Ünal Fotoğrafçılık Maltepe

0216 706 2051

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Aslan Doğan

Ünal Fotoğrafçılık Maltepe Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  6 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ünal Fotoğrafçılık Maltepe Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ünal Fotoğrafçılık Maltepe Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday, Stüdyo / Plato çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  çiftlerin isteklerini yönelik her alanda çekim yapılır

Ünal Fotoğrafçılık Maltepe Hakkında

Düğün anılarınızın unutulmaz karelere dönüşmesi için Ünal Fotoğrafçılık bünyesinde 35 yıllık tecrübemizle hizmet veriyoruz. Fotoğrafçılık mesleğine 1980’li yıllarda başladık ve engin deneyimlerimizle bugüne geldik. Bilgi ve birikimlerimiz sayesinde çiftlerimizi doğru anlıyor, onlara sıradan ve sıkıcı pozlarla bezeli albümler yerine, hayatlarının en keyifli anlarını hatıra bırakıyoruz. Fotoğrafçılığın çok ötesinde bir hizmet almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Deneyim

35 yıllık fotoğrafçılık tecrübemizle hayatınızın en değerli anlarını karelere aktarıyoruz. İstanbul’un Çırağan, Four Seasons, Ritz Carlton, Adile Sultan Sarayı gibi en gözde mekanlarında sayısız çekim gerçekleştirdik. 8 kişilik bir ekibimiz var ve bugüne dek 12000 düğüne katılarak çiftlerimize birbirinden hoş fotoğraf kareleri, düğün belgesel ve videoları bıraktık. Düğün gecenizin tekrarı olmadığından, işimizi titizlikle yapıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Stüdyo Ünal Maltepe’de çiftlerimizin istedikleri tüm konseptlerde çekim yapabiliriz. Standartların dışına çıkmak ve sıkıcı fotoğraflar yerine, benzersiz kareler yaratmak için size harika temalar önerebiliriz. Stüdyo çekimlerimizin yanı sıra dış mekan çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Düğün fotoğrafçılığının son dönem gözdesi olan Save the Date ve Trashday gibi çekimlerinizi unutulmaz ve keyifli anılara dönüştürebiliriz.

Dış çekimlerimizde de mekan sınırı tanımıyoruz. İstanbul’un tarihi dokusunu düğün fotoğraflarınızda görmek isterseniz, size binlerce öneri sunabiliriz. Romantik bir boğaz çekimi veya doğayı fon yapabileceğimiz bir çekime var mısınız? Talepleriniz doğrultusunda şehir ve yurt dışı çekimlerinizle deneyimli ekibimizle birlikte katılıyoruz. Fotoğraflarınızı en kaliteli şekilde hazırlıyor ve 6 haftada teslim ediyoruz.

Ekipman

Ünal Fotoğrafçılık’ta amacımız çekim kalitemizi her zaman yüksek tutmak. Bu hedefle çekimlerimizde en iyi görüntüleri elde etmek ve farklı açılara ulaşabilmek için drone, jimmy jin, go pro ve diğer tüm kamera ekipmanlarından yararlanıyoruz. Özel istekleriniz olduğunda istemeniz yeterli. Ekibimiz taleplerinizi değerlendiriyor ve ışığı, günü ve diğer tüm detayları en iyi şekilde yakalamak için çekim hazırlıklarımızı ona göre yapıyoruz.

Baskı Hizmetleri

Düğün fotoğraflarınızın çekimini tamamladıktan sonra sizden en beğendiklerinizi seçmenizi istiyoruz. Fotoğraflarınızın orjinal kopyasını size dijital baskıyla veya farklı ebatlardaki albüm ve aile albümleriyle teslim edebiliriz. Çiftlerimizin en hayran olduğu fotoğrafları kanvas tabloda çalışarak evlerinin en güzel yerine asabilecekleri anılara dönüştürüyoruz. Üzerinden yıllar dahi geçse fotoğraflarınız ilk günkü güzelliğini korumaya devam ediyor.

Ek Hizmetler

Düğün çekimlerimizin yanı sıra kına, söz ve nişan davetinizi de bize emanet edebilirsiniz. Konsept çekimler yaptırmak istediğinizde, önceden bildirdiğiniz takdirde aksesuar temini de sağlayabiliyoruz. Size en yeni tarz ve konseptleri önereceğimizden hiç şüpheniz olmasın! Düğün ve özel gün fotoğraflarınız kadar çekimler de size çok özel anılar bırakacak. Mutluluğunuzu Ünal Fotoğrafçılık’la taçlandırmak için 4 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Tekrar olmayan anların en kaliteli makineler ve en deneyimli ekiple ölümsüzleştirilmesi gerekir. Düğün geceniz bizim için çok önemli. Çiftlerimize her zaman kaliteli bir hizmet vererek onları memnun ettik ve birlikte mutlu anılar yarattık. Siz de şanslı çiftlerimizden olmak ve İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek isterseniz yandaki formu doldurabilir veya alttaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz. Siz hayal edin, biz çekelim!

İletişim

 • Telefon: 0216 706 2051
 • Adres:

  Bağlarbaşı mah. bağdat cad. ercan iş hanı 350/5 Maltepe

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.