NowAn Production

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

NowAn Production Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

NowAn Production Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

NowAn Production Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

NowAn Production Hakkında

Hayatınız boyunca bu değerli günü hatırlamanızı sağlayacak düğün fotoğraflarınız, NowAn Production ile kusursuza dönüşüyor! Yaşadığınız heyecan ve mutluluğun en saf halini fotoğraf karelerine aktarırken tarzınıza ve zevklerinize önem veriyor, kendinizi son derece rahat hissedeceğiniz çekimlerde buluşuyoruz. Kendimizi kısaca tanıtmak gerekirse;

Üsküdar fotoğrafçılarından farklı olmak ve çiftlerin aklına gelen ilk isimler arasında yer almak için kendimizi ilk günden beri sürekli geliştiriyoruz. Faaliyet göstermeye başladığımız 2017 yılından itibaren en yeni trendleri ve konseptleri yakından takip ediyor, 4 kişilik profesyonel bir çekim ekibi ile istediğiniz her çekim türünü gerçekleştirebiliyoruz. Yalnızca save the date ve trash day çekimleriyle sınırlı kalmıyor, düğün hikayesi ve düğün klibi gibi video klipler de oluşturabiliyoruz. Bunun için hem yeterli tecrübeye hem de son teknolojik ekipmanlara sahip olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

İstanbul dış çekim mekanlarını sürekli araştırıyoruz. Çiftlerin en çok tercih ettiği yerlerde ya da daha önce hiç keşfedilmemiş yerlerde çekim yapabiliyoruz. Böylelikle tarzınıza uygun bir çekim mekanını da kolaylıkla tavsiye edebiliyoruz. Çiftlerimiz ile anlaşma durumunda şehir dışına da çıkabiliyor, hayal ettikleri yerde birbirinden güzel fotoğraflara imza atabiliyoruz. Tabii ki bunun için bizimle planladığınız çekim tarihinden en az 1 ay önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Böylelikle hazırlıklarımızı da eksiksiz bir şekilde tamamlayabiliyoruz.

Çekilen fotoğraf ve videoların baskısı, kurgusu, montajı, ışık – renk düzenlemeleri ve son rötuşlarını tamamlıyor, çiftlerimize orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde teslim ediyoruz. Aynı zamanda sosyal medyada paylaşabilmeleri için fotoğrafların boyutunu dijital formata dönüştürüyor ve bir USB bellek ile sunabiliyoruz.

Eğer bu bilgiler doğrultusunda düğün fotoğraflarınız için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. En özel anlarınızda yanınızdayız!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.