Sadık Köse Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Kağıthane, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Bahçeköy, Kilyos, Emirgan gibi bir çok yerde çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Ekol Fotoğrafçılık
40 12 11

Beylikdüzü

Ekol Fotoğrafçılık

2000 yılında kurulan işletmemiz ilk günden itibaren siz değerli müşterileri...

Star Stüdyo
275 10

Kağıthane

Star Stüdyo

Star Stüdyo, 20 yılı aşkın bir süre önce Kağıthane’de faaliyete açıldı! Tüm...

Ahmet Ergün Işık Photographer
51

Küçükçekmece

Ahmet Ergün Işık Photographer

Ben moda fotoğrafçısı Ahmet Ergün Işık... Sizlerin mutlu anlarını fotoğrafl...

Hakkında

Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Grafik Animasyon Bölümünden mezun olduktan sonra Fotoğrafçılık üzerinde yoğunlaştım. Ve tamamen severek ve isteyerek kariyerime bu bölümde devam etmek istedim. Daha sonra 2008 yılında Mas Matbaacılık’ta 5 yıl çalıştım. Daha sonra 2013 yılında Foto Life kursunda 3 ay fotoğrafçılık eğitimi alarak özel sektörde bir fotoğrafçılık stüdyosunda fotoğrafçı olarak başladım ve hala devam etmekteyim. Freelance olarak online çekim, iç ve dış mekân çekimi, manken, düğün, dekupe ürün ve backstage çekimi yapmaktayım.

Sadık Köse Photography olarak faaliyet gösterdiğim fotoğrafçılık alanında düğün çekimleriniz için elimden geleni yapıyorum. Düğün fotoğraflarını çekerken sadeliği çok seviyorum. Siyah-Beyaz temalarla çekimleri gerçekleştirmeyi de seviyorum. Tarihi mekanlarda özellikle karakteri olan mekanlarla çalışmayı çok seviyorum. Çünkü karakteri olan mekanlar aslında çektiğim fotoğrafları güzelleştirmek için iyi bir etken. Ayrıca tarihi mekân fotoğraf çekimlerinde kullanılacak özel tekniklere de hâkim olduğumu belirtmek isterim. Aynı zamanda doğa temalı çekimler de gerçekleştiriyorum. Çekimlerimde sizi detayların arasında fotoğraflamayı seviyorum. En güzel günlerinizi fotoğraflamak sizin kadar benim içinde önemli. Bunu yaparken eğitimim ve fotoğrafçılığa olan ilgim sebebiyle gerçekten güzel vakit geçiriyorum ve bunu size de yansıtıyorum. Karşınızda gerçekten işini severek yapan biri olunca emin olun siz de o anları göz açıp kapayıncaya kadar geçiriveriyorsunuz. Aynı zamanda güzel bir enerjiyle de bitiyoruz çekimlerimizi.

Adile Sultan Kasrı’n da romantik bir pozunuz olsun istemez miydiniz? Ya da İstanbul’un sahil kesimlerinde? Duygularınızı tarzınızı bana anlatın. Hatta bana zevklerinizden bahsedin. Size özel bir çekim gerçekleştirelim. Aldığım teknik bilgi ışığında size en iyi fotoğrafları sunacağımdan emin olabilirsiniz. Hangi mekanda hangi ışığın kullanılması gerektiği ya da hangi temanın hangi açıyla çekilmesi gerektiği gibi bir çok bilginin aldığım eğitim sayesinde hepsine hakimim. Kendinizi eğitimli profesyonel ellere teslim etmek istiyorsanız iletişime geçmeniz yeterli.

İletişim

Sadık Köse

 • Adres: Kağıthane, İstanbul

Sadık Köse Photography Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.