu mekân birleşimi ile fotoğraflara yansıtmak ve Türkiye’nin eşsiz doğası ve muhteşem sokakların fonlarını kullanarak heyecanlı anlarınızı kaydetmek!

Hayatınızın bu özel günü için benimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle öncelikle isteklerinizi öğreniyorum. Ne tarz fotoğraflara sahip olmak ve istediğiniz bir çekim türü var ise size bu konuda tavsiyelerde bulunuyor, tecrübemi paylaşıyoruz. Save the date ve trash day çekim türünde de hizmet veriyor, romantik ve eğlenceli anlarınızı kaydediyorum Çifte özel olarak kurgulayacağım düğün hikâyesi ve düğün belgeselinize de hayran kalacaksınız!

Türkiye’nin birçok ilinde çekim gerçekleştirebiliyor, doğallığınızın ön planda olduğu anlarınızı kaydediyorum. Tarihi mekânların mistik atmosferi, yemyeşil ağaçlarla kaplı ormanlar, deniz ve göl kenarların da en çok tercih edilen mekân önerilerim.

Siz de İstanbul düğün fotoğrafçıları arayışındaysanız hizmet detaylarım hakkında detayları öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.