Sena Semiz Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Sena Semiz Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

Sena Semiz Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sena Semiz Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sena Semiz Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Sena Semiz Photography Hakkında

Doğallığınızın ve aşkınızın ön planda olduğu düğün fotoğraflarına sahip olmak istiyorsanız, en değerli anlarınızı ölümsüzleştirmek için yanınızdayım Bendeniz Sena Semiz uzun yıllar boyunca İstanbul’da özel gün fotoğrafçılığı yapıyorum. Zaman içerisinden çiftler tarafından tercih edilen fotoğrafçılar arasında yer aldım ve Sena Semiz Photography olarak özel anları kaydetmeye devam ediyorum. Çekimleri profesyonel ekibim ile birlikte sürdürüyor, mutlu günlerinizden size armağan bırakıyoruz.

Düğün fotoğraf çekimiz için ilk görüşmemizde isteklerinizi dinliyoruz. Hangi mekânlarda ne tarz fotoğraflara sahip olmak istediğinizi öğrendikten sonra size seçenekler sunuyoruz. Aslında isteklerinizle çekim tarzımızı belirliyoruz. Geçmiş dönemlerde gerçekleştirdiğimiz gelin damat fotoğraf çekimlerinden örnekler gösteriyor, sizi biraz daha heyecanlandırıyoruz. Ardından çekim günü ve saati için randevu oluşturuyor, tüm planlamayı bize bırakmanızı istiyoruz.

İstanbul’da dış mekân çekiminiz için birçok mekân alternatifiniz bulunuyor. Ağaçlarla kaplı ormanlar, bakir kum plajlar, kimsenin olmadığı boş arazi ve kır bahçeleri fotoğraflarınızın arka planını güzelleştirebilir. Tarihi mekânlara karşı bir ilginiz var ise seçeceğiniz mekânın büyüleyici atmosferinde de çekimler gerçekleştirebiliyoruz.

Değişiklik arayanlardansanız alışılmışın dışında çekim türleri gerçekleştirebiliyoruz. Aile ve arkadaşlarınıza düğün tarihinizi farklı bir şekilde duyurmak isterseniz düğün öncesi save the date çekimi yapıyor, seçeceğiniz fotoğrafa düğün tarihinizi ekliyoruz. Beraber geçirdiğimiz çekim boyunca fotoğraf ve videolarınızla düğün hikâyenizi de oluşturabiliyoruz.

Fotoğraf çekimimiz bitti. Şimdi sıra seçeceğiniz fotoğrafları düzenlemede! Çekim sonrası rötuş, efekt ve ton düzeltme işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, fotoğraflarınızı orijinal kopyalarıyla teslim ediyoruz.

İstanbul düğün fotoğrafçısı olarak özel gününüze şahitlik etmekten mutluluk duyacağız. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi verebilmek için sizi stüdyomuza davet ediyoruz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Cd. No:67, 34846 Maltepe/İstanbul, Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sena Semiz Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.