Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Ünal Fotoğrafçılık Maltepe

Ünal Fotoğrafçılık Maltepe

Ünal Fotoğrafçılık Maltepe Hakkında

Düğün anılarınızın unutulmaz karelere dönüşmesi için Ünal Fotoğrafçılık bünyesinde 35 yıllık tecrübemizle hizmet veriyoruz. Fotoğrafçılık mesleğine 1980’li yıllarda başladık ve engin deneyimlerimizle bugüne geldik. Bilgi ve birikimlerimiz sayesinde çiftlerimizi doğru anlıyor, onlara sıradan ve sıkıcı pozlarla bezeli albümler yerine, hayatlarının en keyifli anlarını hatıra bırakıyoruz. Fotoğrafçılığın çok ötesinde bir hizmet almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Deneyim

35 yıllık fotoğrafçılık tecrübemizle hayatınızın en değerli anlarını karelere aktarıyoruz. İstanbul’un Çırağan, Four Seasons, Ritz Carlton, Adile Sultan Sarayı gibi en gözde mekanlarında sayısız çekim gerçekleştirdik. 8 kişilik bir ekibimiz var ve bugüne dek 12000 düğüne katılarak çiftlerimize birbirinden hoş fotoğraf kareleri, düğün belgesel ve videoları bıraktık. Düğün gecenizin tekrarı olmadığından, işimizi titizlikle yapıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Stüdyo Ünal Maltepe’de çiftlerimizin istedikleri tüm konseptlerde çekim yapabiliriz. Standartların dışına çıkmak ve sıkıcı fotoğraflar yerine, benzersiz kareler yaratmak için size harika temalar önerebiliriz. Stüdyo çekimlerimizin yanı sıra dış mekan çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Düğün fotoğrafçılığının son dönem gözdesi olan Save the Date ve Trashday gibi çekimlerinizi unutulmaz ve keyifli anılara dönüştürebiliriz.

Dış çekimlerimizde de mekan sınırı tanımıyoruz. İstanbul’un tarihi dokusunu düğün fotoğraflarınızda görmek isterseniz, size binlerce öneri sunabiliriz. Romantik bir boğaz çekimi veya doğayı fon yapabileceğimiz bir çekime var mısınız? Talepleriniz doğrultusunda şehir ve yurt dışı çekimlerinizle deneyimli ekibimizle birlikte katılıyoruz. Fotoğraflarınızı en kaliteli şekilde hazırlıyor ve 6 haftada teslim ediyoruz.

Ekipman

Ünal Fotoğrafçılık’ta amacımız çekim kalitemizi her zaman yüksek tutmak. Bu hedefle çekimlerimizde en iyi görüntüleri elde etmek ve farklı açılara ulaşabilmek için drone, jimmy jin, go pro ve diğer tüm kamera ekipmanlarından yararlanıyoruz. Özel istekleriniz olduğunda istemeniz yeterli. Ekibimiz taleplerinizi değerlendiriyor ve ışığı, günü ve diğer tüm detayları en iyi şekilde yakalamak için çekim hazırlıklarımızı ona göre yapıyoruz.

Baskı Hizmetleri

Düğün fotoğraflarınızın çekimini tamamladıktan sonra sizden en beğendiklerinizi seçmenizi istiyoruz. Fotoğraflarınızın orjinal kopyasını size dijital baskıyla veya farklı ebatlardaki albüm ve aile albümleriyle teslim edebiliriz. Çiftlerimizin en hayran olduğu fotoğrafları kanvas tabloda çalışarak evlerinin en güzel yerine asabilecekleri anılara dönüştürüyoruz. Üzerinden yıllar dahi geçse fotoğraflarınız ilk günkü güzelliğini korumaya devam ediyor.

Ek Hizmetler

Düğün çekimlerimizin yanı sıra kına, söz ve nişan davetinizi de bize emanet edebilirsiniz. Konsept çekimler yaptırmak istediğinizde, önceden bildirdiğiniz takdirde aksesuar temini de sağlayabiliyoruz. Size en yeni tarz ve konseptleri önereceğimizden hiç şüpheniz olmasın! Düğün ve özel gün fotoğraflarınız kadar çekimler de size çok özel anılar bırakacak. Mutluluğunuzu Ünal Fotoğrafçılık’la taçlandırmak için 4 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Tekrar olmayan anların en kaliteli makineler ve en deneyimli ekiple ölümsüzleştirilmesi gerekir. Düğün geceniz bizim için çok önemli. Çiftlerimize her zaman kaliteli bir hizmet vererek onları memnun ettik ve birlikte mutlu anılar yarattık. Siz de şanslı çiftlerimizden olmak ve İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek isterseniz yandaki formu doldurabilir veya alttaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz. Siz hayal edin, biz çekelim!

Ünal Fotoğrafçılık Maltepe Özellikler

Teslim Süresi
6 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Ünal Fotoğrafçılık Maltepe Sıkça Sorulan Sorular

Ünal Fotoğrafçılık Maltepe düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ünal Fotoğrafçılık Maltepe düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Ünal Fotoğrafçılık Maltepe hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Düğün çekimlerimizin yanı sıra kına, söz ve nişan davetinizi de bize emanet edebilirsiniz. Konsept çekimler yaptırmak istediğinizde, önceden bildirdiğiniz takdirde aksesuar temini de sağlayabiliyoruz. Size en yeni tarz ve konseptleri önereceğimizden hiç şüpheniz olmasın! Düğün ve özel gün fotoğraflarınız kadar çekimler de size çok özel anılar bırakacak. Mutluluğunuzu Ünal Fotoğrafçılık’la taçlandırmak için 4 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz yeterli."

Ünal Fotoğrafçılık Maltepe ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ünal Fotoğrafçılık Maltepe ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Ünal Fotoğrafçılık Maltepe şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ünal Fotoğrafçılık Maltepe şehir dışında hizmet veriyor.

Ünal Fotoğrafçılık Maltepe ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"çiftlerin isteklerini yönelik her alanda çekim yapılır"

Ünal Fotoğrafçılık Maltepe düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ünal Fotoğrafçılık Maltepe düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 6 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Ünal Fotoğrafçılık Maltepe hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ünal Fotoğrafçılık Maltepe aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, stüdyo / plato çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.