Studio Zeki

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Studio Zeki Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Studio Zeki Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Studio Zeki Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Kendi stüdyomuzda ve siz nerede isterseniz orada... Dış Mekan ı sizde belirleyebilirsiniz, bizim sürekli gittiğimiz yerlerde de ücret vermeden çekim yapabiliriz.

Studio Zeki Hakkında

Geçmişe dönüp baktığınızda mutlulukla hatırlayacağınız bugünleri Studio Zeki ile sonsuzluğa kaydetmek ister misiniz? Birbirinden güzel fotoğrafların oluşturduğu düğün albümünüzde Studio Zeki imzasını yaşamaya “Evet” diyorsanız, hayallerinizi duymak için sabırsızlanıyoruz!

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri çiftlerimizin memnuniyetlerini sağlamak için çalışıyoruz. Deklanşöre bastığımızda yüzünüzdeki o tatlı gülüşü görmek, bizi en çok heyecanlandıran ve mutlu eden anlardan biri oluyor. İşte bu yüzden de ilk günkü heyecan ve hevesle çalışıyor, çiftlerimizin tebessüm sebebi oluyoruz. Hiç unutmak istemeyeceğiniz bugünleri ölümsüzleştiriyor, güzel bir albüme sahip olmanızı sağlıyoruz. İstanbul’daki düğün fotoğrafçıları arasından Studio Zeki’yi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız!

Sahip olduğumuz son model görüntüleme sistemleri ile kaliteli fotoğraflar elde ediyoruz. Güzelliğinizi ve heyecanınızı fotoğraf karelerine en iyi şekilde aktarmak için yenilikçi bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Her sene değişen modayı yakından takip ediyor, aksesuar ve konseptler ile çiftlerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz.

Çiftlerin istediği tüm çekim türlerini gerçekleştiriyoruz. Ancak özellikle düğün hikayesi konusundaki tecrübemizi sizler ile paylaşmak istiyoruz. Bu mutlu gününüzü doğrudan hatırlatacak düğün hikayesini dijital formatta sunuyor, sevdiklerinizle dilediğiniz gibi paylaşabilmenizi sağlıyoruz.

Özellikle dış mekan konusunda kendimizi sürekli geliştirmenin yollarını arıyoruz. İstanbul dış çekim mekanları için geniş çaplı araştırma yapıyor, çiftlerimizin en çok tercih ettiği yerlerde birbirinden güzel fotoğraflar çekiyoruz.

Profesyonelliğimiz ve geniş ekibimiz sayesinde bizimle düğün gününüzden 1 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Tüm hazırlıklarımızı eksiksiz yapıyor, kapsamlı bir planlama ile bugününüzde eksiksiz bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Bu anlarınızı ölümsüzleştirmek için bizi tercih etmek ve hakkımızda daha fazla şey öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Studio Zeki Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

K&V

Kübra & Volkan

Düğün Tarihi: 04.11.2018Geçmiş dönemde kendileri ile çalıştım. Burada görmek çok güzel.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.