Sadık Köse Photography

0850 241 1770

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Evet

Stüdyo Çekimi

Kağıthane, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Bahçeköy, Kilyos, Emirgan gibi bir çok yerde çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Levent Yıldız Photography
182 8 16

Küçükçekmece

Levent Yıldız Photography

Aşkınızı taçlandırmak için kararınızı verdiniz ve mutlulukla geçecek günler...

Aras Medya
57 5 11

Ataşehir

Aras Medya

Hayatınızın en ozel ve guzel anını yaşıyorsunuz , herşey kusursuz olmalı . ...

Düğün Hikayecim
85 13 10

Kadıköy

Düğün Hikayecim

Düğün Hikayecim… Sizin Hikayeniz… En mutlu gününüzde mutluluğunuzu paylaş...

Hakkında

Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Grafik Animasyon Bölümünden mezun olduktan sonra Fotoğrafçılık üzerinde yoğunlaştım. Ve tamamen severek ve isteyerek kariyerime bu bölümde devam etmek istedim. Daha sonra 2008 yılında Mas Matbaacılık’ta 5 yıl çalıştım. Daha sonra 2013 yılında Foto Life kursunda 3 ay fotoğrafçılık eğitimi alarak özel sektörde bir fotoğrafçılık stüdyosunda fotoğrafçı olarak başladım ve hala devam etmekteyim. Freelance olarak online çekim, iç ve dış mekân çekimi, manken, düğün, dekupe ürün ve backstage çekimi yapmaktayım.

Sadık Köse Photography olarak faaliyet gösterdiğim fotoğrafçılık alanında düğün çekimleriniz için elimden geleni yapıyorum. Düğün fotoğraflarını çekerken sadeliği çok seviyorum. Siyah-Beyaz temalarla çekimleri gerçekleştirmeyi de seviyorum. Tarihi mekanlarda özellikle karakteri olan mekanlarla çalışmayı çok seviyorum. Çünkü karakteri olan mekanlar aslında çektiğim fotoğrafları güzelleştirmek için iyi bir etken. Ayrıca tarihi mekân fotoğraf çekimlerinde kullanılacak özel tekniklere de hâkim olduğumu belirtmek isterim. Aynı zamanda doğa temalı çekimler de gerçekleştiriyorum. Çekimlerimde sizi detayların arasında fotoğraflamayı seviyorum. En güzel günlerinizi fotoğraflamak sizin kadar benim içinde önemli. Bunu yaparken eğitimim ve fotoğrafçılığa olan ilgim sebebiyle gerçekten güzel vakit geçiriyorum ve bunu size de yansıtıyorum. Karşınızda gerçekten işini severek yapan biri olunca emin olun siz de o anları göz açıp kapayıncaya kadar geçiriveriyorsunuz. Aynı zamanda güzel bir enerjiyle de bitiyoruz çekimlerimizi.

Adile Sultan Kasrı’n da romantik bir pozunuz olsun istemez miydiniz? Ya da İstanbul’un sahil kesimlerinde? Duygularınızı tarzınızı bana anlatın. Hatta bana zevklerinizden bahsedin. Size özel bir çekim gerçekleştirelim. Aldığım teknik bilgi ışığında size en iyi fotoğrafları sunacağımdan emin olabilirsiniz. Hangi mekanda hangi ışığın kullanılması gerektiği ya da hangi temanın hangi açıyla çekilmesi gerektiği gibi bir çok bilginin aldığım eğitim sayesinde hepsine hakimim. Kendinizi eğitimli profesyonel ellere teslim etmek istiyorsanız iletişime geçmeniz yeterli.

İletişim

Sadık Köse

 • Telefon: 0850 241 1770

 • Adres: Kağıthane, İstanbulYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.