Nev Media

E-posta Gönder

0216 706 2814

2 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Pendik, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Artık demode olmuş Gelin&Damat çekimlerini unutun. Yıllar sonrada keyifle bakabileceğiniz albümleriniz olsun.

Kampanyalar ve Paketler

Nev Media

Yaz Kampanyası 1650 ₺ Yerine 1150 ₺!

30*60 Büyük Boy Albüm
2 Adet Aile Albümü
50*70 Poster Boy Fotoğraf
1 Dk video klip
Tüm fotoğraflar ham olarak dijital teslim edilmektedir.

Son gün 31/08/2021


Hakkında

Demode olmuş, hepsi birbirine benzeyen gelin ve damat çekimlerinden sıkıldıysanız, doğru yerdesiniz. Yıllar sonra keyifle bakabileceğiniz albümlerinizi Nev Media ekibi olarak profesyonel bir şekilde hazırlıyoruz.

Düğün, nişan ve kına gecesi gibi mutlu günlerinizde, samimi ve doğal çekimleriniz için yola çıkan bir firmayız. Önceliğimiz sizlerin memnuniyetini sağlamak ve işimizin kalitesini ortaya koymak. Gerekli deneyim ve teknik bilgi ile çıktığımız bu hizmet yolculuğunda, fotoğraf karelerinizi alırken, bir yandan video çekimi ile yaşanılan anı ölümsüz kılıyoruz.

Bizim için önemli olan; mekandan ziyade, sizlerin kareye kattığı doğal ifadeleri ve aşkı yakalayarak ömür boyu gönül rahatlığıyla bakabileceğiniz albümlerinizin olması. Çünkü en güzel karelerin doğal pozlar içerisinden çıktığının bilincinde olup samimi bir aile ortamı oluşturarak yaşadığınız o güzel duyguları dışa vurmak için buradayız. Fotoğraf bizim için bir sanat ve bu sanatı altın oran gibi teknik ve önemli detayları göz önünde bulundurarak sürdürüyoruz. Yenilikçi, yaratıcı ve çağımıza uygun bir teknoloji ile çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Peki biz kimiz? Tanışmadan önce biraz kendimizden bahsetmemiz, kimden hizmet alacağınız hakkında fikir verebilir. Fotoğrafçılığa hobi olarak başlayan bir ekibiz. Sanata olan düşkünlüğümüz doğrultusunda 10 yılı aşkın bir süredir işimiz için gerekli olan tüm bilgi ve detaylarla yakından ilgileniyoruz. Verdiğimiz hizmetler içerisinde ise gelin ve damat fotoğraf çekimi yapmanın yanı sıra sosyal medya uygulamaları için de video klip çekimleri yapıyoruz. Hem fotoğraf hem de video çekimleri yaparak düğün hikayesi, ürün tanıtım fotoğraf ve video çekimleri, marka tanıtım filmleri kategorilerinde çalışmalara imza atıyoruz.

Siz de Kurtköy fotoğrafçıları arasında tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak kaliteli bir hizmet almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Levent Mert Çavuş

 • Telefon: 0216 706 2814
 • Adres: Kurtköy Mah. İncili Sok. No:11/3, Kurtköy, Pendik

Nev Media Yol Haritası

2 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


H&S

Hasret & Semih

Düğün Tarihi: 12.07.2020

İlgi ve çekim deneyimi gayet güzeldi 3 saatlik çekimde tatlı bir yorgunluk oldu sonuçları gördükten sonra. teşekkür ederiz emekleri için

N&C

Nergis & Can

Düğün Tarihi: 11.07.2020

Hepimizin ortak sorunu olan acaba çekimden sonra ne olacak beklediğimiz gibi mi olacak sorusuna, firma çalışanları ve kaliteleriyle hepsini ortadan kaldırıyorlar. Tekrar teşekkür ederiz, düşünen kişilerede tavsiye ederim
Nev Media

Nev Media
Biz teşekkür ederiz:)


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!